5 Najlepszych Fryzjerów w Białymstoku

Ostatnio aktualizowane: 21.07.24

 

Jak wybrać najlepszego fryzjera w Białymstoku? 

 

Czy prostownica parowa w domowej łazience zaspokoi potrzeby stylizacji fryzury u każdej pani? Czy mieszkanki Białegostoku poszukują dobrego fryzjera? Dobry fryzjer w mieście Białystok to nie rzadkość, dlatego z podziałem na poszczególne rejony miasta postanowiliśmy polecić kilka zakładów. Poniżej parę przykładów. Fryzjerzy w mieście Białystok nie zawsze prezentują na swoich stronach cennik, jednak wybraliśmy te spośród zakładów, których ceny nie są wygórowane. 

 

Ranking 5 salonów fryzjerskich w Białymstoku w 2024 roku

 

Fryzjer Białystok Nowe Miasto

(20+) Andruk Urszula-Fryzjer Stylista | Facebook

Nowe Miasto leży na skraju Białegostoku w południowej jego części i składa się głównie z kompleksów mieszkaniowych. Nic też dziwnego, że wśród osiedli mieszkaniowych jest spore zapotrzebowanie na usługi fryzjerskie. Potrzeby mieszkańców osiedla zaspokaja Andruk Urszula-Fryzjer Stylista – zakład mieszczący się przy ulicy Transportowej 2B lok. 6. Na stronie FB znajdziemy pełny cennik usług, na które składają się: Strzyżenie damskie, pielęgnacja i stylizacja, modelowanie, wykonanie loków i fal, koloryzacji, również kreatywnej AirTouch, wykonanie pasemek balejażu, sombre i ombre. Panie wybierające się na przyjęcie ślubne mogą liczyć na upięcie włosów. Stylistka wykonuje również mniej oczywiste zabiegi, jak na przykład dermabrazja skóry głowy oczyszczająca ją i pobudzająca komórki do regeneracji. Według klientów fryzjer Andruk Urszula-Fryzjer Stylista Białystok ma profesjonalne podejście do klienta i pracuje się w nim na doskonałych kosmetykach. Ceny według pań są przystępne, a styliści pracujący w zakładzie mają duże doświadczenie i potrafią zaspokoić zarówno klienta, który dokładnie wie czego chce, jak i takiego, który chce zmian, ale sam nie potrafi określić jakich. 

 

Fryzjer Białystok Sienkiewicza

Salon fryzjerski damsko – męski IMPRESJA – Anna Aleksiejczuk

(20+) Impresja salon fryzjerski | Facebook salon fryzjerski Białystok

Salon fryzjerski w dzielnicy Białystok Sienkiewicza jaki chcemy polecić to Salon fryzjerski damsko – męski IMPRESJA prowadzony przez Annę Aleksiejczuk. Klient wykona tu cięcia damskie męskie i dziecięce o tradycyjnym, klasycznym wyglądzie, jak i te awangardowe. Ponadto zakład wykona koloryzację (i dekoloryzację), również bez amoniaku, położy na włosy balayage i refleksy, wykona trwałą ondulację i zabiegi pielęgnacyjne z użyciem ampułki czy nawilżająco – odbudowujące z wykorzystaniem kosmetyków firmy Revlon. Na stronie FB prezentowane są rozmaite fryzury wykonane przez stylistów zakładu. Jest to polecany fryzjer damski w dzielnicy Białystok Sienkiewicza między innymi dlatego, że jest to również stosunkowo tani fryzjer. Na przykład Strzyżenie damskie zaczyna się od 32 zł, a koloryzacja od 70 zł. Na zabieg fryzjerski można się umówić telefonicznie lub kontaktując się przez stronę FB, do dyspozycji klientów jest także adres mailowy, a stali klienci zakładu mogą liczyć na promocje.

 

Fryzjer TBS Białystok

(20+) Salon Urody Beauty | Facebook

Przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej 54/lok. 6, w Białymstoku znajduje się Salon Urody Beauty, a pracującą tam pani Ewelina potrafi wykonać niewiarygodne fryzury posługując się nożyczkami. Klienci mówią, że widać w jej ruchach pasję, skrupulatność i cierpliwość do najmniej cierpliwego klienta. Profesjonalizm przekłada się również na miłe przyjęcie klientów cierpliwe wysłuchanie życzeń i zaproponowaniu najlepszej fryzury pasującej do twarzy. Dla osób, których priorytetem jest tani fryzjer w miejscowości Białystok mamy do przekazania informację, że ceny Salonu Urody Beauty są umiarkowane, a do tego salon proponuje rozmaite promocje. Przykładem może być dopiero co zakończona promocja 40% na kreatynowe prostowanie włosów. Aby umówić się na wizytę w salonie trzeba wykonać telefon, a umówić się można na dowolny dzień od poniedziałku do soboty. Facebookowa strona Salonu Urody Beauty prezentuje różnego rodzaju realizacje, przeważa w nich koloryzacja. 

 

Fryzjer Lipowa Białystok

Fryzjer Katarzyna Czajkowska prowadzi swój zakład na ulicy Lipowej 4/102 i nazwała go Centrum Piękna. Zakład zajmuje się szerokim zakresem usług fryzjerskich bazując na kosmetykach firmy INOA L’Oréal. Wykonuje się tutaj uczesania codzienne i uczesania ślubne, baleyage, trwałą ondulację, a także szeroko rozumianą pielęgnację i regenerację włosów. Żaden klient Centrum Piękna nie wyjdzie z zakładu bez wskazówek jak utrzymać ładną fryzurę, zostaną mu też zaproponowane kosmetyki do odpowiedniej pielęgnacji włosów w domu. Wiele kosmetyków oferowanych przez zakład jest prezentowanych na stronie FB z informacją o ich działaniu i zaleceniach stosowania.  Właścicielka zakładu dba o to, aby salon stanowił oazę spokoju dla klientów, a zabiegi przynosiły zadowolenie i odprężały, a po skończonej stylizacji były źródłem zadowolenia i przekonania, że zainwestowane pieniądze przyniosły wartość w postaci eleganckiego wyglądu. Obok usług fryzjerskich Centrum Piękna proponuje swoim klientom również masaże twarzy, a także masaże całego ciała oraz refleksologie stóp. 

 

Fryzjer Zachodnia Białystok

Salon Fryzjerski “Kasia” – Salon fryzjersko-kosmetyczny Kasia Nowe Miasto Białystok (business.site)

(20+) Salon Fryzjerski Kasia | Facebook

Salon Fryzjerski “Kasia” mieszczący się przy ulicy Zachodniej 2F w Białymstoku na swojej stronie internetowej w centralnym miejscu umieścił przycisk z napisem „umów się”. Przycisk przenosi użytkownika na stronę FB, gdzie Pani Ewa zdradza nieco informacji o swojej pasji, jaką jest fryzjerstwo i kosmetyka. Na stronie znajdziemy szereg zdjęć rozmaitych fryzur. Z zabiegów kosmetycznych klient może wybrać pielęgnacyjne twarzy, manicure, pedicure, depilację czy hennę brwi i rzęs. Aby skorzystać z zabiegów wystarczy zadzwonić do zakładu na telefon podany na FB. Na FB też prezentowane są liczne recenzje fryzur i zabiegów kosmetycznych. Salon nie stroni też przed organizacją promocji cenowych. Klienci podkreślają profesjonalizm pani Kasi, oraz to, że efekty jej pracy przewyższają wyobrażenie i warto do niej przyjechać nawet gdy bliżej jest inny salon fryzjerski, a Białystok oferuje ich wiele, bo u pani Kasi jakość usług i punktualność są na najwyższym poziomie. 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ