5 Najlepszych Fryzjerów w Krakowie

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

Jak wybrać najlepszego fryzjera w Krakowie? 

 

Wybór fryzjera dla wielu pań, to efekt gruntownych przemyśleń, konsultacji, poszukiwań i prób niekoniecznie zakończonych sukcesem. Nie wystarczy posiadanie w domu suszarko lokówka, aby każda z pań zadowolona była ze swego wyglądu. Dobry fryzjer w mieście Kraków – czy łatwo znaleźć? Oczywiście wszystko zależy od preferencji i celu poszukiwań. Często salon fryzjerski jaki wybraliśmy do codziennej stylizacji w mieście Kraków, może nie sprostać zadaniu, gdy celem naszych poszukiwań jest fryzjer ślubny. Dlatego podjęliśmy się poszukania polecanych przez klientów zakładów w różnych częściach miasta. W zestawieniu znajdą coś dla siebie i ci, których celem poszukiwań jest tani fryzjer Krakowie jak i na przykład zakład, który specjalizuje się w niecodziennych stylizacjach. 

 

Ranking 5 salonów fryzjerskich w Krakowie w 2024 roku

 

Fryzjer Kraków Podgórze

Beauty M Studio Urody (beauty-m.pl)

(20+) Beauty M Studio Urody | Facebook

Wśród zakładów wyróżniających się w dzielnicy Podgórze. To salon, który zaopatrzy panie kompleksowo. Obok fryzjerstwa, firma zajmuje się masażami i zabiegami na ciało, dużą dziedziną działalności jest też kosmetologia. Według prezentacji na stronie www, pracownicy zakładu regularnie uczestniczą w szkoleniach podnoszących kwalifikacje. W zakładzie dba się też o wysoki poziom higieny, czego dowodem jest zmieniony system rezerwacji wizyt w okresie COVID i zabezpieczenia stosowane przez pracowników minimalizujące ryzyko zachorowania. Wśród oferty fryzjerskiej znajdziemy strzyżenie damskie, męskie i dziecięce, koloryzacje i dekoloryzację, modelowanie i czesanie, w tym koki i upięcia, trwałą ondulację, prostowanie, przedłużanie i zagęszczanie włosów, a także ich regeneracja. Dowodem, że w zakładzie pracują specjaliści jest również zajęcie się problemem osób, które potrzebują konsultacji trychologa. Na stronie www znajduje się pełny cennik usług, zakład jest czynny codziennie od godziny 9.00 do 20.00, a soboty 0d 9.00 do 15.00. Umówić wizytę można za pomocą strony lub telefonicznie. Dla stałych klientów przewidziany jest dedykowany im program lojalnościowy. 

 

Fryzjer Kraków Nowa Huta

(20+) Studio Fryzur MAJA | Facebook

Profesjonalny zakład fryzjerski w Nowej Hucie Studio Fryzur MAJA, który z całą odpowiedzialnością możemy polecić znajduje się na osiedlu Górali 8 (drugi zakład tego samego właściciela mieści się przy Celarowskiej 32). Usługi fryzjerskie określane są jako strzyżenie damskie i męskie, farbowanie, baleyage, ombre, trwała ondulacja, modelowanie i upięcia, prostowanie kreatynowe zabieg odbudowy keratynowej oraz przedłużanie i zagęszczanie włosów są jednak skierowane do klientów celujących w specjalne okazje i wyjścia, bo zakład jest otwarty W piątki i soboty oraz poniedziałki. Zakład realizuje fryzury według własnych pomysłów bądź według wskazań klienta, co gwarantuje dobre wykonanie fryzury i zadowolenie klienta. Strona FB prowadzona przez zakład prezentuje wiele atrakcyjnych fryzur jakie zostały tu wykonane. Umówić wizytę możemy za pomocą strony na FB lub telefonicznie. 

 

Fryzjer Kraków Ruczaj

AllBeauty Studio – Kosmetyka i Trychologia – Kraków Ruczaj

AllBeauty Studio zajmuje się nie tylko włosami, ale też I kosmetyką. Jednak nie jest to fryzjer sensu stricte. Profilem działalności zakładu jest trychologia, a więc klientami są tu wszelkie osoby, które mają rozmaite problemy skórno-włosowe. Klientami zakładu są osoby z problemem łupieżu suchego i tłustego, grzybicy skóry głowy, osoby z łamliwymi włosami i problemem swędzącej skóry czy z nadmierną jej potliwością, albo zbyt tłustą. Będzie to również dobre miejsce dla osób z problemem wypadania włosów, również łysieniem genetycznym, androgenowym i plackowatym, osób oczekujących zabiegu oczyszczającego skórę głowy czy zabiegu przeciwłojotokowego, albo oczekujących pielęgnacji zwiększającej objętość włosów. Po skończonej kuracji na włosy, klient salonu może zaopatrzyć się w nim w odpowiednie kosmetyki, które zapobiegną nawrotowi problemu, bo firma zajmuje się też dystrybucją kosmetyków, na których pracuje. Przy okazji wizyty w salonie można skorzystać z oferty zabiegów na twarz manicure, pedicure, henny, regulacji brwi, depilacji, pielęgnacji i zabiegów upiększających. 

 

Fryzjer Kraków Bronowice

(20+) Salon Fryzjerski DAWID | Facebook

W zakres działalności Salonu fryzjerskiego DAWID mieszczącego się przy Armii Krajowej 93 to strzyżenie męskie wraz ze strzeżeniem brody. Jako fryzjer damski w dzielnicy Kraków Bronowice salon wykonuje fale i loki, modeluje, prostuje i wykonuje kreatyninę kaszmirową oraz ampułkę na włosy. Klientki wykonają tu także trwałą ondulację, baleyage, kuraryzację z refleksem lub bez, sombre i ombre oraz tonowanie. Do zakładu zapraszają Dawid, Angela, Paulina i Nina w godzinach od 8.00 do 20.00 od poniedziałku do piątku i w soboty od godziny 8.00 do 14.00. Wśród opinii klientów zakładu, pozytywne opinie o wykonanej fryzurze pochodzą zarówno do panów jak i pań. Dla wielu z nich jest to najlepszy fryzjer w mieście Kraków, którego stale odwiedzają i nie zamierzają zmieniać zakładu. Strona na FB prowadzona przez salon prezentuje wiele wykonań fryzur na włosach długich i krótkich. 

 

Fryzjer Kobierzyńska Kraków

(20+) Fryzjerstwo Męskie Kobierzyńska 116 | Facebook

Wiele zakładów fryzjerskich oferuje swoje usługi głównie kobietom, bo więcej pań szuka piękna i urody w swoim życiu i czuje potrzebę wizyty u fryzjera. Jednak zakład przy Kobierzyńskiej 116 jest adresowany do panów, nie tylko szukających dobrego fryzjera, aby przyciąć włosy na głowie, ale także tych, którzy chlubiąc się swoją brodą szukają salonu, który pomoże ją pielęgnować. Fryzjerstwo Męskie Kobierzyńska 116 zaprasza do przycięcia i pielęgnacji brody, w czym pomogą dobrze wyszkoleni barberzy nie tylko przycinając włosy brody, ale też stosując odpowiednie do ich rodzaju kosmetyki nawilżające, zmiękczające i pielęgnujące. Panowie fryzjerzy również są pomocni w doborze fryzury i kosmetyków jakie klient po wyjściu z salonu powinien stosować, aby efekty trwały. Tu również odsiwisz swoją brodę lub poddasz ją i włosy na głowie farbowaniu. Aby umówić się na strzyżenie i pielęgnację zarostu należy to zrobić telefonicznie lub przez stronę FB. 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ