Najlepsza suszarka do włosów Bosch

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

 

Suszarki do włosów firmy Bosch – ranking

 

 

Bosch PHD 9940

 

Suszarka do włosów firmy Bosch model PHD 9940 to urządzenie o mocy 2200 W wyposażona w profesjonalny silnik AC, przeznaczony do intensywniejszej pracy. Dzięki odpowiedniej konstrukcji ma dłuższy czas eksploatacji, sięgający 100 godzin i charakteryzuje się większą prędkością w granicach 16 000 – 19 000 obr/min. To sprawia, że urządzenia w których zastosowano silniki AC są wydajniejsze. Przy tym suszarka nie przegrzewa się.

Posiada dodatkowo dyfuzor, skupiający strumień wyrzucanego powietrza, przez co suszenie staje się intensywniejsze, natomiast koncentrator jeszcze bardziej zawęża i intensyfikuje nawiew. Zamontowany w suszarce generator jonów ujemnych wytwarza je podczas suszenia, co sprawia że wychwytywane są niekorzystne jony dodatnie, dzięki czemu włosy nie elektryzują się podczas czesania i układania. Konstrukcja pozwala ustawić trzy zakresy temperatur oraz dwa stopnie nadmuchu.

Ergonomiczny kształt podkreśla jeszcze antypoślizgowy materiał, którym pokryto powierzchnię suszarki dla zapewnienia pewniejszego chwytu. Wyjmowany filtr pomaga w czyszczeniu suszarki. W opiniach klientów Bosch PHD 9940 podkreślana jest bardzo dobrze odczuwalna zmiana ustawień temperatury. Produkt Bosch PHD 9940 jest wysoko oceniany przez użytkowników.

 

 

 

 

Bosch PHD 5980

 

Suszarka Bosch PHD 5980 obok szeregu dostępnych możliwości zwraca uwagę funkcją Care, która dostosowuje temperaturę nawiewu, chroniąc szczególnie farbowane włosy. Generator działający przez cały czas pracy, stale dostarcza jony o ujemnej wartości, neutralizujące negatywny wpływ dodatnich jonów, których obecność wpływa na elektryzowanie się włosów podczas suszenia i czesania.

Po wysuszeniu włosy stają się miękkie i utrzymują zdrowy wygląd. Z dostępnych funkcji w tej suszarce o znacznej mocy 2200 W dysponujemy również opcją Turbo, dostępną po wciśnięciu przycisku. Uzyskujemy wówczas mocniejszy strumień powietrza, pozwalający na szybsze suszenie włosów. Suszarka umożliwia w trybie standardowym dwustopniowe ustawienie siły nawiewu oraz 3 stopnie temperatury wraz z układem zabezpieczającym urządzenie przed przegrzaniem. Mamy więc do dyspozycji spory wybór warunków pracy. Możemy rozszerzać je dzięki dodatkowemu wyposażeniu.

Do zestawu dołączono dyfuzor i koncentrator, pozwalające zawęzić strumień powietrza. Suszarka Bosch PHD 5980 wyposażona jest również w wewnętrzny filtr, ułatwiający utrzymać ją w czystości. W opiniach podkreślana jest jej delikatność w suszeniu włosów i permanentna jonizacja, której nie trzeba włączać przy każdym użyciu.

 

 

 

 

Bosch PHD1151

 

Suszarka do włosów Style to Go firmy Bosch to urządzenie niewielkich rozmiarów i wadze. Kompaktowy model idealnie nadaje się do zabrania jej w podróż, co producent podkreśla w samej nazwie produktu. Składana rączka ułatwia spakowanie jej do bagażu. Dodatkowo możliwość zasilania jej zarówno napięciem 230 jak i 110 V sprawia, że jej wykorzystanie możliwe jest w każdym rejonie świata.

Dwa stopnie prędkości i temperatury dostępne są w jednym, łatwo dostępnym przycisku. Dodatkowy koncentrator strumienia powietrza pozwala zwiększyć intensywność nawiewu, ułatwiając modelowanie włosów podczas podróży. Można w ten sposób zastąpić prostownicę. Bardzo prosta konstrukcja pewna w użytkowaniu i w związku z tym musi być niezawodna.

Klienci podkreślają walory w podróży: rozmiar, wagę i skuteczność. Mimo małych rozmiarów radzi sobie z suszeniem gęstych włosów. Model Bosch PHD1151, o którym można powiedzieć, że jest prawdziwą suszarką podróżnika. Jak głosi producent: wszędzie w dobrym stylu “Style to Go”.

 

 

 

Jaką suszarkę do włosów Bosch wybrać?

 

Pielęgnacja włosów szczególnie dla kobiet jest często nadrzędną czynnością, podczas codziennej kąpieli. Jest też niezwykle istotnym zabiegiem podnoszącym poczucie własnej wartości. Włosy i ich wygląd stanowią wizytówkę kobiecości w oczach samej kobiety jak i są tym, co w pierwszym rzędzie zwraca uwagę, spotykanych przez nią osób.

Suszarki do włosów są jednym z podstawowych urządzeń, jakimi posługuje się kobieta w codziennym życiu. Suszarka pomaga w sytuacjach, gdy musimy się pospieszyć z przygotowaniem własnego wyglądu. Dzięki niej możemy modelować fryzurę, nadając jej odpowiedni kształt lub po prostu wysuszyć włosy w pośpiechu, w drodze na spotkanie czy do pracy. Wiele funkcji oraz udogodnień ułatwia użytkowanie i niweluje obawy, jakie wcześniej towarzyszyły suszeniu włosów. Poziomy regulacji strumienia powietrza, jego temperatury sprawiły, że suszarka stała się przyjaznym narzędziem i niezbędnym pomocnikiem w dbałości o wygląd.

Spośród wielu firm oferujących swoje produkty jedną z bardziej znanych i popularnych jest firma Bosch. W swojej ofercie proponuje urządzenia o szerokim zakresie, możliwości skierowanych do zróżnicowanych klientów. Najlepsze suszarki do włosów firmy Bosch kierowane są zarówno do klientów indywidualnych jak i profesjonalistów. Firma ma w katalogu modele o dużej mocy, przeznaczone do wytężonej pracy w profesjonalnych zakładach fryzjerskich, gdzie użytkowanie liczy się w godzinach tygodniowo. Są też takie przeznaczone do użytku w zaciszu własnej łazienki. A jeszcze inne zaprojektowano z przeznaczeniem do zabrania w podróż. Te mają być małe poręczne i łatwe do zapakowania.

Projektanci suszarek koncentrują się na ergonomii, dbając o cechy pozwalające na wygodne korzystanie z urządzenia. Zastosowanie odpowiednich tworzyw zapewnia pewny chwyt, a przemyślane wyprofilowanie kształtu sprawia, że urządzenie dobrze leży w dłoni. Ponadto wzbogacono funkcje suszarek. Suszarki firmy Bosch to urządzenia jak najbardziej przyjazne dla użytkownika. Dbałość o detale, funkcjonalność to cechy, jakie można znaleźć analizując poszczególne modele. Dodatkowo zwracają uwagę funkcję zapobiegające elektryzowaniu się włosów oraz różne stopnie działania nadmuchu. Słowem oferta jest bardzo szeroka. A który spośród modeli to najlepsza suszarka do włosów firmy Bosch w 2024 roku? Można zaproponować ich kilka. Suszarka do włosów firmy Bosch w dobrej cenie jest pożądana zarówno przez użytkowników indywidualnych jak i profesjonalistów.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ