Ranking 3 najlepszych suszarek do włosów w 2024

Ostatnio aktualizowane: 24.06.24

 

Suszarki do włosów Remington – Przewodnik zakupowy, ranking i test

 

W sklepach można znaleźć wiele modeli suszarek do włosów. W efekcie zakup konkretnego urządzenia nie jest oczywisty. Konsumenci mają wątpliwości i zastanawiają się, jaki sprzęt wybrać, aby być zadowolonym z zakupu. Jeśli i Ty nie wiesz, na co się zdecydować, powinieneś przeczytać przygotowany przez nas ranking. Tworząc go przeanalizowaliśmy dokładnie opinie użytkowników. W prezentowanych w Internecie komentarzy wynika, że najczęściej polecaną suszarką jest Remington Pro-Air Turbo D5220. Cena modelu nie jest wysoka, dzięki czemu na jego zakup może sobie pozwolić wiele osób. Urządzenie ma wiele przydatnych funkcji tj. zimny nawiew czy jonizacja. Moc sprzętu jest stosunkowo duża, co gwarantuje efektywną pracę. Dołączony do kompletu dyfuzor ułatwia ułożenie fryzury. Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałymi propozycjami. Na drugim miejscu w rankingu uplasowała się suszarka do włosów Remington D3010. Urządzenie wykonano z wytrzymałych materiałów. Obudowa nie nagrzewa się zbyt szybko, a dobrze wyprofilowana rączka zapewnia pewny chwyt.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Produkt wyposażony jest w funkcję jonizacji, dzięki której włosy nie elektryzują się, ani nie puszą. Model umożliwia bardzo szybkie wysuszenie, nawet długich, włosów. Kabel w sprzęcie jest stosunkowo długi, więc można korzystać z suszarki w pewnej odległości od gniazdka elektrycznego.

Wady

Obudowa modelu zrobiona jest z tworzywa sztucznego, które dość szybko się rysuje i może poobijać, szczególnie w trakcie odkładania na blat. Przyciski suszarki nie działają zbyt płynnie.

Podsumowanie

W sprzęcie zastosowano regulację temperatury - każda z dostępnych opcji pracy jest bezpieczna dla struktury włosa. Uchwyt modelu jest dobrze wyprofilowany - suszarka odpowiednio leży w dłoni. Urządzenie ma funkcję zimnego nadmuchu, używanego do utrwalenia stylizacji.

Drugi wybór

Zalety

Model charakteryzuje się dużą lekkością, dlatego nie męczy ręki w trakcie suszenia. Produkt jest niewielki, więc można go schować w dowolnym miejscu, a także bez problemu zabierać go ze sobą w podróż.

Wady

Suszarka wyposażona jest w przycisk start, który nie działa płynnie, przez co sprzęt trudno się włącza. Model wykonany jest z tworzywa sztucznego, które przy częstym korzystaniu lub upadku, może się połamać.

Podsumowanie

Urządzenie ma dużą moc, a co za tym idzie wydajność, a to pozwala na szybkie wysuszenie włosów. Sprzęt daje możliwość regulacji temperatury i siły nawiewu, co umożliwia dostosowanie nadmuchu szczególnie do wrażliwych włosów.

Rozważ też

Zalety

Sprzęt wyposażony jest w długi kabel, co pozwala na korzystanie z niego w dużym oddaleniu od gniazdka. Zastosowanie nawiewu turbo umożliwia szybkie wysuszenie włosów, co jest istotne, gdy nie ma się zbyt wiele czasu.

Wady

Przyrząd jest niewielki, ale jest ciężki, co sprawia, że w trakcie modelowania ręka może się zmęczyć, a do tego nie jest to najlepszy wybór dla często podróżujących osób. W trakcie suszenia można przypadkiem zmienić ustawienia dmuchania.

Podsumowanie

Suszarka ma funkcję jonizacji, która chroni przed elektryzowaniem się i przesuszeniem włosów. Na wylocie powietrza zastosowano kratkę, aby włosy się przypadkiem nie wkręcały. Do modelu dołączono uchwyt, który pozwala na zawieszenie go na haku.

 

 

3 najlepszych suszarek do włosów. Opinie w 2024 roku

 

1. Suszarka do włosów Remington Pro-Air Turbo D5220

 

Wartą uwagi propozycją jest suszarka Remington Pro-Air Turbo D5220. Jest to bardzo wydajne urządzenie, które sprawi, że przed wyjściem z domu do pracy, w przeciągu kilku minut wysuszysz swoje włosy. Spowodowane jest to tym, że model ten posiada dużą moc, która wynosi aż 2400 W. Co więcej, na najwyższych obrotach siła ciepłego wiatru sięga nawet 90 km/h. Zdecydowanie skraca to czas suszenia.

Ta najlepsza suszarka do włosów Remington w 2024 roku może działać na jednym z 3 poziomów temperatur i 2 prędkości nawiewu. Dzięki temu, odpowiednio dostosujesz tryb pracy urządzenia do wrażliwości swoich włosów. Specjaliści podkreślają, że nie każda osoba powinna używać gorącego powietrza podczas suszenia. Jest ono zalecane jedynie w przypadku grubych i długich włosów.

To urządzenie posiada generator jonów. Jest to bardzo zaawansowana funkcja, która gwarantuje wszystkim użytkownikom lśniące i miękkie w dotyku włosy. Niweluje to efekt puszenia i ich elektryzowania się.

Jest to bardzo wydajny sprzęt. Dzięki zaawansowanej technologii, żywotność silnika jest aż dwa razy dłuższa niż w przypadku standardowych modeli.

Opinie o tym modelu marki Remington są bardzo pozytywne. Konsumenci docenili obecność dodatkowych nakładek, jak dyfuzor czy koncentrator, które pomagają w stylizacji włosów. Wielu użytkowników poleca najpierw ułożenie fryzury przy pomocy tych dwóch dodatków, a następnie utrwalenie uzyskanego efektu chłodnym nadmuchem. Zagwarantuje to miękkość włosów oraz ich elegancki wygląd przez cały dzień.

Pro-Air Turbo D5220 to bardzo dobra suszarka do włosów Remington do 100 zł. Moc urządzenia wynosi 2400 W. Długość przewodu zasilającego to 1,8 m.

 

 

 

 

2. Suszarka do włosów Remington D 3010

 

Remington D 3010 to wyjątkowo wydajne i innowacyjne urządzenie. Jego moc wynosi aż 2000 W, co pozwoli Ci skrócić czas potrzebny na pełne wysuszenie włosów. Warto zaznaczyć, że nawet osoby o długich i gęstych włosach, będą w stanie wykonać tę czynność w kilka minut.

Ceramiczne elementy w suszarce zapewnią Ci równomierne rozprowadzenie ciepła po całej powierzchni Twoich włosów. Dzięki temu, wszystkie pasma zostaną wysuszone w tym samym czasie. W nieco starszych modelach, powietrze było rozkładane nierównomiernie. Z tego względu, niektóre partie włosów były już dawno wysuszone, podczas gdy inne wciąż były mokre. Taka sytuacja jest niezwykle niekorzystna dla zdrowia.

Prezentowany model posiada opcję aż 3 – stopniowego regulowania temperatury pracy oraz 2 -stopniowe dostosowanie siły nawiewu. Jeśli masz wrażliwe włosy, ta funkcja na pewno Ci się przyda. Niestety, nie wszystkie rodzaje włosów powinny być traktowane bardzo ciepłym powietrzem. Naturalnie, suszarka posiada też opcję chłodnego nawiewu, która używana jest przez wiele kobiet w końcowej fazie stylizacji. Opcja ta, nie tylko nie niszczy włosów, ale pozwala na utrwalenie naszej fryzury.

Dużym udogodnieniem jest wprowadzenie funkcji eco, która pozwala zmniejszyć zużycie energii podczas pracy. Używając jej, nie tylko zaoszczędzisz pieniądze na rachunkach za prąd, ale również przychylisz się ku środowisku naturalnemu.

Opinie o tym urządzeniu marki Remington są bardzo pozytywne. Wielu konsumentów doceniło dodatkową nakładkę typu koncentrator, która pomaga w ułożeniu fryzury. Co więcej, wielu użytkowników zachwalało dodanie uchwytu do zawieszenia suszarki. Dzięki temu, jej przechowywanie jest znacznie prostsze.

Suszarka Remington D3010 ma moc 2000 W. Produkt ma funkcję jonizacji i zimnego nawiewu. Użytkownik może wybrać 1 z 3 ustawień temperatury nawiewu.

 

 

 

 

3. Remington Suszarka do włosów Silk AC9096

 

Suszarka Remington Silk AC9096 to wyjątkowo wydajne i nowoczesne urządzenie. Dzięki mocy, która wynosi aż 2000 W, zdecydowanie skróci Ci czas potrzebny na wysuszenie włosów przed wyjściem z domu do pracy.

Dużym udogodnieniem są specjalne, ceramiczne elementy grzewcze. Dzięki nim, ciepło jest rozprowadzane równomiernie, co przyśpiesza proces suszenia. Co więcej, równy rozkład powietrza gwarantuje, że niektóre pasma nie będą zbytnio przegrzane.

Prezentowany model posiada opcję 3-stopniowego zmieniania temperatury oraz 2-stopniowego regulowania siły podmuchu ciepłego powietrza. Dlatego też, bez problemu dostosujesz sposób pracy urządzenia do rodzaju Twoich włosów.

Zastosowana tutaj funkcja Eco pozwoli Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy. Sprawia ona, że używanie modelu na średnim poziomie temperatury, gwarantuje mniejsze zużycie energii. Takie rozwiązanie jest nie tylko korzystne dla Twojego portfela, ale i dla środowiska.

Aby dobrze wystylizować fryzurę, niezbędne jest użycie chłodnego nawiewu. Dzięki niemu, fryzura będzie trwalsza. Dodatkowo, podczas stylizacji bardzo poręczna okaże się nakładka typu koncentrator.

Opinie o tym modelu są dość pochlebne. Konsumenci docenili to, że za sprawą łatwo zdejmowanej kratki wylotu powietrza, utrzymanie urządzenia w czystości nie stanowi problemu.

Remington Silk AC9096 to suszarka do włosów o mocy 2400 W. Produkt sprzedawany jest w zestawie z wąskim koncentratorem i dyfuzorem. Urządzenie ma czerwony kolor.

 

 

 

 

Jaką suszarkę do włosów Remington wybrać?

 

Zapewne każdy z nas, może wymienić kilka urządzeń elektrycznych, bez których jego codzienne życie byłoby niezwykle trudne. Dla niektórych jest to telewizor, a dla innych telefon komórkowy. Natomiast w łazience, nie może zabraknąć pralki czy suszarki do włosów. Ta druga jest szczególnie ważna dla kobiet. Jeśli akurat zastanawiasz się nad wymianą starego modelu na nowy, nasz poradnik na pewno pomoże Ci dokonać właściwego wyboru. Na jego końcu znajdziesz krótkie zestawienie, w którym znajduje się niejedna suszarka do włosów Remington w dobrej cenie.

Marka Remington działa na polskim rynku od 2005 roku. Na całym świecie znana jest z produkcji wysokiej klasy produktów do pielęgnacji włosów oraz twarzy. Jako pierwsza firma wprowadziła golarkę do golenia na sucho, bezprzewodowe maszynki do strzyżenia oraz urządzenia do depilacji światłem, których można używać we własnym domu. W swojej ofercie marka Remington ma sprzęty skierowane zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Dzięki temu, od wielu lat dba o to, by obie płci, mogły bezpiecznie dbać o swoją higienę i tym samym estetyczny wygląd. Urządzenia marki Remington są gwarantem wysokiej jakości oraz trwałości. Jak twierdzą konsumenci, zakupiony przyrząd wystarczy na lata.

Decydując się na zakup suszarki, w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na jej moc. Im jest ona większa, tym szybciej wysuszymy nasze włosy. Jest to niezwykle istotne, gdyż ich nadmierne wystawianie na działanie wysokich temperatur, może trwale uszkodzić ich strukturę. Klasyczne produkty posiadają moc 1000 W, co w zupełności wystarczy, by w kilka minut wysuszyć włosy.

Kolejną rzeczą, na jaką należy zwrócić uwagę, to możliwość regulowania siły nawiewu oraz temperatury. Jest to niezwykle ważna opcja, gdyż nie każdy rodzaj włosów, powinien być traktowany ciepłym powietrzem. Bardzo przydatnym rozwiązaniem jest nadmuch zimnym powietrzem. W końcowym etapie stylizacji pozwala on utrwalić fryzurę.

Jonizacja ujemna staje się coraz popularniejsza, jednak wciąż dostępne są modele jej pozbawione, dlatego należy upewnić się, że nasz model ją posiada. Jest to niewielki przycisk, który generuje strumień ujemnie naładowanych elektronów. Dzięki nim, nasze włosy nie puszą się i nie elektryzują, co daje nam gwarancję na elegancką fryzurę. Poza tym, po działaniu jonizacji ujemnej dużo łatwiej jest je ułożyć i modelować. Poniżej przedstawiamy zestawienie, które zawiera najlepsze suszarki do włosów Remington w dobrej cenie.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ