Ostatnio aktualizowane: 05.08.21

 

 

Depilatory Philips Satinelle – ranking

 

 

Philips Satinelle HP6420/00

 

Philips Satinelle HP6420/00 to depilator, który pomoże Ci poradzić sobie z niechcianymi włoskami na ciele. Urządzenie to jest w stanie złapać i wyrwać włoski, które mają jedynie 0,5 mm długości. Możemy więc powtórzyć depilację od razu, jak zauważymy odrastające włoski. Nie stanie się to jednak zbyt szybko. Po użyciu urządzenia tego typu możemy cieszyć się gładkimi nogami nawet przez 4 tygodnie.

Prezentowany depilator ma 2 prędkości wyrywania włosków. Możemy więc użyć wolniejszego trybu w delikatnych miejscach. Urządzenie to jest łatwe do utrzymania w czystości. Możemy umyć je pod bieżącą wodą, a do czyszczenia zakamarków użyć dołączonej szczoteczki. Kształt urządzenia został wyprofilowany w taki, sposób, aby dobrze trzymało się je w dłoni.

Jest to produkt zasilany sieciowo. Wyposażony został w 20 pęset, więc przeznaczony jest raczej dla osób z rzadkimi włoskami. Użytkownicy chwalą działanie prezentowanego depilatora. Uważają oni, że efekt gładkich nóg utrzymuje się bardzo długo. Wiele osób twierdzi też, że jest to niezawodny depilator Philips Satelline w dobrej cenie.

 

 

 

 

Philips Satinelle Advanced BRE630/00

 

Jeżeli potrzebujesz urządzenia, które bardzo dokładnie pozbędzie się włosków z Twojego ciała, to polecamy zapoznać się z opisem Philips Satinelle Advanced BRE630/00. Jest to depilator z 17 dyskami. Głowica tego produktu jest bardzo szeroka – jej długość to 30 mm. Możemy więc znacznie skrócić czas golenia.

Dyski prezentowanego produktu wykonane są z ceramiki. Chwytają bardzo mocno wszystkie włoski i za jednym pociągnięciem wyrywają je wraz z cebulkami. Oprócz tego ceramiczne dyski nie uczulają, więc są dla nas bezpieczne. Depilator ma specjalny, zakrzywiony uchwyt. Sprawia to, że łatwiej jest się nim posługiwać.

Dzięki dwóm prędkościom tego urządzenia możemy pozbywać się włosków z delikatnych miejsc, a nawet i twarzy. Jest to produkt zasilany akumulatorowo. Po naładowaniu go możemy zabrać go ze sobą. Prezentowany depilator może być przez nas używany również pod prysznicem. Większość użytkowników uważa, że produkt spełnia swoje zadanie i jest wysoce bezawaryjny.

 

 

 

 

Philips Satinelle HP6422/01

 

Philips Satinelle HP6422/01 to depilator pęsetowy. Liczba pęset wynosi 20, jest to więc model przeznaczony dla osób z rzadszym owłosieniem. Depilator gwarantuje nam bardzo dokładne wyrywanie włosków. Wszystko za sprawą specjalnej nasadki, która najpierw rozluźnia skórę, a potem chwyta włoski i je wyrywa.

Używanie tego produktu nie jest zbyt bolesne. Skóra nie jest naciągana, a włoski wyrywane są już za pierwszym pociągnięciem. Oprócz tego użytkowanie depilatora Philips Satinelle HP6422/01 nie jest męczące dla naszej ręki – to zasługa dobrze wyprofilowanego uchwytu.

Jest to produkt zasilany sieciowo. Do zestawu dołączone zostało miękkie etui, które pozwala nam bezpiecznie przechowywać urządzenie. Możemy oczyścić produkt pod bieżącą wodą albo użyć do tego celu dołączonej szczoteczki. Użytkownicy zadowoleni są z długiego efektu gładkich nóg, jaki gwarantuje depilator. Uważają także, że sprzęt został solidnie wykonany, co daje gwarancję, że jest to inwestycja na lata.

 

 

 

Jaki depilator Philips Satinelle wybrać?

 

 

Depilator to urządzenie, które pomoże Ci pozbyć się niechcianych włosków z różnych części ciała. Depilator wyrywa włoski wraz z cebulkami, więc pozostawia gładką skórę przez bardzo długi czas. Zastanawiasz się, jaki depilator jest odpowiedni? Odpowiedź z pewnością znajdziesz w poniższym artykule.

Philips to firma, która odpowiada na potrzeby swoich klientów. Dlatego tworzy produkty różnorodne i innowacyjne. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją wielu przyrządów, które używamy podczas codziennych czynności – nie tylko małego i dużego AGD, ale też urządzeń do pielęgnacji ciała. W naszym artykule zajmiemy się głównie depilatorami tej firmy i dlatego umieściliśmy w nim najlepsze depilatory Philips Satinelle. W linii Satinelle znajdziemy modele, które możemy używać zarówno na sucho, jak i na mokro. Te urządzenia łapią nawet najmniejsze włoski.

Wyróżniamy 3 rodzaje depilatorów. Wśród nich są urządzenia: pęsetowe, dyskowe oraz laserowe. W przypadku depilatorów pęsetowych wybór zagęszczenia pęset uzależniony będzie od gęstości naszych włosków. Gdy masz rzadkie włosy, polecamy depilatory z liczbą pęset nie przekraczają 25. Dla gęstych włosków dobrą opcją jest od 25 do 40 pęset. Kolejnym typem są depilatory dyskowe. Przeznaczone są dla gęstych włosków. Do wyboru mamy dyski ceramiczne i metalowe. Ostatnio bardzo popularne stały się również modele laserowe. Mają one bardzo trwałe działanie, dlatego są często wybierane. Wśród depilatorów Satinelle znajdziemy jedynie warianty dyskowe i laserowe.

Według wielu osób najlepszy depilator Philips Satinelle ma regulowaną prędkość pracy. Dzięki temu możemy zmniejszyć prędkość w delikatniejszych miejscach. Taki zabieg zaoszczędzi nam bólu podczas depilowania pach lub okolic bikini.

Zwróć uwagę na to, w jaki sposób zasilany jest dany model. Najczęściej podłączamy depilatory do gniazdka. Często można jednak spotkać urządzenia zasilane akumulatorowo. Jest to dobra opcja, bo kabel nie ogranicza naszych ruchów. Możesz także wybrać model, który łączy w sobie oba typy zasilania. Najpopularniejsze są sprzęty akumulatorowo-sieciowe, które pracują na mokro.

Przy zakupie danego urządzenia sprawdź dokładnie, w jakie nakładki został on wyposażony. Jednymi z najpopularniejszych są nakładki do napinania skóry, do twarzy i chłodząca. Elementy te podnoszą funkcjonalność produktu.

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ