Opinie o Babyliss G960E

Ostatnio aktualizowane: 19.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Sporo osób podziela zdanie, że dobry ranking depilatorów powinien zawierać opis sprzętu Babyliss G960E, który ich zdaniem działa skutecznie i pozwala w łatwy sposób pozbyć się zbędnego owłosienia i to bez bólu. W zestawie znajdują się wymienne nasadki, jedna ma powierzchnię 4 cm2, a druga 2cm2 (można ją używać do miejsc wrażliwych). Ich odłączanie i przyłączanie jest proste.

 

Najważniejsze wady:

W pojedynczych komentarzach można przeczytać, że sprzęt jest trochę ciężki. Jeśli chcemy wydepilować całe ciało, musimy być przygotowani na to, że konieczne będzie robienie przerw, bo dłonie mogą szybko się męczyć.

 

Werdykt: 9.4/10

Opublikowane w Internecie opinie o Babyliss G960E są pozytywne, a większość osób nie żałuje podjętej decyzji o zakupie tego depilatora. Wykorzystuje on technologię IPL, czyli Intense Pulse Light. Podczas depilacji dochodzi do napromieniowania cebulek włosowych i dzięki temu włosy nie odrastają tak szybko, a z czasem przestają niemal w ogóle. Urządzenie jest zasilane sieciowo. Jak podaje producent, żywotność lampy wynosi około 300000 impulsów świetlnych.

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Bezpieczeństwo użytkowania

W przypadku depilatorów IPL jedną z kluczowych kwestii jest bezpieczeństwo użytkowania. To na ten aspekt warto zwracać szczególną uwagę przy zakupie. Prezentowany przez nas model jest w tym zakresie dobrym wyborem. Przede wszystkim depilator ma zabezpieczenie przed przypadkowym wyzwalaniem błysków, co zapewnia nam lepszą kontrolę nad urządzeniem. Ponadto sprzęt ma funkcję wykrywania typu skóry, więc automatycznie dostosowuje ustawienia do danego użytkownika. To zdecydowanie zmniejsza ryzyko występowania podrażnień skóry. Dodatkowo depilator IPL ma wbudowany filtr UV stanowiący dodatkową ochronę dla skóry. Warto też wiedzieć, że w zestawie znajdują się okulary ochronne, które można założyć w trakcie depilacji. Są one lekkie i wygodne w noszeniu. 

Łatwa obsługa

Użytkownicy doceniają to, że urządzenie jest łatwe w obsłudze. Dzięki temu depilację może z powodzeniem przeprowadzić także osoba bez doświadczenia, który nigdy wcześniej nie korzystała z tego typu sprzętów. Depilator IPL ma 5 poziomów intensywności światła, które są dostosowywane w zależności od karnacji. Należy pamiętać, że przed przystąpieniem do korzystania ze sprzętu należy wygolić miejsce, które będziemy depilować. Wtedy zabieg będzie mniej bolesny, a przede wszystkim skuteczny. Test Babyliss G960E potwierdził, że korzystanie z depilatora jest proste. Sporym ułatwieniem jest darmowa aplikacja na telefon, która przypomina o kolejnych zabiegach. Dzięki niej zdecydowanie łatwiej zachować odpowiednią regularność.

 

Wykonanie

Cena Babyliss G960E nie jest najniższa, jednak pod uwagę trzeba wziąć solidność wykonania sprzętu. Do jego produkcji wykorzystano wysokiej jakości materiały. Obudowa jest zrobiona z mocnego tworzywa, dlatego wykazuje mniejszą podatność na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. Korzystanie z depilatora jest wygodne, ponieważ ma on odpowiednio wyprofilowaną rączkę gwarantującą pewny chwyt. W zestawie znajduje się praktyczne etui, do którego można schować depilator i tym samym bezpiecznie go przenosić i przechowywać.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ