Opinie o BaByliss i-Pro 235 ionic XL Diamond Ceramic ST389E

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Prostownica BaByliss jest dostosowana do używania na mokrych włosach, więc można zaoszczędzić sporo czasu, szczególnie rano, kiedy ma się tylko kilkanaście minut do wyjścia. Wbudowany wyświetlacz LED ułatwia obsługę urządzenia i pozwala na precyzyjną kontrolę temperatury pracy. Prostownica jest dostosowana do każdego rodzaju włosów.

 

Najważniejsze wady:

Choć opinie o BaByliss i-Pro 235 ionic XL Diamond Ceramic ST389E są zazwyczaj pozytywne i można w nich przeczytać wiele na temat skuteczności zastosowanych w urządzeniu rozwiązań, zdarzają się i mniej pochlebne komentarze. Najczęściej dotyczą one wyglądu sprzętu. Dla osób dbających o estetykę i dokładnie wybierających akcesoria ten model wydaje się mało interesujący. 

 

Werdykt: 9.7/10

Urządzenie ma 6 ustawień temperatury, a mianowicie: tryb intensywny 220 st. C. i 235 st. C. oraz tryb ochronny 140 st. C., 160 st. C., 180 st. C. i 200 st. C. Szerokość płytki wynosi 35 mm, a jej długość jest równa 120 mm. Sprzęt waży niecały kilogram, więc korzystanie z niego nie jest męczące. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Funkcja jonizacji

Prostownica ma funkcję jonizacji, co oznacza, że włosy są odżywiane w trakcie zabiegu, a w związku z tym nawet ich regularne prostowanie nie powoduje nadmiernego zniszczenia. Ponadto jonizacja zapobiega elektryzowaniu się kosmyków, dlatego wygodniej i szybciej się je układa. Wbudowany generator wytwarza jony ujemne, które, jak potwierdza test BaByliss i-Pro 235 ionic XL Diamond Ceramic ST389E, mają bardzo dobre właściwości. Korzystanie z tego sprzętu powinno zadowolić nawet bardziej wymagające kobiety.

Bezpieczeństwo użytkowania

Czasami zdarza się, że po wyjściu z domu zastanawiasz się, czy wyłączyłaś prostownice? To uczucie nie daje Ci spokoju? W takim razie warto zainwestować w prezentowany model, który ma opcję automatycznego wyłączania po określonym czasie bezczynności. Nawet jeśli zdarzy Ci się zapomnieć o odłączeniu sprzętu od źródła zasilania, nie będzie ryzyka, że pod Twoją nieobecność dojdzie do niebezpiecznej sytuacji, np. pożaru. Producent dołożył wszelkich starań, aby korzystanie z prostownicy było bezpieczne.

 

Wbudowany grzebień

Model ma wbudowany grzebień, więc możliwe jest jednoczesne rozczesywanie i prostowanie włosów. To praktyczne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić nieco czasu. Dzięki niemu układanie fryzury zajmuje tylko chwilę. Ząbki grzebienia są wykonane z dobrych gatunkowo tworzyw, więc zachowują one trwałość na długi czas. Komfort użytkowania gwarantuje też funkcja blokady płytek. To dzięki niej przechowywanie produktu jest łatwiejsze.

 

Funkcjonalność

Przed przystąpieniem do prostowania włosów zwykle trzeba je dokładnie wysuszyć, aby nie doszło do ich uszkodzenia. Jak wiadomo, zajmuje to sporo czasu. Z tego też powodu na uznanie zasługuje zastosowana w prostownicy technologia Wet&Dry pozwalająca na stylizacje zarówno mokrych, jak i suchych pasm bez obaw o ich przesuszenie czy nawet spalenie. Osoba, która zdecyduje się na zakup tego sprzętu będzie mogła przystąpić do prostowania kosmyków bez wcześniejszego ich suszenia. Mimo że producent wykorzystuje najnowsze technologie, cena BaByliss i-Pro 235 ionic XL Diamond Ceramic ST389E nie jest wygórowana. Urządzenie kosztuje przeciętnie niewiele ponad 150 zł.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ