Opinie o BaByliss ST395E

Ostatnio aktualizowane: 19.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Pozytywne opinie o BaByliss ST395E zachęcają do zakupu tego sprzętu, a wynikają przede wszystkim z zastosowanych w nim rozwiązań. Urządzenie ma funkcję pary, dzięki której włosy są mniej narażone na przesuszenie. W związku z tym ten model jest polecany osobom z włosami suchymi, cienkimi i podatnymi na zniszczenie. Podczas zabiegu kosmyki są nie tylko skutecznie wygładzane, ale też nawilżane. W prostownicy zastosowano wytrzymałe płytki ceramiczno-tytanowe.

 

Najważniejsze wady:

Pewna grupa osób twierdzi, że utrzymanie sprzętu w czystości jest trudnym zadaniem. Kanaliki, przez które wydostaje się para, są wąskie i dlatego usunięcie z nich wszystkich zabrudzeń okazuje się niemal niemożliwe. Grzebyk na płytce również trudno jest dokładnie wyczyścić.

 

Werdykt: 9.4/10

Prostownica BaByliss łączy w sobie skuteczność działania z ochroną dla włosów. Po jej zastosowaniu kosmyki nie wyglądają na przesuszone, a wręcz przeciwnie, na zdrowe i nawilżone. Stanowi to dowód na to, że funkcja pary działa skutecznie. Urządzenie można zastosować zarówno do modelowania włosów suchych, jak i lekko wilgotnych. Cena BaByliss ST395E wynosi około 250 zł.

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Informacje podstawowe

Parowa prostownica do włosów BaByliss ST395E ma moc równą 55 W. Temperatura pracy jest regulowana w zakresie od 170 st. C. do 230 st. C. (5 poziomów do wyboru). W rezultacie nie ma problemów z tym, aby dostosować sprzęt w zależności od typu i potrzeb naszych włosów. Prostownicę wyposażono w ceramiczno-tytanowe płytki o szerokości równej 38 mm i długości 85 mm. Do zestawu dołączony został wygodny pokrowiec, który umożliwia bezpieczne przenoszenie urządzenia. Wchodzące w skład kompletu etui nie jest podatne na działanie wysokiej temperatury.

Zastosowane rozwiązania

W prostownicy zastosowano pewne rozwiązania, których głównym celem jest zapewnienie lepszych efektów stylizacji i podniesienie komfortu jej użytkowania. Na uwagę zasługuje z pewnością technologia I-PRO, która kontroluje emisję pary. Intensywność wyrzutu można ustawiać, do wyboru są dwa stopnie. Prostownica stale utrzymuje wybraną temperaturę, co jest możliwe dzięki technologii I-Temperature. Urządzenie ma funkcję jonizacji zapewniającą włosom połysk i zapobiegającą ich elektryzowaniu się. Przy płytkach znajduje się wysuwany i chowany grzebień, który ułatwia rozczesywanie włosów i sprawia, że są one lepiej wygładzone. Mechanizm chowania działa sprawnie, co potwierdza test BaByliss ST395E. Wykazał on też, że prostownica szybko się nagrzewa, więc nie trzeba długo czekać, aby móc przystąpić do pracy. Sprzęt ma zabezpieczenie przed przegrzaniem, a także automatyczny wyłącznik. Te rozwiązania zapewniają większe bezpieczeństwo pracy.

 

Wysoka jakość wykonania

Sporo osób uważa, że dobry ranking prostownic powinien uwzględniać opis prezentowanego przez nas sprzętu. Ten model sprawdził się u wielu kobiet, a jakość jego wykonania jest bardzo dobra. Ma on ceramiczno-tytanowe płytki, które odznaczają się wytrzymałością. Dobrze i równomiernie przewodzą ciepło, co przekłada się na lepsze efekty prostowania. Jak podaje producent, tytan to materiał gwarantujący optymalne tarcie. W rezultacie nie ma obaw, że podczas prostowania będziemy mocno ciągnąć włosy, co mogłoby doprowadzić do uszkodzenia ich struktury i pogorszenia ogólnego wyglądu.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ