Opinie o Braun Silk-epil 7 7561 Wet & Dry

Ostatnio aktualizowane: 13.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Depilator marki Braun jest przystosowany do golenia na mokro i na sucho, więc nie ma właściwie żadnych ograniczeń, co do tego, w jaki sposób przeprowadzimy depilację. Usuwanie włosków w trakcie kąpieli może zmniejszyć ból, więc to polecane rozwiązanie dla osób wrażliwych. Sprzęt jest sprzedawany w zestawie z przydatnymi nakładkami zwiększającymi jego praktyczność.

 

Najważniejsze wady:

Część osób wskazuje, że w pełni naładowany akumulator nie wystarcza na depilację całego ciała. Zabieg czasami trzeba przerywać w trakcie, aby podładować sprzęt. Z czasem akumulator staje się mniej wydajny niż na początku.

 

Werdykt: 9.4/10

Opinie o Braun Silk-epil 7 7561 Wet & Dry pozwalają stwierdzić, że sprzęt dobrze sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Depilator jest łatwy w obsłudze i wygodnie trzyma się go w dłoni. Producent podaje, że urządzenie skutecznie usuwa krótkie i cienkie włosy o długości od 0,5 mm.

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Komfort użytkowania

Jak pokazał test Braun Silk-epil 7 7561 Wet & Dry, korzystanie z depilatora jest komfortowe. Wpływ na to ma kilka czynników. Przede wszystkim warto wiedzieć, że urządzenie ma regulowaną prędkość. Wprawdzie do wyboru są tylko dwa stopnie, ale mimo to konsumentki są zadowolone z tej opcji. Pierwszy stopień jest polecany szczególnie dla osób, które wcześniej nie korzystały z depilatora i do usuwania włosków z bardziej wrażliwych rejonów ciała. Drugi stopień pozwala na wydajniejszą i szybszą pracę. Depilator ma ruchomą głowicę, która może wychylać się o 15 stopni w przód i w tył. Dobrze dopasowuje się ona do kształtu ciała, zapewniając odpowiedni komfort i dobre efekty depilacji. Prezentowany model jest też polecany dlatego, że ma wbudowaną lampkę Smart Light, która dobrze podświetla depilowany obszar skóry. W rezultacie łatwiej dostrzec cienkie i jasne włoski i tym samym je usunąć.

Przeznaczenie

Kobiety doceniają to, że z depilatora można korzystać zarówno na sucho, jak i na mokro. Depilacja w trakcie kąpieli ma swoje plusy. Pod wpływem ciepłej wody skóra staje się miększa i się odpręża, dzięki czemu zredukowany zostaje ból mogący się pojawić w trakcie usuwania włosków. Dodatkowo ze sprzętu można korzystać, chcąc wydepilować różne części ciała. Nadaje się on nie tylko do depilacji nóg, ale także pach czy nawet okolic bikini. W związku z tym można uznać, że to uniwersalny model.

 

Solidna konstrukcja

Cena Braun Silk-epil 7 7561 Wet & Dry wynosi około 400 zł, co nie jest wygórowaną kwotą, jeśli weźmie się pod uwagę skuteczność depilacji i jakość wykonania sprzętu. Co do drugiej wspomnianej kwestii, model ma wodoszczelną i wodoodporną obudowę, która dobrze zabezpiecza wewnętrzny mechanizm. Ze sprzętu można z powodzeniem korzystać pod prysznicem, nie martwiąc się o awarię. Dzięki takiej konstrukcji można go też dokładnie myć pod bieżącą wodą. Urządzenie jest zasilane akumulatorowo, co pozwala na jego użytkowanie niemal w każdych warunkach. Naładowany akumulator wystarcza na około 40 minut depilacji. Efekty w postaci gładkiej skóry mogą się utrzymywać nawet do 4 tygodni.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ