Opinie o Chanel Chance

Ostatnio aktualizowane: 14.04.24

 

Najważniejsze zalety:

To wyjątkowa kompozycja zapachowa zaliczana do kwiatowo-szyprowej kategorii. Pochlebne opinie o Chanel Chance są dowodem na to, że perfumy przypadły do gustu wielu kobietom w różnym wieku. Są one trwałe i utrzymują się przez kilkanaście godzin. Nie trzeba się obawiać, że 100 ml flakon za szybko się opróżni.

 

Najważniejsze wady:

Niektórym Paniom nie odpowiada to, że w nucie bazy wetyweria mocno dominuje nad paczulą. Może się zdarzyć, że osoby przebywające w naszym otoczeniu przez kilka godzin zaczną skarżyć się na zbyt intensywny zapach.

 

Werdykt: 9.3/10

Twórcą perfum damskich jest Jacques Polge, czyli znany perfumiarz pochodzący z Francji. Skomponował on zapach, który jest uwodzicielski, a jednocześnie tajemniczy. Kompozycja jest polecana na wieczorne spotkania z ukochanym, można ją stosować także na inne wyjątkowe okazje. Zamknięto ją w szklanym flakonie o prostym designie.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wystarczy na długo

Zapach jest intensywny, dlatego wystarczy spryskać się raz, żeby później pięknie pachnieć przez cały dzień. Kompozycja utrzymuje się na ciele równie długo, co na ubraniach, a dowodem jest przeprowadzony test Chanel Chance. Perfumy są polecane na okres jesienno-zimowy, ale można ich używać także wiosną czy latem.

Dobór oryginalnych składników

Cechą wyróżniającą kompozycję jest połączenie oryginalnych składników. W nucie głowy znajduje się hiacynt, różowy pieprz i cytrusy. Nuta serca to wanilia, jaśmin oraz irys, z kolei bazą jest wetyweria i paczula. To zapach, który dodaje pewności siebie i pozwala poczuć się kobieco. Poszczególne aromaty uwalniają się stopniowo.

 

Uniwersalność

Uważa się, że perfumy są dobrą propozycją zarówno dla młodszych, jak i starszych kobiet, co świadczy o ich uniwersalności. Pasują one do wielu stylizacji, a zwłaszcza tych bardziej eleganckich. Biorąc to pod uwagę, cena Chanel Chance nie powinna wydawać się wygórowana. Warto samemu przekonać się, jak perfumy rozwijają się na skórze (zależnie od jej pH).

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ