Opinie o Philips HP8361/00

Ostatnio aktualizowane: 19.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Prostownica wykorzystuje technologię keratynową, dlatego włosy w trakcie zabiegu są odżywiane i po zakończeniu prostowania lepiej się prezentują oraz łatwiej się je układa. Urządzenie ma dobrej jakości płytki ceramiczne, na których nawet po dłuższym czasie użytkowania nie pojawiają się zarysowania ani inne uszkodzenia mechaniczne. W komplecie otrzymujemy etui zrobione z materiału odpornego na wysokie temperatury.

 

Najważniejsze wady:

Osoby, które zdecydowały się kupić tę prostownicę, przyznają, że w trakcie wygładzania pasm stosunkowo łatwo można przez przypadek zmienić ustawioną wcześniej temperaturę. Lepiej byłoby, gdyby przyciski, które do tego służą znajdowały się w innym miejscu.

 

Werdykt: 9.6/10

Do zakupu zachęcają pozytywne opinie o Philips HP8361/00, z których wynika, że sprzęt dobrze radzi sobie z prostowaniem cienkich, jak i grubych włosów. Prostownica nagrzewa się maksymalnie do temperatury 230 st. C. Przewód zasilający ma długość równą 2,5 m. Czas nagrzewania sprzętu wynosi 30 sekund.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Pielęgnacja jonowo-keratynowa

Jeśli masz suche oraz łamliwe włosy i obawiasz się, że korzystanie z prostownicy nie jest dobrym wyborem, nie musisz się martwić. Model Philips HP8361/00 wykorzystuje technologię jonowo-keratynową, więc w trakcie zabiegu włosy są odpowiednio chronione. Technologia jonowa zapobiega elektryzowaniu się kosmyków, dzięki czemu ich układanie przebiega bez problemów. Włosy nie puszą się i są gładsze. Jak wskazuje producent, naładowane jony ujemne wygładzają łuski. Płytki grzejne mają ceramiczną powłokę i są dodatkowo pokryte keratyną, która odżywia pasma i chroni je przed ich uszkodzeniem. 

Zadowalający efekt wygładzenia

Płytki grzejne delikatnie wibrują, więc poddawane stylizacji włosy równomiernie się układają. W związku z tym każda część pasma jest idealnie wygładzona. Wibracje są delikatne i przyjemne, a jak pokazał test Philips HP8361/00, dobrze spełniają swoje zadanie. Nie można nie wspomnieć również o tym, że prostownica samoistnie ustawia temperaturę pracy zależnie od stanu włosów. To ułatwia pracę, bo nie trzeba zastawiać się, jakie parametry wybrać.

 

Przewód zasilający

Prostownica ma obrotowy przewód zasilający, który nie krępuje ruchów w trakcie stylizacji fryzury, co przekłada się na większy komfort użytkowania sprzętu. Długość kabla wynosi 2,5 m. Jest on zrobiony z dobrej jakości materiałów, więc na jego powierzchni nie pojawiają się przetarcia. Co więcej, prostownica ma blokadę płytek, więc wygodnie się ją przechowuje. W zestawie znajduje się etui zrobione z materiału odpornego na ciepło. Na sprzęcie znajduje się także praktyczny uchwyt pozwalający na jego powieszenie.

 

Łatwa obsługa i bezpieczne użytkowanie

Prostownica ma przejrzysty wyświetlacz, na którym prezentowana jest temperatura pracy. Obsługa urządzenia nie jest skomplikowana, nawet bez czytania instrukcji można z niego korzystać. Prostownica wyłącza się po 60 minutach bezczynności, co daje gwarancję bezpieczeństwa i chroni przed pożarem. Konsumenci zgadzają się ze stwierdzeniem, że cena Philips HP8361/00 jest odpowiednia do jakości wykonania sprzętu, jego funkcjonalności i wykorzystanych technologii. Ich zdaniem warto kupić tę prostownicę, bo jest przede wszystkim skuteczna i bezpieczna dla włosów.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ