Opinie o Philips Lumea SC1995/00

Ostatnio aktualizowane: 13.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Prezentowany depilator IPL daje gwarancję skuteczności zabiegu usuwania zbędnego owłosienia. Skóra pozostaje gładka na wiele tygodni, dzięki czemu można zaoszczędzić sporo czasu. Urządzenie ma szerokie możliwości zastosowania, bo można używać go do depilacji nóg, pach, ramion, brzucha i okolic bikini. Depilator jest delikatny dla skóry, a potwierdzeniem na to jest przeprowadzony test Philips Lumea SC1995/00.

 

Najważniejsze wady:

W zestawie znajduje się instrukcja obsługi, która zdaniem nielicznych kupujących nie jest dostatecznie przejrzysta. Problemem jest również to, że obudowa nagrzewa się stosunkowo szybko, co nieco mniejsza komfort podczas zabiegu depilacji laserowej.

 

Werdykt: 9.6/10

Depilator IPL jest zasilany sieciowo, a dołączony do zestawu przewód jest na tyle długi, że mamy zapewniony komfort użytkowania. Z tego też względu opinie o Philips Lumea SC1995/00 są w większości pozytywne. Osoby, które zdecydowały się na inwestycję w ten sprzęt nie żałują podjętej decyzji.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Efektywność działania

Przed dopuszczeniem do sprzedaży sprzęt przeszedł stosowne testy kliniczne, które potwierdziły skuteczność jego działania. Już 4 zabiegi wykonywane w odstępach, co 2 tygodnie są w stanie widocznie ograniczyć pojawianie się włosków na skórze. Po wykonaniu serii zabiegów wystarczy tylko od czasu do czasu używać depilatora IPL celem utrzymania efektów. Tym sposobem zyskujemy dodatkowy czas, który w innym wypadku trzeba by było poświęcić na depilację ciała. Należy jednak pamiętać, że tempo wzrostu włosów jest uzależnione od indywidualnych czynników. Oznacza to, że u każdego może być ono nieco inne. 

Tania eksploatacja

Sporo osób zastanawia się, czy zakup depilatora IPL to dobra inwestycja? Powodem wątpliwości są obawy o dodatkowe koszty związane z jego użytkowaniem. Warto podkreślić, że korzystanie z depilatora nie jest kosztowne, uwzględnić należy tylko zużycie energii elektrycznej, które w przypadku takiego sprzętu jest znikome. Podczas depilacji nie trzeba korzystać z żadnych żeli ani innych kosmetyków, tak jak to jest w przypadku tradycyjnego golenia. Dodatkowo lampy są trwałe, nie trzeba ich wymieniać. Ich żywotność w przypadku tego modelu szacowana jest na ok. 8 lat. 

 

Bezpieczeństwo użytkowania

Aspektem, o którym nie można zapominać podczas depilacji jest bezpieczeństwo zabiegu. Urządzenie Philips wykorzystuje technologię światła impulsowego znaną pod nazwą IPL, czyli Intense Pulsed Light. Jest ona popularna i wykorzystywana podczas profesjonalnych zabiegów. Producent tego urządzenia zadbał o jego odpowiednie dostosowanie do domowych warunków. W tym celu podjęto współpracę z doświadczonymi dermatologami, aby mieć pewność, że depilator będzie w pełni bezpieczny dla skóry. Taki właśnie jest Philips Lumea SC1995/00. Nie powoduje on podrażnień, a w czasie depilacji nie ma też ryzyka poparzenia skóry.

 

Duże okienko

Istotną zaletą tego urządzenia jest to, że ma ono stosunkowo duże okienko, którego powierzchnia wynosi dokładnie 4 cm2. W rezultacie zabieg depilacji przebiega szybciej, szczególnie jeśli chcemy pozbyć się zbędnego owłosienia z nóg i ud. Depilator jest przystosowany do używania m.in. na nogach, pod pachami i w okolicach bikini. Choć cena Philips Lumea SC1995/00 nie jest niska warto zainwestować w ten sprzęt.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ