Opinie o Philips Satinelle Advanced BRE640/00

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Depilator jest przystosowany do pracy na sucho i na mokro, co zwiększa jego uniwersalność. Sprzęt jest zasilany akumulatorowo, więc można z niego korzystać w każdym miejscu. W zestawie znajduje się aż 9 odpowiednio dobranych nasadek. Ich wymiana przebiega bez żadnych problemów. Urządzenie ma dobrze wyprofilowany uchwyt, dlatego wygodnie się je prowadzi.

 

Najważniejsze wady:

Osoby będące bardzo wrażliwe na ból przyznają, że na początku depilacja jest bolesna. Potrzeba trochę czasu, aby przyzwyczaić się do takiego zabiegu. Na początku na skórze może pojawić się lekkie zaczerwienienie.

 

Werdykt: 9.8/10

Niektóre osoby uważają, że Philips Satinelle Advanced BRE640/00 to najlepszy depilator, jaki można znaleźć na rynku w tym przedziale cenowym. Urządzenie ma wymienne głowice, więc można stosować je niemal na wszystkie części ciała. Uniwersalność to jeden z powodów, dla których ten sprzęt cieszy się popularnością.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Skuteczny system depilacji

Prezentowany depilator wykorzystuje skuteczny system depilacji, więc efekty po zabiegu są zadowalające. Sprzęt ma pęsety, które unoszą i zbierają włoski mocno przylegające do skóry. Dzięki temu nie trzeba się obawiać o to, że np. pachy czy nogi nie będą idealnie gładkie. Pęsety współpracują z dyskami ceramicznymi, które również wpływają na dokładność przeprowadzanej depilacji. Jakość wykonania wymienionych elementów jest bardzo dobra.

Przeznaczenie

Warto wiedzieć, że urządzenie jest dostosowane do pracy w różnych warunkach. Z depilatora można korzystać na sucho i taki typ depilacji jest często wybierany. Niemniej jednak część osób woli usuwać włoski pod prysznicem czy w wannie, bo uważają, że w ten sposób odczuwają mniejszy ból. Również do takiego zabiegu można wykorzystać prezentowany model. Test Philips Satinelle Advanced BRE640/00 potwierdził, że obudowa jest wodoodporna, a depilacja pod prysznicem nie wpływa w żadnym stopniu na gorszą efektywność pracy urządzenia. Co warto dodać, depilator ma odpowiednio dostosowany do takiej pracy uchwyt. Jest on antypoślizgowy, co zmniejsza ryzyko, że sprzęt przypadkowo wypadnie nam z dłoni. 

 

Wymienne nakładki i inne wyposażenie

Cena Philips Satinelle Advanced BRE640/00 nie wydaje się wysoka, tym bardziej, jeśli weźmiemy pod uwagę, że w zestawie znajduje się sporo dodatkowych akcesoriów. Sprzęt jest dostępny m.in. z nasadką przeznaczoną do przycinania włosków z wrażliwych partii ciała (np. pach czy bikini). Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z nasadki do twarzy. Przydatna okazuje się też końcówka do napinania skóry. W zestawie znajduje się też praktyczna szczoteczka do czyszczenia i jak wskazują opinie Philips Satinelle Advanced BRE640/00, znacznie ułatwia ona zachowanie sprzętu w czystości. Do kompletu dołączone także etui przeznaczone do bezpiecznego przenoszenia depilatora i pozostałych akcesoriów.

 

Możliwość zachowania precyzji

Sporo kobiet bardzo docenia to, że urządzenie ma małą lampkę, która oświetla depilowany obszar. W związku z tym dokładnie widzimy, czy pozbyłyśmy się wszystkich włosków, czy musimy ponownie depilować określoną część skóry. Dzięki lampce widoczne są nawet małe, jasne włoski. Na precyzję pracy wpływa też odpowiednio przemyślany kształt depilatora. Urządzenie ma dobrze wyprofilowany uchwyt, więc łatwo się nim manewruje. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ