Opinie o Philips Satinelle HP6422/01

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Opinie Philips Satinelle HP6422/01 są pozytywne, ponieważ urządzenie działa dokładnie, a przy tym jest tanie. Depilator jest zasilany sieciowo, w zestawie znajduje się długi przewód, który nie powinien krępować naszych ruchów. Na uwagę zasługuje budowa sprzętu. Depilator ma kompaktowe wymiary i dobrze dopasowany uchwyt, który pozwala zachować dokładność w trakcie golenia i gwarantuje odpowiednią stabilność.

 

Najważniejsze wady:

Urządzenie generuje duży hałas w trakcie pracy. Na początku jest on irytujący, jednak z czasem można się do niego przyzwyczaić. Trzeba mieć jednak na uwadze to, że głośne dźwięki mogą nieco irytować domowników.

 

Werdykt: 9.4/10

Kobiety, które zdecydowały się kupić ten sprzęt, uważają, że podjęły dobrą decyzję. Efekty depilacji utrzymują się długo, a kolejne włoski rosnące są bardziej delikatne i mniej widoczne. Zabiegu nie trzeba powtarzać zbyt często (zwykle co kilkanaście dni).

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Skuteczność depilacji

Prezentowany model jest uznawany za dobry depilator, ponieważ skutecznie usuwa zbędne owłosienie. Jak podaje producent, sprzęt jest w stanie wychwycić nawet krótkie włoski, których długość nie przekracza 0,5 mm. Depilator wyrywa je wraz z cebulkami, dlatego też nie odrastają one tak szybko jak w przypadku zwykłego golenia maszynką. Po dokładnie przeprowadzonym zabiegu możemy być pewne, że skóra będzie idealnie gładka i tym samym przyjemna w dotyku.

Łatwa pielęgnacja

Przeprowadzony test Philips Satinelle HP6422/01 dowiódł, że pielęgnacja depilatora jest bardzo prosta. Wynika to z faktu, że urządzenie ma odłączaną głowicę, którą można myć pod bieżącą wodą. Nie trzeba się przy tym obawiać, że na jej powierzchni pojawi się korozja. Warto pamiętać, że depilator powinien być czyszczony po każdym użyciu. Jest to bardzo ważne dla zachowania odpowiedniego poziomu higieny i tym samym bezpieczeństwa. Dbając o czystość sprzętu, jesteśmy mniej narażone na pojawienie się na skórze stanów zapalnych.

 

Nasadka

Jak wynika z wielu opinii, znajdująca się w zestawie nasadka jest nie tylko wielofunkcyjna, ale i precyzyjna. Jest ona tak zrobiona, aby móc za jej pomocą usunąć włoski znajdujące się nawet bardzo blisko skóry. To z kolei wpływa dobrze na efektywność pracy. Nakładka pozwala na ułożenie depilatora pod różnym kątem, w taki sposób, aby usuwanie włosków było jak najbardziej skuteczne.

 

Jakość wykonania

Aspektem, na który należy zwrócić uwagę przy zakupie depilatora, jest bez wątpienia jakość jego wykonania. Opisywany przez nas sprzęt, jest zrobiony z dobrych gatunkowo materiałów, co gwarantuje długi czas użytkowania. Obudowa nie jest podatna na zarysowania ani inne uszkodzenia mechaniczne. Istotne jest też to, że mimo wysokiej jakości wykonania cena Philips Satinelle HP6422/01 nie jest wysoka.

 

Etui podróżne

Kobiety doceniają to, że w zestawie znajduje się solidnie wykonane, a przy tym estetycznie wyglądające etui. Pokrowiec pozwala na zabranie urządzenia np. na wakacje czy w inne miejsce. Etui skutecznie chroni zarówno przed uszkodzeniem depilatora, jak i jego zabrudzeniem. Gwarantuje ono higieniczne warunki przechowywania i przenoszenia.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ