Opinie o Remington Keratin Protect S8598

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Prostownica ma płytki ceramiczne zawierające keratynę i olejek migdałowy. Substancje te pod wpływem wysokiej temperatury wnikają w strukturę włosów, a w rezultacie pasma zyskują zdrowy wygląd. Kosmyki są lśniące i miękkie w dotyku. Czas nagrzewania sprzętu wynosi tylko 15 sekund, więc wystarczy chwila, aby móc przystąpić do zabiegu stylizacji włosów. Blokada płytek ułatwia przechowywanie prostownicy.

 

Najważniejsze wady:

Jakość wykonania kabla zasilającego nie jest najlepsza, dlatego trzeba uważać na ten element, aby nie uległ zbyt szybko uszkodzeniu. Część osób przyznaje, że przewód plącze się w trakcie prostowania włosów, co może nieco irytować i ograniczać swobodę ruchów.

 

Werdykt: 9.4/10

Prezentowany model to dobra prostownica keratynowa, o czym można przekonać się czytając recenzje użytkowników. Choć cena Remington Keratin Protect S8598 nie jest najniższa, produkt spotyka się ze sporym zainteresowaniem ze strony kupujących. Powodem takiej sytuacji jest przede wszystkim skuteczność działania i łatwa obsługa. Prostownica dokładnie i równomiernie wygładza pasma.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Temperatura pracy dostosowana do poziomu wilgoci włosów

Warto zwrócić uwagę na to, że urządzenie ma czujnik Heat Protection, który odczytuje poziom wilgoci naszych włosów 8 razy na sekundę i na tej podstawie dobiera odpowiednie ustawienia. To daje pewność, że na nasze pasma nie będą przegrzewane, co mogłoby doprowadzić do ich zniszczenia. Na obudowie sprzętu znajduje się czytelny wyświetlacz, na którym wskazana jest aktualna temperatura pracy. Można regulować ją w zakresie od 150 st. C do 230 st. C. To oznacza, że prostownica Remington Keratin Protect S8598 nadaje się do każdego rodzaju włosów. Należy wspomnieć, że czas nagrzewania urządzenia wynosi tylko 15 sekund, czego dowodem jest przeprowadzony test Remington Keratin Protect S8598.

Funkcja automatycznego wyłączania

Ważne podczas wyboru idealnej prostownicy do włosów jest zwrócenie uwagi nie tylko na skuteczność jej działania, ale także bezpieczeństwo użytkowania. Rekomendowany przez nas model ma funkcję automatycznego wyłączania po upływie określonego czasu bezczynności. Nawet jeśli zdarzy nam się zostawić urządzenie podłączone do źródła zasilania i wyjść z domu, nie powinno dojść do żadnej niebezpiecznej sytuacji. 

 

Etui

W komplecie znajduje się wykonany z dobrych gatunkowo materiałów pokrowiec, w którym można bezpiecznie przenosić sprzęt i go przechowywać. Etui jest odporne na działanie wysokiej temperatury, więc użytkownik nie musi czekać, aż prostownica będzie całkiem zimna, aby ją schować. Pokrowiec zabezpieczający przydaje się nie tylko do przechowywania urządzenia, ale także jego przenoszenia np. kiedy wybieramy się na wakacje. Bez względu na to, do jakiego kraju się udajemy, możemy skorzystać z tej prostownicy. Ma ona uniwersalne napięcie. Długość kabla zasilającego wynosi 3 m. 

 

Płytki

Opublikowane w Internecie opinie o Remington Keratin Protect S8598 są z reguły pozytywne, a wiele dobrych słów można przeczytać na temat płytek, które zostały wykonane z ceramiki. Są one odporne na zarysowania i łatwe w pielęgnacji. Pokryto je powłoką zabezpieczającą Advanced Ceramic, która dodatkowo została wzbogacona olejkiem z migdałów i keratyną. Substancje te odżywiają włosy i dobrze wpływają na ich kondycję. Po zabiegu kosmyki nie wyglądają na przesuszone, a wręcz przeciwnie, są gładkie i nawilżone.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ