Opinie o Remington S8590

Ostatnio aktualizowane: 19.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Nie ulega wątpliwości, że dobra prostownica jest wygodna w użytkowaniu, a takim modelem jest Remington S8590. Urządzenie ma ceramiczne płytki, które są wytrzymałe i delikatne dla włosów. Zawierają one mikroskładniki odżywcze z keratyną, które są uwalniane do włosów w momencie wytwarzania ciepła. Prostownicę wyposażono w czujnik Heat Protection, który gwarantuje bezpieczeństwo przeprowadzanego zabiegu.

 

Najważniejsze wady:

Jeśli Twoje włosy mają skłonność do elektryzowania się, ten sprzęt może nie spełnić Twoich oczekiwań. Prostownica nie ma funkcji jonizacji, więc pasma po zabiegu mogą nie układać się tak dobrze, jak tego oczekujesz (ryzyko nadmiernego puszenia).

 

Werdykt: 9.8/10

Opinie o Remington S8590 są z reguły pozytywne, co pozwala sądzić, że prostownica spełnia oczekiwania kupujących. Na jej zakup zazwyczaj decydują się kobiety, choć i mężczyźni z dłuższymi włosami cenią ten sprzęt i chętnie w niego inwestują. Temperatura urządzenia jest regulowana w zakresie od 160 st. C. do 230 st. C.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Praktyczne rozwiązania

Przeprowadzając test Remington S8590 największą uwagę zwrócono na to, że ze sprzętu wygodnie się korzysta. Ma to związek z zastosowanymi w nim rozwiązaniami. Przede wszystkim prostownica jest lekka i łatwo się nią manewruje. Ma ona uniwersalne napięcie, dlatego można z niej korzystać na całym świecie (większa użyteczność). Dodatkowo model ma obrotowy przewód, który nie krępuje ruchów. Płytki można zablokować, więc przechowywanie prostownicy jest łatwiejsze. Ponadto w zestawie znajduje się solidnie zrobione etui, które wykazuje odporność na działanie wysokiej temperatury. Akcesorium na długo zachowuje estetyczny wygląd, a ponadto dobrze chroni urządzenie przed uszkodzeniem i kurzem. 

Regulacja temperatury

Istnieje możliwość łatwego i szybkiego dostosowania ustawień sprzętu w zależności od potrzeb. Temperaturę pracy prostownicy można ustawić na 160 st. C. do 230 st. C. Oznacza to, że model jest dostosowany zarówno do włosów cienkich, jak i gęstych oraz mocnych. Z jego pomocą można skutecznie wygładzić nawet kręcone kosmyki. Ustawiona temperatura pracy jest widoczna na cyfrowym wyświetlaczu, który jest przejrzysty i ułatwia pracę. Dostępna jest funkcja blokady, co daje pewność, że przez przypadek nie zmienimy wybranych parametrów pracy. Prostownica ma także czujnik temperatury Heat Protection, który określa poziom nawilżenia naszych włosów i na tej podstawie wybiera odpowiednią dla nich temperaturę (w razie potrzeby można go wyłączyć). Na ceramicznych płytkach są mikroskładniki odżywcze z keratyną, które wnikają we włosy pod wpływem ciepła i sprawiają, że wyglądają na zdrowsze i są mniej podatne na uszkodzenia. Biorąc pod uwagę to rozwiązanie cena Remington S8590 wydaje się bardzo atrakcyjna.

 

Czas nagrzewania

Prezentowana prostownica nagrzewa się zaledwie w 15 sekund (kiedy jest gotowa do pracy, jesteśmy o tym informowani sygnałem dźwiękowym). Nie trzeba długo czekać, aby rozpocząć układanie włosów. Ta istotna zaleta jest doceniana, szczególnie kiedy spieszymy się do wyjścia, a chcemy ładnie wyglądać. Płytki mają długość równą 110 mm, więc za jednym pociągnięciem można wygładzić duże pasma. Wspomniane elementy są ruchome i wyrównują nacisk na włosy. W rezultacie nie ma obaw, że część pasm będzie prezentowała się gorzej niż pozostałe. Efekt wygładzenia jest równomierny.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ