Opinie o Versace Bright Crystal

Ostatnio aktualizowane: 19.05.24

 

Najważniejsze zalety:

To woda toaletowa, ale nie wymaga aplikowania co kilka godzin, żeby czuć się świeżo i pewnie przez cały dzień. Zapach nie jest drażniący, dlatego można stosować go na co dzień do pracy lub szkoły. Tak uważają Panie, które zdecydowały się na jego zakup, a test Versace Bright Crystal to potwierdził.

 

Najważniejsze wady:

Kompozycja zapachowa jest polecana na okres wiosenno-letni, można stosować ją również w miesiącach jesiennych. Jednak zimą nie sprawdza się ona zbyt dobrze, ponieważ jest za lekka. Spryskanie się perfumami daje uczucie orzeźwienia, co w mroźne dni nie jest najważniejsze.

 

Werdykt: 9.4/10

Według wielu kobiet to dobre perfumy damskie, bo są delikatne, a jednocześnie dziewczęce i zmysłowe. Zamknięto je w elegancko wyglądającym flakonie, który może pełnić funkcję dodatkowej dekoracji w pokoju. Jego zamknięcie przypomina kryształ. Zapach dobrze pasuje do sportowych, jak i bardziej eleganckich stylizacji.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Świeżość i kobiecość

To, co wyróżnia perfumy to oryginalne połączenie składników. Wykazały to przeanalizowane opinie o Versace Bright Crystal. Nuta głowy to piwonia, magnolia i kwiat lotosu, a nutą serca jest yuzu, owoc granatu oraz aromaty wodne. Z kolei w bazie wyczuwalna jest ambra, piżmo, a także drewno mahoniowe. Z tego względu zapach nie jest zbyt słodki ani za mocny. To kobieca kompozycja, która dodaje świeżości w upalne dni.

Dla kobiety w każdym wieku

Woda toaletowa nadaje się nie tylko dla młodych kobiet, ale i tych nieco starszych. Pod tym względem zapach jest uniwersalny, można go aplikować na skórę, a także na ubrania. Co więcej, perfumy mogą być używane na co dzień, wymiennie z inną kompozycją, lub tylko na ważne wyjścia.

 

Trwałość

Cena Versace Bright Crystal jest atrakcyjna, dlatego warto samemu przekonać się, jak trwałe są perfumy. Są one nieco lżejsze niż woda perfumowana, ale mimo to utrzymują się równie długo. Nie ma potrzeby noszenia flakonu w torebce, aby co pewien czas ponownie aplikować zapach.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ