Najlepsza lokówka 32 mm

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

 

Lokówki 32 mm – Ranking

 

 

Remington CI9532

 

Jeśli szukasz szerokiej lokówki, przy użyciu której stworzysz piękne i profesjonalne loki, koniecznie zapoznaj się z modelem Remington CI9532. Urządzenie ma specjalnie zaprojektowany kształt, który ułatwia jego użytkowanie. Wystarczy jedynie nawinąć pasmo włosów na wałek, aby po chwili cieszyć się nową fryzurą.

Lokówka wyposażona jest w ceramiczną płytkę, dzięki czemu nie niszczy włosów. Jej duża średnica 32 mm pozwala na uzyskanie grubych pukli, które mogą być gotowe już w 30 sekund. Jest to możliwe dzięki funkcji szybkiego nagrzewania i dużej mocy 150 W.

Urządzenie jest bezpieczne w użyciu, gdyż wyłącza się automatycznie po 60 minutach. Temperaturę można zablokować, aby uniknąć jej przypadkowej zmiany. Komfort użytkowania zwiększa także długi, 3-metrowy, obrotowy kabel. W zestawie z lokówką otrzymujemy rękawiczkę ochronną oraz etui odporne na działanie wysokich temperatur. Konsumenci cenią urządzenie za łatwość obsługi i znakomite efekty.

 

 

 

 

Remington ProLuxe CI9132

 

Stylowa lokówka Remington ProLuxe CI9132 umożliwia stworzenie trwałych loków, które wyglądają, jak po wizycie w salonie fryzjerskim. Urządzenie wyposażone jest w silnik AC i technologię OPTIheat, sprawiające, że fryzura jest trwała i pięknie się prezentuje.

Średnica lokówki wynosi 32 mm, co oznacza, że przy jej pomocy możemy tworzyć fale i grube loki. Wałek pokryty jest specjalną powłoką Grip Tech zapobiegającą ześlizgiwaniu się z niego włosów. Lokówka ma cyfrowy wyświetlacz, na którym możemy sprawdzić temperaturę oraz tryb pracy. Temperaturę tego modelu można regulować w zakresie od 120 st. C do 210 st. C.

Użytkowanie sprzętu ułatwia obrotowy kabel oraz dołączona do zestawu rękawiczka, która chroni dłoń przed poparzeniem. Lokówka jest bezpieczna, gdyż automatycznie się wyłącza po 60 minutach. Konsumenci dodają także, że jej ogromną zaletą jest bardzo szybkie nagrzewanie.

 

 

 

 

BaByliss C332E

 

Model BaByliss C332E to lokówka 32 mm w dobrej cenie, która spełnia oczekiwania zarówno profesjonalnych fryzjerów, jak i indywidualnych konsumentów. Urządzenie umożliwia stworzenie pięknych loków w domowych warunkach z takim samym efektem, jak w salonie fryzjerskim.

Sprzęt ma średnicę 32 mm, dzięki czemu przy jego użyciu możemy tworzyć fale i grube loki. Wałek lokówki pokryty jest ceramiczną powłoką Sublim’Touch, która nie niszczy włosów i dodatkowo je wygładza. Temperaturę tego modelu można regulować w zakresie od 100 st. C do 180 st. C., dlatego urządzenie nadaje się do każdego rodzaju włosów.

Lokówka jest wygodna w użyciu, gdyż ma obrotowy kabel o długości 180 cm i wygodną podstawkę do bezpiecznego odstawiania. Konsumenci zwracają uwagę również na szybkość nagrzewania, solidne wykonanie i łatwość obsługi.

 

 

 

 

Jaką lokówkę 32 mm wybrać?

 

Osoby obdarzone naturalnie prostymi włosami zwykle marzą o tym, aby mieć piękne loki. Na szczęście nie jest to bardzo trudne, gdyż wystarczy zaopatrzyć się w dobrą lokówkę. Sprawę może utrudnić jedynie szeroki wybór urządzeń, przez co nie zawsze wiadomo, na co się zdecydować. Na szczęście wszystkie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania znajdziesz w naszym poradniku. Opisujemy w nim najlepsze modele lokówek o średnicy 32 mm.

 

 

W sprzedaży dostępne są urządzenia o kilku grubościach wałka, dzięki czemu możemy uzyskać loki różnych rozmiarów. Tradycyjna lokówka wyposażona jest w wałek o średnicy od 15 mm do 25 mm i przy jej użyciu możemy zrobić drobne pukle o różnorodnym kształcie. Grubsze modele mają średnicę od 32 do 38 mm i przy ich pomocy tworzymy fale i duże loki.

Lokówki mogą różnić się także ze względu na kształt i funkcje. Wersje stożkowe tworzą loki, które są grubsze u nasady, a cieńsze na końcach. W sprzedaży dostępne są także modele trójkątne i spłaszczone, pozwalające na stworzenie kanciastych pukli. Ostatnio dużą popularnością cieszy się lokówka automatyczna, która sama nawija włosy na wałek, dzięki czemu jest bardzo wygodna w użyciu. W sklepach spotkać można również lokówko-suszarki, przeznaczone do stylizacji mokrych włosów.

Kupując nowy przyrząd warto sprawdzić, w jakie płytki jest wyposażony. Warto nabyć lokówkę z płytkami ceramicznymi, które nie niszczą włosów. W odróżnieniu od wersji metalowych, ich powierzchnia nagrzewa się równomiernie, dzięki czemu włosy nie są narażone na zniszczenia. Najlepsza lokówka 32 mm w 2024 roku ma także funkcję wielostopniowej regulacji temperatury. W tradycyjnych urządzeniach zakres regulacji to zwykle od 100 st. C do 230 st. C. Pamiętajmy jednak, żeby zawsze dostosować temperaturę do kondycji i grubości swoich włosów.

Istotna jest także moc, od której zależy, jak szybko lokówka się nagrzewa. Może ona mieścić się w przedziale od 10 W do 150 W. Urządzenia o najniższej mocy nagrzewają się w kilka minut, z kolei tym o najwyższej wystarczy kilka sekund.

Miejmy na uwadze także budowę sprzętu. Najlepsze lokówki 32 cm mają wygodne rączki pokryte antypoślizgową powłoką, dzięki której dobrze leżą w dłoni. Komfort użytkowania urządzenia zwiększają również obrotowy kabel oraz podstawka, na którą możemy je odłożyć. Przydatny jest też wyświetlacz, na którym widzimy ustawioną temperaturę oraz tryb pracy.

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ