Najlepsza lokówka Remington

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

Jedne z najlepszych lokówek marki Remington to modele CI95 i CI5338. Prezentowane urządzenia zdobyły największą ilość dobrych opinii użytkowników, co świadczy o tym, że spełniają ich oczekiwania. Pierwszy ze wspomnianych sprzętów, czyli Remington CI95, ma powłokę ceramiczną z prawdziwymi perłami. Element grzejny jest dzięki temu bardziej delikatny dla włosów i wytrzymały. Zaletą urządzenia jest to, że ma ono funkcję automatycznego wyłączania. Nawet jeśli zapomnimy odłączyć sprzęt od źródła zasilania, nie musimy martwić się o swoje bezpieczeństwo. W zestawie znajduje się rękawica ochronna, która może być przydatna podczas stylizacji, jak również praktyczny pokrowiec. Można włożyć do niego lokówkę, nawet jeśli ta jest nieco ciepła. Drugi sprzęt z zestawienia, czyli Remington CI5338 nagrzewa się w ciągu 30 sekund. Lokówka ma funkcję jonizacji, co pozwala zapobiec nadmiernemu elektryzowaniu się włosów. 8-stopniowa regulacja temperatury umożliwia dopasowanie ustawień urządzenia do indywidualnych potrzeb użytkownika. W rezultacie sprzęt jest polecany do każdego rodzaju włosów.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Zaawansowana powłoka ceramiczna urządzenia z prawdziwymi perłami sprawia, że jest dużo trwalsze. Dodatkowo lokówka ma blokadę temperatury, która zabezpiecza przed przypadkowym przestawieniem. Lokówka bardzo szybko się nagrzewa.

Wady

Minusem urządzenie może być brak klipsa, który przytrzyma zakręcone na końcówce włosy. Takie rozwiązanie sprawia, że podczas lokowania włosów trzeba uważać, aby się nie poparzyć.

Podsumowanie

Lokówka ma wyświetlacz LCD z regulacją temperatury w zakresie od 130 st. C. do 210 st. C. Poza tym jest wyposażona, w długi, 3 metrowy przewód z obracaną końcówką. Co więcej, końcówka w tym modelu jest wykonana z materiału, który nie nagrzewa się.

Drugi wybór

Zalety

Lokówka ma ceramiczną powłokę antystatyczną z turmalinem, który odpowiada za jonizację. Co więcej, ten sprzęt jest wyposażony w diodę informującą o gotowości do pracy. Prostownica jest bezpieczna dla włosów.

Wady

Pokrętło do regulacji temperatury mogłoby mieć oznaczenia ustawień temperatury. Poza tym nie ma wyświetlacza, który informowałby, z jaką temperaturą działamy na nasze włosy.

Podsumowanie

Urządzenie ma 8-stopniową regulację mocy. Średnica części lokującej ma 38 mm. Do zestawu dołączono podstawkę, która zabezpiecza przed wysoką temperaturą. Sprzęt nagrzewa się w ciągu 30 sekund, a o gotowości do pracy informuje wskaźnik.

Rozważ też

Zalety

Urządzenie jest bardzo poręczne. Jest wyposażone w kabel o długości 3 metrów z obracającą końcówką, co sprawia, że jest wygodne w użyciu i znacznie ułatwia wykonywanie fryzury. Dołączona do zestawu rękawica skutecznie chroni dłonie przed poparzeniem.

Wady

Minusem urządzenia jest to, że nie ma zawieszki, która umożliwi powieszenie lokówki. Poza tym można by wyposażyć to urządzenie w klips, który utrzyma nawinięte pasmo włosów.

Podsumowanie

Średnica 32 mm umożliwia wykonanie naturalnych, luźnych loków. Regulacja temperatury w jest możliwa w przedziale od 130 st. C do 210 st. C. Model ten nagrzewa się w ciągu pół minuty. Do zestawu dołączono etui odporne na wysokie temperatury.

 

 

Lokówki Remington – Ranking

 

 

Remington CI95

 

Naszą pierwszą propozycją w tym rankingu jest lokówka Remington CI95. To urządzenie, dzięki któremu uzyskasz różne, naturalne fale i drobne loki.

Sprzęt ten sprawdzi się również do każdego rodzaju włosów, zarówno cienkich, jak i grubych. Lokówka ta posiada powłokę opartą o technologię Luxury Pearl Ceramic, która szczególnie dba o strukturę włosów, nadając im pięknego blasku i idealnej gładkości. Przyrząd posiada wyświetlacz LCD, na którym można regulować temperaturę od 130 st. C do 210 st. C.

Ta najlepsza lokówka Remington w 2024 roku nagrzewa się w czasie 30 s. Producent zadbał o bezpieczeństwo swoich konsumentów, dlatego produkt ten automatycznie wyłącza się już po 60 s. Dodatkowym atutem tej lokówki jest długi przewód, mierzący aż 3 m. To rozwiązanie ułatwia użytkowanie, nie ograniczając swobody ruchów. Dodatkowym atutem jest fakt, że to lokówka Remington w dobrej cenie.

Opinie na temat tego produktu są bardzo pochlebne. Konsumenci docenili go ze względu na wysoką jakość wykonania oraz wielofunkcyjność.

Lokówka Remington CI95 ma kształt stożka. Moc urządzenia jest równa 50 W. Długość przewodu zasilającego wynosi 3 m.

 

Zalety

Powłoka ceramiczna: Element grzejny lokówki ma ceramiczną powłokę Luxury Pearl Ceramic. Zawiera ona prawdziwe perły, dzięki czemu jest wyjątkowo gładka i wykazuje dużą odporność na zarysowania.

Blokada temperatury: Model ma funkcję blokady temperatury. Jeśli na początku pracy wybierzemy konkretne ustawienia sprzętu, nie musimy się obawiać, że przez nieuwagę je zmienimy (co mogłoby wpłynąć na efekty stylizacji).

Etui: W zestawie znajduje się solidnie zrobione etui, nie jest ono podatne na działanie wysokiej temperatury, więc możemy do niego włożyć urządzenie, nawet jeśli będzie ono nieco ciepłe.

Automatyczne wyłączanie: Sprzęt ma funkcję automatycznego wyłączania po upływie 60 sekund od jej odłożenia. Gwarantuje to maksymalne bezpieczeństwo użytkowania.

Rękawica ochronna: Do zestawu dołączono praktyczną rękawicę ochronną. Ogranicza ona ryzyko poparzenia dłoni w trakcie stylizacji włosów.

 

Wady

Włosy ześlizgują się z lokówki: Korzystanie z urządzenia może być nieco trudne, ponieważ włosy się z niego ześlizgują. Potrzeba trochę wprawy, aby szybko wykonać ładną fryzurę.

 

 

 

 

Remington CI5338

 

Kolejnym, godnym polecenia produktem jest lokówka Remington CI5338. Dzięki grubej średnicy, mierzącej aż 38 mm, uzyskasz piękne, naturalne fale. Jest to urządzenie, które posiada 8 – stopniową regulację temperatury, aż do 210 st. C.

Producent zadbał o to, by lokówka grzała się w krótkim czasie, zaledwie 30 s po jej włączeniu jest gotowa do pracy. O bezpieczeństwie tego produktu, świadczy automatyczne wyłączanie się sprzętu po godzinie.

Powłoka lokówki Remington CI5338 jest ceramiczno-turmalinowa, co oznacza, że może być nawet 8 razy gładsza od zwykłej, ceramicznej powłoki. W ten sposób zmniejszone jest tarcie, dlatego włosy nie są narażone na uszkodzenia.

Opinie na temat tego przyrządu są bardzo pochlebne. Wygodny uchwyt pewnie leży w dłoni, a długi przewód nie ogranicza swobody ruchów w trakcie stylizowania włosów. Konsumenci docenili ten produkt za wyjątkową jakość wykonania oraz wspaniałe efekty, jakie można dzięki niemu uzyskać.

Model CI5338 to bardzo dobra lokówka Remington do 100 zł. Średnica wałka jest równa 38 mm. Maksymalna temperatura pracy urządzenia to 210 st. C.

 

Zalety

Czas nagrzewania: Sprzęt jest gotowy do pracy już w 30 sekund od momentu jego włączenia. Możemy zakręcić efektowne loki, nawet jeśli spieszymy się do wyjścia i mamy tylko kilkanaście minut na przygotowanie.

Funkcja jonizacji: Lokówka ma funkcję jonizacji, dzięki czemu włosy po zabiegu się nie elektryzują, więc lepiej się układają.

Nienagrzewająca się końcówka: Element grzejny jest zakończony nienagrzewającą się końcówką. W efekcie kręcenie kosmyków jest łatwiejsze i bardziej bezpieczne.

8-stopniowa regulacja temperatury: Urządzenie ma 8-stopniową regulację temperatury (maks. 210 st. C). Każda osoba ma możliwość dostosowania ustawień lokówki do potrzeb swoich włosów. Model jest odpowiedni do każdego typu kosmyków.

 

Wady

Nie wyświetla ustawionej temperatury: Na obudowie nie znajduje się żaden wyświetlacz, na którym wskazana byłaby obecnie ustawiona temperatura sprzętu.

 

 

 

Remington CI9532

 

Naszą ostatnią propozycją w tym zestawieniu jest lokówka CI9532. Jest to dobre urządzenie, dzięki któremu uzyskasz piękne i miękkie loki, jak z salonu fryzjerskiego.

Produkt ten przeznaczony jest do wszystkich rodzajów włosów, zarówno cienkich, jak i grubych. Przyrząd posiada wyświetlacz LCD, dzięki któremu zmienisz ustawienia, co do temperatury. Regulacja ciepłoty w tej lokówce ma zasięg od 130 st. C do 210 st. C.

Produkt ten nagrzewa się w zaledwie pół minuty, a po tym czasie jest gotowy do użytkowania. Lokówka wyłącza się automatycznie po godzinie pracy. Ma ona średnicę 32 mm, dzięki czemu uzyskasz grube i naturalne fale. Lokówka posiada 3 m, obrotowy przewód, dzięki czemu przyrząd ten jest wygodny w używaniu. W zestawie otrzymujemy rękawicę ochronną, która zapobiega ewentualnym poparzeniom.

Opinie na temat lokówki Remington CI9532 są bardzo pochlebne. Konsumenci docenili ją ze względu na wysoką jakość wykonania oraz atrakcyjną cenę.

Lokówka Remington CI9532 ma średnicę równą 32 mm. Maksymalna temperatura pracy wynosi 210 st. C. Model ma 3 m kabel zasilający.

 

Zalety

Powłoka Advanced Ceramic Ultimate: Lokówka ma powłokę Advanced Ceramic Ultimate, która jest wytrzymała, a jednocześnie delikatna dla włosów. Nawet regularne korzystanie ze sprzętu nie prowadzi do nadmiernego przesuszenia włosów.

Wyświetlacz: Model wyposażono w wyświetlacz, na którym pokazywana jest aktualnie ustawiona temperatura. Zdaniem użytkowników to wygodne i praktyczne rozwiązanie.

Dodatkowe akcesoria: Przy zakupie Remington CI9532 otrzymujemy etui podróżne. Jest ono odporne na działanie wysokiej temperatury. Pokrowiec dobrze chroni lokówkę przed uszkodzeniami mechanicznymi. W zestawie znajduje się także rękawica ochronna.

 

Wady

Nieodpowiednia do bardzo grubych włosów: W części komentarzy można przeczytać, że prezentowana lokówka nie radzi sobie z trwałą stylizacją grubych i gęstych włosów.

 

 

 

Jaką lokówkę Remington wybrać?

 

Niejedna kobieta marzy o pięknych i lśniących lokach. Urządzeniem, które umożliwia nam wykonanie takiej fryzury jest lokówka. Sprzęt ten z powodzeniem zastąpi wałki do włosów oraz inne, uciążliwe metody stylizowania włosów. Jednak rynek jest pełen dobrych urządzeń, dlatego wybór takiego sprzętu może się okazać problematyczny. W związku z tym, przygotowaliśmy poradnik i ranking, który zawiera najlepsze lokówki Remington.

 

Firma Remington pojawiła się na rynku w 1938 roku, zaczynając od produkcji nowatorskich golarek do golenia na sucho. Od tej pory, marka ta zajmuje się wprowadzaniem do sprzedaży innowacyjnych produktów, dzięki którym zaoszczędzisz czas na wizytach w salonach fryzjerskich. Firma znana jest na całym świecie, a jej konsumenci chwalą sobie wysoką jakość produktów. Remington specjalizuje się w sprzedaży produktów, takich jak golarki, suszarki, lokówki, prostownice czy depilatory.

Przed zakupem lokówki warto zwrócić uwagę na powłokę danego modelu. Produkt ten z ceramiczną powłoką zmniejszy tarcie, przez co włosy nie będą narażone na uszkodzenia mechaniczne. Taka forma nagrzewa się również w szybkim czasie.

Dobra lokówka posiada powłokę ceramiczną. Dzięki niej mamy pewność, że urządzenie jest bezpieczne dla naszych włosów, które są wystawione na działanie wysokiej temperatury. Ponadto dobrze jest wybrać model, który posiada inne zabezpieczenia. Może być to chociażby sygnał dźwiękowy, informujący o skończonym czasie grzania porcji loków, przez co unikniemy przesuszenia włosów.

Warto również pamiętać, że głównym parametrem wpływającym na wydajność danego przyrządu jest jego moc. To ona odpowiada za szybkie nagrzewanie się lokówki i uzyskanie pięknej fryzury w krótkim czasie. W zależności od modelu, wyróżniamy sprzęt o mocy 300 W. Lokówko-suszarki, czyli urządzenia, które stosuje się do jednoczesnego suszenia włosów i ich podkręcania charakteryzują się o wiele wyższą mocą, wynoszącą nawet 1000 W.

Urządzenia typu lokówki różnią się od siebie pod względem maksymalnej do osiągnięcia temperatury grzania. Zwykłe przyrządy to takie, których temperatura wynosi do ok. 180 st. C. Jednocześnie dostępne są lokówki, które mogą osiągać ciepłotę maksimum 250 st. C.

Dobre lokówki mają długi i wygodny przewód. Taki kabel nie będzie ograniczał ruchów w trakcie kręcenia włosów pod różnym kątem nachylenia. Dlatego warto zwrócić uwagę na modele, których kabel mierzy co najmniej 2 m długości.

Warto również zwrócić uwagę na średnicę głowicy lokówki. Wyróżniamy typy grube, o średnicy od 30 mm do 36 mm, do dużych i naturalnych loków, jak również stożkowe, których średnica u podstawy wynosi 20 mm, a na końcówce 16 mm. Takie urządzenie służy do kręcenia drobnych i mocnych loczków.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ