Najlepsza lokówka spiralna

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

 

Lokówki spiralne – ranking

 

 

Remington CI63E1

 

Osoby, które chcą zamienić swoje proste włosy na bujne loki, powinny rozważyć zakup modelu Remington CI63E1. Jest to wysokiej jakości lokówka spiralna, która pozwala na osiągniecie eleganckiego efektu. Sprzęt ten na powłoce ma specjalne wyżłobienia, w których umieszczamy niewielkie pasemka.

Największą zaletą modelu jest jego prosta obsługa, która sprawia, że osoby w każdym wieku będą w stanie go użytkować. Poza tym produkt ma możliwość wyboru jednej z 2 końcówek. Pierwsza spirala ma wysokość 1,9 cm, a druga 3,1 cm. W zależności od wybranego produktu, Twoje loki będą albo luźne albo sztywne. Maszyna ma też opcję zmiany temperatury, co jest jej dużą zaletą. Zatem bez trudu dostosujesz tryb i intensywność pracy do rodzaju swoich włosów, co pomoże uniknąć ryzyka spalenia końcówek. Zakres emitowanego ciepła waha się od 160 st. C, do nawet 200 st. C. Najwyższa temperatura dedykowana jest do grubych pasm włosów, które są oporne na modelowanie.

Wielu konsumentów doceniło specjalną powłokę z jonizacją, która chroni nasze włosy przed puszeniem i elektryzowaniem się. Poza tym ceramiczna powłoka gwarantuje równomierną dystrybucję ciepła, zatem wszystkie pasemka zostaną jednakowo zakręcone.

 

 

 

 

Remington CI6219 Ceramic Stylist Easy Curl

 

Model Remington CI6219 Ceramic Stylist Easy Curl to profesjonalny sprzęt, który może być używany zarówno w domu, jak i w salonach fryzjerskich. Wynika to z dużej wydajności maszyny oraz krótkiego czasu nagrzewania. Bowiem po włączeniu, sprzęt jest gotowy do pracy po kilku minutach.

Atutem urządzenia jest innowacyjna powłoka Advanced Ceramic, którą wykonano z wysokiej jakości ceramiki. W składzie znajduje się do 10 razy więcej tego kruszcu niż w przypadku tradycyjnych modeli. Takie wykonanie gwarantuje dobrą dystrybucję ciepła, co oznacza, że na całej powierzchni znajduje się równa temperatura. W konsekwencji wszystkie kosmyki będą sobie równe. Poza tym użyty materiał jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, zatem nie musisz obawiać się zniszczenia lokówki. Sama rękojeść nie przewodzi ciepła, więc nie jesteśmy narażeni na poparzenie w czasie użytkowania. Warto zaznaczyć, że kształt tego elementu jest bardzo ergonomiczny, co zapewnia pewny chwyt w dłoni.

Jako główną zaletę, liczna grupa klientów podała wysoką jakość wykonania produktu. Co więcej, lokówka nadaje się do każdego typu włosów, bo każdy użytkownik ma możliwość samodzielnego wybrania temperatury w przedziale od 150 st. C do 200 st. C.

 

 

 

 

Esperanza EBL009K

 

Wszystkim, którzy poszukują dobrej jakości, wydajnej i eleganckiej lokówki, polecamy zapoznanie się z modelem Esperanza EBL009K. Sprzęt ten ma moc 25 W, więc dość szybko się nagrzewa oraz sprawdza się w czasie wielogodzinnego modelowania włosów.

Prezentowany model wyposażony jest w spiralną nakładkę, która gwarantuje szybsze i dokładniejsze wytwarzanie loków. Można jednak zdjąć ten element, jeśli uznasz, że Ci przeszkadza. Wymiary urządzenia to: długość – 31 cm i średnica elementu grzewczego – 1,9 cm. Dzięki niewielkim wymiarom, bez trudu spakujemy sprzęt i zabierzemy go ze sobą na wakacje. W czasie pracy z lokówką, każdy z nas może samodzielnie wybrać temperaturę powłoki, która waha się od 150 st. C do 180 st. C. Zauważ, że nieco niższa wartość maksymalnego ciepła nie zmniejsza wydajności pracy, a jedynie chroni nasze włosy przed spaleniem. Dużą zaletą jest ceramiczna powłoka, która jest gwarantem równego kręcenia wszystkich pasemek.

Zdaniem wielu użytkowników ta wydajna lokówka spiralna w dobrej cenie, to maszyna godna polecenia. Konsumenci docenili jej proste użytkowanie oraz efektywność pracy.

 

 

 

Jaką lokówkę spiralną wybrać?

 

Zapewne wiele osób o prostych włosach marzy o bujnych lokach lub też falach. Efekt ten możemy osiągnąć tylko dzięki dobrej jakości lokówce, która pomoże nam wystylizować naszą fryzurę. Wiemy jednak, że dla wielu osób zakup takiego produktu jest dość trudny. Dlatego przygotowaliśmy ten oto poradnik, z którego dowiesz się, czym cechuje się najlepsza lokówka spiralna w 2024 roku. Co więcej, przygotowaliśmy ranking, w którym opisaliśmy 3 wydajne sprzęty.

Urządzenia spiralne są ostatnio coraz bardziej popularne na rynku. Wynika to z tego, że są bardzo proste w użyciu, a co więcej umożliwiają zakręcenie loków o różnej grubości. Na powierzchni takiego sprzętu znajdują się wyżłobienia, w których umieszczamy cienki kosmyk włosów. Pamiętaj jednak, że aby osiągnąć elegancki efekt, musisz poświęcić na stylizację nieco więcej czasu niż w przypadku tradycyjnych lokówek.

Decydując się na zakup takiego sprzętu, w pierwszej kolejności sprawdź, jaką moc ma interesujący Cię model. Wartość ta przekłada się na szybkość nagrzewania się płytki oraz maksymalną temperaturę, jaką może ona osiągnąć. Zatem najsilniejsze produkty są w stanie wygenerować największe ciepło. Wiele osób uważa, że im więcej watów ma urządzenie, tym lepiej. Niestety nie zawsze duża siła produktu jest czymś dobrym dla naszych kosmyków. Otóż, cienkie i delikatne włosy nie powinny być poddawane działaniu temperatury wyższej niż 150 st. C, gdyż może to spowodować ich spalenie. Z kolei osoby z grubymi i bujnymi fryzurami powinny używać modeli o mocy 200 st. C. Z tego powodu lokówka spiralna, powinna być wyposażona w manualne dopasowanie generowanego ciepła. Zapewni to nam większe bezpieczeństwo oraz zminimalizuje ryzyko spalenia końcówek.

Bardzo istotnym elementem jest również materiał, z którego została wykonana powłoka w interesującym Cię urządzeniu. W tym poradniku chcemy Ci polecić produkty wyposażone w warstwę ceramiczną. Tego typu lokówki, gwarantują nam równomierne rozprowadzanie ciepła. Sprawia to, że już po pierwszym nawinięciu, wszystkie kosmyki zaczynają się kręcić.

Pamiętaj, że w czasie pracy, masz do czynienia z wysokimi temperaturami. Z tego powodu, ważne jest, by najlepsze lokówki spiralne miały rączkę wykonaną z termochłonnego materiału lub by był pokryte surowcem, który nie przewodzi ciepła. Dzięki temu, uchronisz się przed poparzeniem. Dobrze, jeśli rękojeść została wykonana z materiału antypoślizgowego, co zmniejszy ryzyko wyślizgnięcia się sprzętu z dłoni.

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ