Najlepsza lokówka automatyczna Babyliss

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

 

Kobiety chętnie decydują się na zakup lokówek automatycznych BaByliss. Spora grupa osób uważa, że urządzenia pochodzące z oferty tego producenta cechuje efektywność. Jeśli chcesz zainwestować w tego typu sprzęt i chciałbyś dowiedzieć się, które modele są najlepsze, jesteś w dobrym miejscu. Nasz ranking powstał po przeczytaniu wielu komentarzy Internautów. Możesz mieć pewność, że polecane przez nas produkty są godne uwagi. Pierwsze miejsce w zestawieniu należy do lokówki automatycznej BaByliss Curl Secret C1200E. Sprzęt ma ceramiczne elementy grzejne, które są trwałe, a jednocześnie delikatne dla włosów. Użytkownik może ustawić nie tylko temperaturę pracy urządzenia, ale także kierunek skrętu włosów. O tym, że dane pasmo zostało skręcone jesteśmy informowani sygnałem dźwiękowym. Lokówka ma dobrze przemyślaną budowę, więc korzystanie z niej jest wygodne. Na drugim miejscu w zestawieniu uplasował się model BaByliss C1300E. Lokówka automatyczna sprzedawana jest w zestawie z wymiennymi nakładkami. Przy pomocy sprzętu można wykonać gęste loki i luźne fale.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Sprzęt bardzo krótko się nagrzewa, bo w zaledwie 40 sekund. Pozwala to zaoszczędzić dużo czasu podczas stylizacji włosów. Lokówka jest łatwa w użytkowaniu, co nie jest bez znaczenia zwłaszcza dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze stylizacją fryzur. Funkcja jonizacji zapewnia skuteczną ochronę włosów przed przesuszaniem się i elektryzowaniem.

Wady

Model ma wąski zakres regulacji temperatur – użytkownik ma do wyboru zaledwie dwie możliwości – 210 st. C. i 230 st. C

Podsumowanie

Lokówka nie jest zbyt ciężka, co jest ważne dla używających jej profesjonalistów. Sprzętem możemy stylizować cienkie, jak również grube i trudne do układania włosy.

Drugi wybór

Zalety

Obudowa lokówki została wykonana z materiałów odpornych na działanie wysokich temperatur, dzięki czemu sprzęt nie zniszczy się zbyt szybko. Funkcja jonizacji zapobiega przesuszaniu i nadmiernemu elektryzowaniu się włosów. Urządzenie ma 3 tryby kręcenia pasm, co pozwala na uzyskanie naturalnie wyglądającej fryzury. Obrotowy kabel nie plącze się w trakcie użytkowania lokówki.

Wady

Jeśli będziemy używali lokówki do samodzielnej stylizacji włosów, musimy potrenować układanie pasm z tyłu głowy, nie jest to zbyt wygodne.

Podsumowanie

Lokówka pozwala na uniknięcie poparzeń, które w trakcie użytkowania zwykłej lokówki bywają dość częste. Urządzenie ma bezszczotkowy silnik, wyróżniający się niską awaryjnością.

Rozważ też

Zalety

Ceramiczne elementy grzejne nie pozwalają na przesuszanie pasm. Możemy wybierać spośród kilku trybów czasu pracy lokówki, co pozwoli nam na uzyskanie fal zarówno na cienkich, jak i grubych włosach. W zależności od czasu, który wybierzemy, uzyskamy również różny skręt fal. Producent dołączył do zestawu czyścik, dzięki któremu można usunąć z lokówki pozostałości po środkach do stylizacji.

Wady

Niektórzy użytkownicy narzekają na głośność pracy urządzenia. Sprzęt ma także możliwość regulacji tylko między dwiema temperaturami 210 st. C i 230 st. C.

Podsumowanie

Osoby używające lokówkę w salonach fryzjerskich doceniają zaletę długiego (3 m), obrotowego kabla, który pozwala na swobodną pracę z dala od kontaktu. Produkt jest łatwy w obsłudze.

 

 

Lokówki automatyczne Babyliss – ranking

 

 

Babyliss Curl Secret C1200E

 

Babyliss Curl Secret C1200E to automatyczna lokówka do włosów. Urządzenie dostępne jest w przystępnej cenie, więc wiele osób decyduje się na jego zakup. Wymiary opakowania są następujące: 34 cm x 12 cm x 10 cm. Waga produktu wraz z pudełkiem wynosi 0,91 kg.

Sprzęt nagrzewa się w zaledwie 40 sekund, dzięki temu możemy szybko przystąpić do stylizacji naszych włosów. Użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch temperatury – 210 st. C i 230 st. C. Pierwsza z nich będzie odpowiednia do włosów cienkich, zaś druga poradzi sobie z wymodelowaniem nawet grubych i niezwykle mocnych kosmyków. Istnieje możliwość ustawienia czasu pracy na 8, 10 i 12 sekund, w zależności od tego, jaki efekty chcemy uzyskać.

Model Babyliss Curl Secret C1200E zdobył wiele pozytywnych recenzji w Internecie. Konsumenci, którzy używają tego produktu twierdzą, że jest on niezwykle łatwy w użytkowaniu. Na uwagę zasługuje funkcja jonizacji, która zapewnia skuteczną ochronę przed elektryzowaniem się włosów.

Temperaturę pracy lokówki BaByliss Curl Secret C1200E można ustawić na 210 st. C. lub 230 st. C. W zestawie znajduje się szczotka do czesania kosmyków.

 

Zalety

Elementy grzejne: Lokówka ma ceramiczne elementy grzejne, które wykazują dużą odporność na zarysowania i działanie wysokiej temperatury. Są delikatne dla włosów i nie prowadzą do ich nadmiernego przesuszenia.

Różne kierunki kręcenia włosów: Pasma można skręcić w prawo, w lewo lub naprzemiennie. W efekcie każdy ma możliwość dopasowania ustawień do efektu, jaki chce osiągnąć.

Sygnał dźwiękowy: Ułatwieniem podczas korzystania z lokówki jest sygnał dźwiękowy. Dzięki niemu wiemy, kiedy loki są gotowe i można przystąpić do kręcenia kolejnych pasm.

Rączka: Lokówka ma dobrze wyprofilowaną rączkę, dlatego nie musimy się martwić, że utrzymanie sprzętu w dłoni będzie trudne.

Obudowa: Do wykonania urządzenia wykorzystano dobrej jakości materiały. Obudowę zrobiono z tworzyw, które nie są podatne na uszkodzenia mechaniczne. Użytkownicy wskazują, że obudowa nie nagrzewa się zbyt intensywnie w trakcie pracy.

 

Wady

Obsługa: Choć jest to lokówka automatyczna, jej obsługa na początku okazuje się stosunkowo trudna.

 

 

 

 

Babyliss C1300E

 

Ciekawym produktem, którego nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu jest Babyliss C1300E. Obudowa modelu została zrobiona z materiałów odpornych na działanie wysokich temperatur. Możemy być więc pewni, że produkt będzie spełniał należycie swoje zadanie i nie zniszczy się zbyt szybko.

Prezentowany sprzęt wyposażony jest w funkcję jonizacji. Wpływa ona korzystnie na wygląd naszych włosów. Nie tylko chroni przed elektryzowaniem się kosmyków, ale także poprawia ich kondycję. Użytkownik ma do wyboru jeden z trzech trybów kręcenia pasm – w lewo, w prawo i naprzemiennie. Lokówka ma obrotowy kabel, dzięki czemu nie musimy się martwić o to, że będzie się on plątał w trakcie stylizacji włosów, a tym samym przeszkadzał nam w pracy.

Jeśli chcesz kupić dobrej jakości sprzęt, wybierz Babyliss C1300E. Choć jest to model stosunkowo drogi, w porównaniu z innymi urządzeniami, cieszy się on dużą popularnością wśród konsumentów. Twierdzą oni, że dobrze skręca włosy i radzi sobie nawet z mocnymi, bardzo grubymi pasmami.

Lokówka automatyczna BaByliss C1300E ma moc równą 25 W. Użytkownik może ustawić temperaturę pracy urządzenia na 210 st. C. lub 230 st. C.

 

Zalety

Funkcja jonizacji: Sprzęt ma funkcję jonizacji, dzięki której włosy po zabiegu wyglądają na lśniące. Jonizacja ogranicza także problem nadmiernego elektryzowania się włosów, więc ich układanie jest prostsze.

Wymienne nasadki: W zestawie znajdują się 2 wymienne nasadki. Pierwsza z nich ma szerokość 25 mm i pozwala na wykonanie cienki loków. Jeśli zależy nam na uzyskaniu efektu luźnych fal, powinniśmy wybrać 35 mm nasadkę.

Szybki czas nagrzewania: Nie trzeba długo czekać, aby przystąpić do układania fryzury. Lokówka automatyczna BaByliss C1300E szybko się nagrzewa.

Różne tryby pracy: Temperatura pracy sprzętu jest regulowana. Dodatkowo można wybrać kierunek skrętu, jak również czas kręcenia loków.

 

Wady

Czasochłonna stylizacja: Niektórzy użytkownicy wskazują, że stylizacja włosów zajmuje dużo czasu, szczególnie jeśli nie mamy dużego doświadczenia w obsłudze takiego urządzenia.

 

 

 

 

Babyliss Curl Secret C1050E

 

Babyliss Curl Secret C1050E to lokówka automatyczna Babyliss w dobrej cenie. Urządzenie jest w pełni bezpieczne dla naszych włosów. Elementy grzejne zrobione zostały z dobrej gatunkowo ceramiki. Są idealnie gładkie, dlatego nie ciągną włosów w trakcie stylizacji. Dodatkowo nie wpływają negatywnie na ich kondycję.

Użytkownik może wybrać czas pracy lokówki. Powinniśmy dostosować go do tego, jaki efekt chcemy uzyskać. Jeśli zależy nam na lekkich, delikatnych falach wystarczy ustawienie produktu na 8 sekund. Dla uzyskania mocno skręconych loków potrzebujemy 12 sekund. Model ten daje również możliwość ustawienia temperatury na 210 st. C lub 230 st. C. Do zestawu dołączony jest czyścik, który ułatwia usuwanie odżywek i innych preparatów do włosów z powierzchni lokówki.

Wśród zalet tego modelu najczęściej wymienia się długi, 3 m kabel. Nie krępuje on ruchów, a dodatkowo jest obrotowy, co skutecznie chroni przed jego plątaniem.

Curl Secret C1050E to dobra lokówka automatyczna BaByliss do 300 zł. Temperaturę pracy sprzętu można ustawić na 210 st. C. lub 230 st. C.

 

Zalety

Bez puszenia: Martwisz się, że Twoje włosy będą się nadmiernie puszyć? Jeśli użyjesz BaByliss Curl Secret C1050E, nie musisz się o to obawiać. Urządzenie ma funkcję jonizacji, więc kosmyki po zabiegu wyglądają na gładkie i nawilżone.

Efektywność: Z zamieszczonych w Internecie opinii wynika, że lokówka jest efektywna. Wykonana przy jej pomocy fryzura utrzymuje się nawet do kilkunastu godzin.

Długi przewód zasilający: Podczas stylizacji włosów mamy zapewniony maksymalny komfort. Urządzen iema długi, 3 m kabel zasilający, więc nic nie krępuje naszych ruchów. Warto zaznaczyć, że przewód jest obrotowy.

 

Wady

Obudowa: Istotne jest to, aby przechowywać sprzęt w bezpiecznym miejscu. W innym wypadku na powierzchni obudowy szybko mogą pojawić się zarysowania, co nie będzie estetycznie wyglądało.

 

 

 

 

Jaką lokówkę automatyczną Babyliss wybrać?

 

Automatyczne lokówki, w porównaniu ze standardowymi modelami, są łatwiejsze w obsłudze i pozwalają szybciej wystylizować włosy. Dlatego też cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów. Postanowiliśmy więc przygotować krótki poradnik, w którym prezentujemy cechy, jakie powinny posiadać najlepsze lokówki automatyczne Babyliss. Na końcu tekstu znajduje się także zestawienie. Przedstawiamy w nim najczęściej polecane przez użytkowników modele.

 

 

Dlaczego wybraliśmy markę Babyliss? Stało się tak, ponieważ jest to firma, która dostarcza na rynek wysokiej jakości produkty przeznaczone do stylizacji włosów. Jakość oferowanych urządzeń potwierdzają pozytywne opinie konsumentów. Kupując produkt Babyliss możemy być pewni, że będzie on łatwy w obsłudze i funkcjonalny.

Przed zakupem automatycznej lokówki, trzeba zwrócić uwagę na to, z jakich tworzyw zostały zrobione elementy grzejne. Najczęściej jest to ceramika, i właśnie takie modele polecamy Tobie. Ceramiczne grzałki są idealnie gładkie, więc nie niszczą naszych włosów w trakcie stylizacji. Równie ważne jest to, aby obudowa wykonana była z materiałów odpornych na działanie wysokich temperatur. Jak wiemy, to ona chroni cały znajdujący się w środku mechanizm. Dlatego tak ważne jest to, aby obudowa była trwała.

Najlepsza lokówka automatyczna Babyliss w 2024 roku umożliwia ustawienie czasu pracy według preferencji użytkownika. Daje to możliwość dostosowania urządzenia nie tylko do potrzeb naszych włosów, ale także pożądanego efektu. Jeśli chcemy uzyskać mocno skręcone loki musimy poświęcić nieco więcej czasu na stylizację, aniżeli w przypadku chęci wystylizowania delikatnych fal. Równie ważne jest to, aby można było ustawiać temperaturę urządzenia. Cienkie włosy nie mogą być poddawane działaniu wysokiej temperatury, zaś w przypadku grubych kosmyków, nie może być ona zbyt niska.

Niemniej ważną kwestią jest rączka lokówki. Powinna być ona odpowiednio wyprofilowana, aby manewrowanie sprzętem nie było trudne. Przed zakupem warto wziąć w ręce dane urządzenie i przekonać się o tym, że jego trzymanie jest wygodne. Aby zapewnić sobie swobodę w trakcie stylizowania kosmyków, trzeba sprawdzić, czy kabel zasilający jest odpowiednio długi (ok. 2 m lub więcej).

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ