Opinie o Seysso Oxygen Travel

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Urządzenie jest bezprzewodowe, a po naładowaniu akumulatora, jak wykazał test SEYSSO Oxygen Travel, irygator może działać do 70 minut. Poza tym sprzęt ma trzy tryby pracy i wymienne końcówki, więc nadaje się dla osób z wrażliwymi i krwawiącymi dziąsłami, jak również dla tych noszących aparat ortodontyczny.

 

Najważniejsze wady:

Co prawda irygator do zębów jest polecany miłośnikom podróży, ale w zestawie nie znajdziemy etui służącego do bezpiecznego przewożenia go. Musimy sami zabezpieczyć sprzęt, tak aby nie zniszczył się w transporcie.

 

Werdykt: 9.3/10

To model o kompaktowych wymiarach, który jest łatwy w obsłudze. Brak konieczności podłączenia do prądu sprawia, że możemy używać irygatora w dowolnym miejscu, także na biwaku lub kempingu. Sprzęt działa efektywnie i dokładnie usuwa resztki jedzenia oraz płytkę nazębną, co hamuje rozwój próchnicy. Należy dodać, że cena SEYSSO Oxygen Travel została uznana za atrakcyjną.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Czyści zęby i pielęgnuje dziąsła

Za sprawą strumienia wody wypływającego pod odpowiednim ciśnieniem (od 2,7 do 6,2 bara) irygator dokładnie czyści przestrzenie międzyzębowe, do których często nie dociera włosie szczoteczki, a czasami także nić dentystyczna. Co ważne, używaniu sprzętu nie towarzyszy dyskomfort. W komplecie znajduje się specjalistyczna końcówka pozwalająca na usunięcie zanieczyszczeń nagromadzonych pod aparatem ortodontycznym. Mogą jej również używać osoby z koronami i mostami. Do irygatora dołączono też inną końcówkę przeznaczoną do czyszczenia kieszonek dziąsłowych oraz linii dziąseł.


Precyzyjny strumień wody

Średnica otworu wylotowego standardowej końcówki jest równa 0,6 mm. Tym samym jest ona niewielka, w efekcie czego możemy z łatwością skierować strumień wody w wybrane miejsce, aby je oczyścić. To sprawia, że używanie irygatora jest bardzo łatwe, nawet dla osób, które do tej pory nie miały styczności z tego typu urządzeniami. Warto podkreślić, że niewiele modeli akumulatorowych pozwala na regulację ciśnienia strumienia w tak dużym zakresie. Wydawane przez kupujących opinie o SEYSSO Oxygen Travel dowodzą, że sprzęt jest dzięki temu bardziej praktyczny.

 

Indukcyjne ładowanie

Irygator można naładować za sprawą ładowarki indukcyjnej. Nie zajmuje ona dużo miejsca na półce, w dodatku estetycznie się prezentuje. Całkowity czas ładowania akumulatora to ok. 24 godziny, ale warto mieć na uwadze, że potem sprzęt może działać przez 70 minut. Przeważnie czas pracy modeli bezprzewodowych jest znacznie krótszy. To, czy irygator się ładuje można z łatwością sprawdzić. Wystarczy spojrzeć na diodę umieszczoną na jego rączce. Jeśli zauważymy, że świeci się ona przez cały czas, możemy odłączyć ładowarkę.

 

Mało kłopotliwe czyszczenie

Po każdym użyciu irygator trzeba wyczyścić, aby zachować odpowiedni poziom higieny. Na szczęście nie zajmuje to dużo czasu. Wystarczy wylać ze zbiornika resztkę wody, włączyć na chwilę urządzenie, a potem dokładnie je wytrzeć do sucha. Raz w miesiącu powinniśmy odkamienić sprzęt przeznaczonymi do tego środkami. Jeśli nie planujemy używać urządzenia przez dłuższy czas, należy je dobrze osuszyć i schować, aby nie osiadał na nim kurz. Pamiętajmy też, aby średnio co 6 miesięcy wymieniać końcówkę, nie powinniśmy mieć problemu z jej znalezieniem.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ