Opinie o Syoss Oleo Intense

Ostatnio aktualizowane: 19.05.24

 

Najważniejsze zalety:

To łatwa w aplikacji farba do włosów bez amoniaku w składzie, pozbawiona nieprzyjemnego zapachu. Nie podrażnia ona skóry, a dodatkowo nie przyczynia się do nadmiernego przesuszenia pasm. Wśród dostępnych odcieni są blondy, brązy, czernie, a także rudości, więc każda kobieta może znaleźć coś dla siebie.

 

Najważniejsze wady:

Niektóre konsumentki miały problem z dokładnym wymieszaniem kremu koloryzującego z emulsją rozwijającą, pokazał to test Syoss Oleo Intense. Wynika to głównie z faktu, że farbę przygotowuje się w dołączonej do zestawu, małej butelce z aplikatorem, a nie w miseczce.

 

Werdykt: 9.4/10

Farba dobrze pokrywa odrosty, a także siwe włosy (nawet do 100%, w zależności od wybranego odcienia). W komplecie znajdziemy parę grubych rękawiczek, a także odżywkę, której należy użyć po zmyciu mieszanki z pasm. Znalezione na temat kosmetyku Syoss Oleo Intense opinie są w większości bardzo pochlebne, dlatego sięga po niego coraz więcej kobiet.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Profesjonalna koloryzacja włosów bez amoniaku

Na rynku wciąż można znaleźć wiele farb do włosów z amoniakiem w składzie. To substancja pełniąca funkcję nośnika pigmentu, za sprawą której wnika on głęboko w strukturę pasm. Zapewnia to długotrwałe efekty koloryzacji, jednak włosy po zabiegu zwykle są bardzo zniszczone i wymagają regeneracji (czasami stosowania specjalistycznych kosmetyków pielęgnacyjnych). Farba marki Syoss nie ma w składzie amoniaku, nośnikami pigmentu są starannie wyselekcjonowane olejki aktywne. Po koloryzacji włosy są pełne blasku, miękkie i co najważniejsze dobrze nawilżone. Kosmetyk został wyprodukowany i przetestowany we współpracy z doświadczonymi fryzjerami oraz stylistami fryzur, co daje gwarancję uzyskania oczekiwanych efektów. Choć cena Syoss Oleo Intense nie jest wysoka, możemy mieć pewność, że to bezpieczny w stosowaniu kosmetyk pozwalający na przeprowadzenie profesjonalnej koloryzacji w domu.

Przyjemny zapach

Podczas nakładania farby na włosy wyczuwalny jest bardzo przyjemny zapach. Nie jest on drażniący, dlatego konsumentki często podkreślają, że w czasie zabiegu koloryzacji nie odczuwają żadnego dyskomfortu. Istotne dla nich jest również to, że mieszanka powstająca w wyniku połączenia kremu koloryzującego z emulsją rozwijającą ma gęstą konsystencję i nie spływa z pasm, a do tego można ją precyzyjnie rozprowadzić. Farbę należy trzymać na włosach ok. 30 minut, bardzo łatwo się ją zmywa. Ponieważ w składzie produktu nie ma amoniaku, nie trzeba się obawiać podrażnienia skóry głowy.

 

Skutecznie działająca odżywka

W opakowaniu znajdziemy grube rękawiczki zapobiegające zabrudzeniu dłoni w czasie koloryzacji, a także saszetkę z odżywką. Nie jest ona duża, ale wystarcza na rozprowadzenie na całej długości pasm. Należy zostawić kosmetyk na włosach przez kilka minut, a następnie zmyć. Dzięki temu staną się one odżywione i będą zdrowo wyglądać. Nie musimy mieszać odżywki z maską czy innym kosmetykiem, którego zazwyczaj używamy do nawilżenia pasm po umyciu. Jest ona skuteczna i pozwala w odpowiedni sposób zadbać o fryzurę po zabiegu koloryzacji.

 

Dobrze pokrywa siwe włosy

Produkt jest odpowiednim wyborem w szczególności dla kobiet chcących zamaskować siwe włoski. Farba bardzo dobrze je pokrywa, to samo dotyczy odrostów. Za pomocą kosmetyku można też zmienić dotychczasowy kolor pasm na znacznie ciemniejszy lub nieco go rozjaśnić, zależnie od własnych preferencji.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

2 KOMENTARZ

Doro

March 21, 2021 at 1:52 pm

Pierwszy raz użyłam farby Syoss 10-50. Kupiła na próbę. Jestem zaskoczona efektem. Piękny blond. Dokładnie taki jak na opakowaniu. Włosy miękkie i błyszczące. Jestem alergikiem i nie wszystkich farb mogę używać. Ta ma przyjemny, delikatny zapach i nie podrażnia skóry głowy. Wcześniej używałam farby Lorelal Prefrence lub Excellence. W mojej opinii ta jest lepsza, a poza tym tańsza. Jedna mała niedogodność, składniki się opornie mieszają i trzeba użyć siły, aby się połączyły. Za to farba nie ścieka po szyi. Coś za coś. Przed farbą jeszcze test trwałości koloru. Okaże się za kilka tygodni.

Odpowiadać
Zespół PięknoKobiety.com

March 26, 2021 at 12:44 pm

Dzień dobry,

Dziękujemy za komentarz i rekomendację.

Pozdrawiamy,
Zespół PięknoKobiety.com

Odpowiadać