Opinie o AEG EZS 5664

Ostatnio aktualizowane: 19.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Szczoteczka soniczna jest chętnie wybierana przez kupujących, ponieważ wyróżnia ją wysoka jakość wykonania i łatwa obsługa. Urządzenie ma timer, który za każdym razem odlicza 2 minuty. Jest to zalecany przez dentystów czas, który powinniśmy przeznaczyć na czyszczenie zębów. Dodatkowo na obudowie znajduje się wskaźnik naładowania sprzętu poprawiający komfort jego użytkowania (wiemy, kiedy szczoteczka wymaga ponownego ładowania). Rączka jest dobrze wyprofilowana i wygodnie się ją trzyma.

 

Najważniejsze wady:

Niektóre opinie o AEG EZS 5664 wskazują na to, że dołączona do zestawu ładowarka nie jest najlepszej jakości i w związku z tym istnieje ryzyko, że ulegnie ona szybkiemu uszkodzeniu. Sprzęt nie ma czujnika siły nacisku głowicy.

 

Werdykt: 9.4/10

To dobra szczoteczka soniczna dostępna w atrakcyjnej cenie. Wykonuje ona do 30 tysięcy ruchów w trakcie minuty, co zapewnia zadowalające efekty mycia. W komplecie znajdują się dwie odpowiednio oznaczone końcówki. Urządzenie ma zabezpieczenie przed przeładowaniem. Srebrna obudowa wygląda estetycznie i ładnie komponuje się z niebieskimi przyciskami (są one dobrze widoczne).

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wysoka jakość wykonania

Warto zastanowić się nad zakupem szczoteczki sonicznej AEG EZS 5664. Cena produktu jest przystępna, dlatego więcej osób może w niego zainwestować. Na uwagę zasługuje też wysoka jakość wykonania. Szczoteczka ma głowicę z włóknami Tynex DuPont, które są delikatne dla zębów i dziąseł, ale jednocześnie odpowiednio skutecznie czyszczą jamę ustną. Należy wspomnieć o tym, że obudowa jest wodoodporna, więc drobne zachlapania nie wpływają na pracę szczoteczki sonicznej. Dodatkowo na jej obudowie nie są widoczne ślady uszkodzeń mechanicznych (np. zarysowania). Uchwyt jest dobrze wyprofilowany, tak aby użytkownik mógł pewnie trzymać urządzenie i przede wszystkim skupić się na myciu zębów.

Akcesoria

Plusem jest to, że w opakowaniu znajdują się dwie dobrze oznaczone końcówki. Dzięki temu ze szczoteczki sonicznej mogą korzystać dwie osoby, za każdym razem zmieniając głowicę. To bardzo dobre rozwiązanie szczególnie dla konsumentów, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze. W skład zestawu wchodzi też solidnie wykonany i stabilny stojak, który ma specjalne miejsce do przechowywania końcówek. Można mieć pewność, że te elementy nie będą narażone na zabrudzenie i działanie bakterii.

 

Timer i tryby pracy

Szczoteczka soniczna ma timer odmierzający 2 minuty. W rezultacie zawsze czyścimy zęby przez odpowiednio długi, zalecany przez dentystów czas, więc dobrze dbamy o jamę ustną. Timer jest uruchamiany automatycznie, więc nie trzeba pamiętać o naciskaniu żadnego przycisku. Osoby, które zdecydowały się kupić ten sprzęt i zrobiły test AEG EZS 5664 zapewniają, że obsługa urządzenia jest prosta. Choć w zestawie znajduje się dobrze opracowana instrukcja obsługi, w zasadzie można rozpocząć użytkowanie szczoteczki sonicznej bez czytania ulotki. W razie jakichkolwiek wątpliwości warto jednak po nią sięgnąć. Urządzenie może działać w następujących trybach: czyste, wrażliwe i masaż. Dobór odpowiednich ustawień zależy nie tylko od naszych preferencji, ale przede wszystkim potrzeb jamy ustnej.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ