Opinie o Braun Oral B Pulsonic slim One 1000

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Szczoteczka ma wbudowany 2-minutowy timer, który ułatwia kontrolowanie czasu szczotkowania zębów. Co 30 sekund wyczuwalne są delikatne wibracje świadczące o tym, że należy przejść do kolejnej części łuku zębowego. Sprzęt jest zasilany akumulatorowo, a naładowana bateria zapewnia do 14 dni działania, więc nie trzeba go często podłączać do ładowarki.

 

Najważniejsze wady:

Osoby, które często podróżują, narzekają na brak specjalnego etui w zestawie. Chcąc zabrać szczoteczkę na wyjazd, trzeba ją zabezpieczyć w taki sposób, aby przypadkowo jej nie zniszczyć. Możemy też samodzielnie dokupić pasujące etui.

 

Werdykt: 9.4/10

Sprzęt generuje 27 000 drgań na minutę, co zapewnia skuteczne usuwanie płytki nazębnej i innych zanieczyszczeń. To efektywnie działająca szczoteczka soniczna, która w zestawie ma jedną końcówkę, a także stację ładującą. Nie zajmuje ona dużo miejsca na półce. Urządzenie poleca się osobom szukającym dobrej alternatywy dla zwykłej szczoteczki do zębów.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dwa tryby pracy

Szczoteczka ma dwa tryby pracy do wyboru, więc sposób jej działania na pewno dostosujemy do swoich potrzeb. To czyszczenie codzienne, a także czyszczenie delikatne. Pierwszy wspomniany tryb daje możliwość dokładnego usunięcia zanieczyszczeń, a drugi sprawdzi się w przypadku osób mających wrażliwe dziąsła, które często krwawią w czasie szczotkowania. Sprzęt ma wydłużoną główkę i pod tym względem przypomina szczoteczkę manualną. Z tego względu jego używanie jest według wielu osób nieco bardziej komfortowe w porównaniu do standardowej szczoteczki elektrycznej z okrągłą końcówką. Cena Braun Oral B Pulsonic slim One 1000 nie jest wygórowana, dlatego warto samemu się przekonać, jak działa urządzenie.

Skuteczne usuwanie płytki nazębnej

Specjaliści przeprowadzili test Braun Oral B Pulsonic slim One 1000, który udowodnił, że urządzenie skutecznie usuwa płytkę nazębną (do 6 razy efektywniej niż tradycyjna szczoteczka). Za sprawą sprzętu możemy pozbyć się nieestetycznych przebarwień powstających w wyniku codziennego picia kawy czy herbaty. Tym samym zęby będą bielsze i to bez potrzeby stosowania specjalistycznej pasty czy zabiegów wybielania wykonanych w gabinecie dentystycznym. Główka z łatwością dociera do wszystkich zębów, więc nie ma ryzyka, że umyjemy je niedokładnie.

 

Wygoda użytkowania

Szczoteczka gwarantuje skuteczne, a dodatkowo wygodne mycie zębów, co potwierdzają pozytywne opinie o Braun Oral B Pulsonic slim One 1000. Sprzęt ma długą rączkę, dlatego można go pewnie chwycić, nie wyślizgnie się przypadkowo na podłogę. Nie generuje on dużego hałasu i nie wywołuje dyskomfortu, co potwierdzają osoby, które do tej pory używały tylko manualnych szczoteczek. Kiedy bateria się rozładuje, wystarczy podłączyć urządzenie do ładowarki i zostawić na kilka godzin, np. na noc. Rano będzie ono naładowane do 100%. Aby sprawdzić, czy bateria się ładuje, wystarczy spojrzeć na umieszczoną na rączce diodę (będzie się wtedy świecić). Szczoteczkę obsługuje się jednym przyciskiem, więc nie jest to bardzo skomplikowane. Problemu nie sprawia także wymiana główki na nową, kiedy włosie się już zużyje.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ