Opinie o Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

 

Najważniejsze zalety:

To szczoteczka elektryczna, która pozwala na usunięcie do 100% płytki nazębnej, także w trudno dostępnych miejscach. Ma ona 5 różnych trybów pracy do wyboru, dlatego możemy wybrać taki, który najbardziej odpowiada naszym preferencjom. Sprzęt jest zasilany akumulatorowo, można go ładować na dwa sposoby. Naładowana do pełna bateria zapewnia nawet do 3 tygodni działania.

 

Najważniejsze wady:

Konieczność przejścia do czyszczenia kolejnej części łuku zębowego jest sygnalizowana poprzez przerwę w działaniu urządzenia. Przeprowadzony test Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04 wykazał, że jest ona zbyt krótka, bardziej praktyczny byłby sygnał dźwiękowy.

 

Werdykt: 9.4/10

Szczoteczka jest bardzo wygodna w użyciu, a do tego łatwa w obsłudze. Wybór właściwego trybu szczotkowania nie stanowi żadnego problemu. Poza tym urządzenie nie jest zbyt głośne, co potwierdzają kupujący publikujący o Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04 opinie. Za sprawą sprzętu zęby są czyste i bielsze, dlatego możemy cieszyć się pięknym uśmiechem.

 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Technologia DFA

Sprzęt wyposażono w technologię DFA (Dynamic Fluid Action), która polega na połączeniu ruchów wymiatających końcówki z szybkimi ruchami o częstotliwości dźwiękowej. Włókna główki skutecznie usuwają płytkę nazębną, również z przestrzeni między zębami, kieszeni dziąsłowej oraz okolicy przydziąsłowej. Po szczoteczkę mogą bez obaw sięgać osoby noszące aparat ortodontyczny. Już po kilkunastu dniach używania urządzenia można zauważyć, że zęby stały się jaśniejsze, a przebarwienia mniej widoczne. Sprzęt pozwala na zmniejszenie ryzyka rozwoju próchnicy i kamienia nazębnego, który nierzadko przyczynia się do problemów z dziąsłami.

Dwa sposoby ładowania akumulatora

Urządzenie można ładować na dwa sposoby. W komplecie znajduje się niewielka, elegancko wyglądająca szklanka pełniąca funkcję ładowarki. Wystarczy włożyć do niej szczoteczkę, wówczas bateria zostanie naładowana poprzez indukcję. Naczynie możemy wykorzystać też do płukania jamy ustnej po skończonym szczotkowaniu. Jest ono niewielkie i nie zajmie dużo miejsca na półce. Co więcej, w zestawie znajdziemy także etui podróżne z opcją ładowania akumulatora przez port USB. Wewnątrz jest miejsce na szczoteczkę oraz dwie wymienne końcówki. Sprzęt bardzo dobrze sprawdza się podczas podróży. Biorąc pod uwagę te praktyczne rozwiązania cena Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04 nie wydaje się wygórowana.

 

5 trybów pracy

Poza zwykłym, codziennym trybem szczotkowania do wyboru mamy też 4 inne: White, Gum Care, Polish oraz Sensitive. Nie musimy się obawiać, że szczoteczka nie spełni naszych oczekiwań. Każdy może myć zęby w sposób, jaki mu odpowiada. Sprzęt pomaga w pozbyciu się płytki bakteryjnej, przebarwień odpowiadających za przyciemnienie szkliwa i umożliwia ponadto masaż dziąseł. Urządzenie ma końcówkę w kształcie rombu. Jest ona dostępna w dwóch rozmiarach, czyli standard i mini. Ze szczoteczki mogą korzystać wszyscy domownicy, bo wymiana końcówek zajmuje kilka sekund. Każdy członek rodziny może wybrać swój ulubiony tryb pracy. Ważne jest to, że przez pierwszych 14 dni używania moc urządzenia wzrasta stopniowo, aby przyzwyczaić się do sposobu jego działania.

 

Smartimer

Nie trzeba się martwić, że na mycie zębów poświęcamy za mało czasu. Wbudowany timer pozwala na kontrolowanie czasu szczotkowania, więc zyskujemy pewność, że odpowiednio dbamy o higienę jamy ustnej. Co 30 sekund drgania głowicy na chwilę ustają, co świadczy o konieczności przejścia do kolejnej części łuku zębowego.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ