Ranking 3 najlepszych frezarek do paznokci do użytku domowego w 2024

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

 

Frezarka do paznokci do użytku domowego – Poradnik zakupowy, ranking i test

 

Zastanawiasz się nad zakupem frezarki do paznokci do użytku domowego? Z uwagi na ilość dostępnych modeli nie wiesz jednak, na co się zdecydować? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na te pytania, mamy dla Ciebie dobrą propozycję. Przeczytaj przygotowany przez nas ranking – znajdziesz w nim ciekawe produkty, które zyskały wiele pozytywnych ocen konsumentów. Ich zakup bez wątpienia okaże się dla Ciebie dobry – wszystkie znajdujące się w zestawieniu produkty wyróżnia: dobra jakość, funkcjonalność i prosta obsługa. Najlepszą frezarką do paznokci do użytku domowego okazał się Beurer MP 62. Model ten jest bezpieczny w użytkowaniu. Co więcej, mogą z niego korzystać diabetycy. W zestawie znajduje się wiele wymiennych końcówek, dlatego będziesz mógł łatwo dopasować urządzenie do aktualnych potrzeb. Na drugim miejscu w rankingu uplasowała się dobra frezarka do paznokci do użytku domowego i profesjonalnego Clavier DM 202 65 W . Sprzęt można kupić w przystępnej cenie. Model ma wiele dodatkowych akcesoriów w zestawie.

3 najlepszych frezarek do paznokci do użytku domowego. Opinie w 2024 roku

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Frezarka ma niewielkie wymiary, dlatego jej przechowywanie i przenoszenie jest bardzo proste. Duża moc gwarantuje wydajną pracę. Poza tym model ma możliwość regulowania intensywności obrotów, co pozwala na dopasowanie pracy frezarki do swoich preferencji. Podświetlenie zapewnia większą precyzję pracy.

Wady

Urządzenie pozbawione jest uniwersalnego wejścia na frezy. Dlatego nie podłączysz do sprzętu końcówek innych producentów.

Podsumowanie

Produkt jest zasilany sieciowo, więc trzeba podłączyć go do gniazdka. Urządzenie może być używane na sucho lub mokro, co zmniejsza wydzielanie płynu. Wymiary produktu wynoszą: 15 cm x 5,8 cm x 4,5 cm. Sprzęt waży zaledwie 250 g. Frezarka ma też ładny design.

Drugi wybór

Zalety

To frezarka o płynnej regulacji obrotów z możliwością obrotów prawych i lewych oraz rączką typu Twist Lock. Do zestawu dołączono 2 frezy ceramiczne oraz 3 frezy diamentowe, tęczowe. Mamy tu także nakładki pozwalające na higieniczną i szybką pracę.

Wady

Osoby które miały okazję przetestować ten sprzęt przekazują, że na wyższych obrotach frezarka lubi się mocno rozgrzewać. W skrajnych wypadkach trudno jest rączkę utrzymać w dłoni.

Podsumowanie

Moc 65W przeznacza ten sprzęt zarówno do użytku domowego jak i profesjonalnego. Zarządzanie pracą sprzętu jest z pozycji pokrętła umieszczonego na obudowie lub za pomocą pedału nożnego.

Rozważ też

Zalety

Sprzęt ma dwustopniową regulację pracy. Co więcej, w czasie zabiegu urządzenie obraca się w prawo i lewo, więc szybciej osiągniemy pożądane efekty. Produkt ma osłonę przeciw pyłowi, co zapewnia czystą i komfortową pracę. Wszystkie końcówki znajdujące się w zestawie mogą być używane przez diabetyków.

Wady

Produkt ma ograniczoną ilość nakładek, dlatego wykonanie pewnych zabiegów kosmetycznych jest utrudnione. Poza tym do urządzenia nie można podłączyć frezerów innych marek.

Podsumowanie

Model jest zasilany sieciowo. Sprzęt ma długi przewód, który nie ogranicza naszych ruchów podczas wykonywania zabiegów. Prędkość pracy frezarki to 4600 obr/min. Do urządzenia dołączono 7 nakładek wykonanych z szafiru i filcu. Mają one różne kształty i wielkości, co ułatwia pielęgnacje paznokci.

 

1. Beurer Mp 62 Do Manicure I Pedicure

 

Beurer Mp 62 to frezarka do paznokci, z pomocą której możemy wykonać nie tylko manicure, ale też pedicure. Jest ona zasilana sieciowo, dlatego w celu jej użycia należy podłączyć ją do gniazdka. Wyróżnia się ona tym, że może być stosowana nie tylko na sucho, ale również na mokro, dzięki czemu możemy nieco zmniejszyć ilość generowanego podczas frezowania pyłu.

Urządzenie zostało wyposażone w podświetlenie LED, które pozytywnie wpływa na komfort użytkowania. Może być ono stosowane nawet przez diabetyków, co świadczy o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Ma płynną regulację prędkości, a także obrót w prawo i w lewo. Wymiary produktu wynoszą: 15 cm x 5,8 cm x 4,5 cm. Waży on zaledwie 250 g.

Konsumenci uważają, że jednym z największych plusów tego modelu jest estetyczny design oraz wygoda użytkowania. Uważają oni, że najlepsze frezarki do paznokci do użytku domowego powinny mieć dołączony do zestawu komplet różnych frezów. Tak też jest w tym przypadku, dzięki czemu dobierzemy odpowiednią końcówkę do własnych potrzeb.

Frezarka do użytku domowego Beurer MP 62 ma w zestawie 10 szafirowych nakładek. Moc urządzenia jest równa 7,5 W. Prędkość pracy wynosi do 5400 obrotów na minutę.

 

Zalety

Kabel zasilający: Do zestawu dołączono solidnie wykonany kabel zasilający. Jest on na tyle długi, że gwarantuje odpowiedni komfort pracy. Nie musimy się martwić o to, że zbyt krótki kabel będzie krępował nasze ruchy, co mogłoby wpłynąć na precyzję pracy. 

Bezpieczeństwo: Urządzenie ma specjalne zabezpieczenie przed skaleczeniem, dlatego może być bez obaw używane przez osoby, które nie mają doświadczenia w korzystaniu z tego typu sprzętów. 

Odpowiedni dla diabetyków: Jak zapewnia producent, frezarka może być używana także przez diabetyków. Dzięki temu model zasługuje na miano funkcjonalnego urządzenia. 

Etui: W komplecie znajduje się praktyczne etui, które ułatwi przechowywanie sprzętu. Nawet jeśli zdecydujemy się zabrać frezarkę w podróż, nie ma obaw, że model uszkodzi się w trakcie transportu. 

Akcesoria: Ze względu na to, że w zestawie znajduje się 10 wymiennych wkładek urządzenie spełnia oczekiwania nawet bardzo wymagających konsumentów. 

 

Wady

Instrukcja obsługi: Konsumenci zaznaczają, że dołączona do zestawu instrukcja obsługi nie jest opracowana w języku polskim, dlatego okazuje się mało przydatna. Niemniej jednak użytkowanie sprzętu nie jest skomplikowane. 

 

 

 

 

2. Frezarka do paznokci Clavier DM 202 65 W

 

Frezarka do paznokci Clavier DM 202 65 W to sprzęt polecany dla profesjonalistów ze względu na jego dużą moc wynoszącą 65W, jak i do użytku domowego. Ta dobra i tania frezarką do paznokci ma dwa tryby pracy i można nimi zarządzać za pomocą pedału lub pokrętła na urządzeniu.

Właśnie pedał jest tutaj istotną częścią urządzenia, Ponieważ pozwala na włączanie i wyłączanie sprzętu bez użycia rąk. Wraz z urządzeniem klient otrzymuje 2 frezy ceramiczne oraz 3 frezy diamentowe, tęczowe. Do zestawu dołączono również solidne i trwałe nakładki/kapturki.

Pozwalają one na zachowanie wysokiej higieny pracy i ją przyspieszają. Całkowita długość rączki wynosi 13,5 cm, podczas pracy rączka nie bije i nie wibruje. Wymiary sprzętu to 160 x 135 x 100 mm. Frezarka do paznokci Clavier DM 202 65 W jak pokazuje ranking, to dobra frezarka do paznokci do użytku domowego i profesjonalnego.

 

Zalety

Moc: Sprzęt oferuje 65W mocy. Pozwala to na użycie urządzenia zarówno do manicure jak i pedicure.

Płynna regulacja obrotów: Frezarka została zaopatrzona w płynną regulacją obrotów w zakresie od 0 do 30000 RPM. Regulacja odbywa się za pomocą pedału lub pokrętła na obudowie.

Głowica: W sprzęcie zamocowano głowicę typu Twist Lock. Pozwala ona na szybką i wygodną, a także bezpieczną wymianę frezów.

Higiena pracy: Do zestawu dołączono nakładki/kapturki, które dobrze trzymając się nośnika sprawiają że wykonanie zabiegu jest higieniczne, skuteczne, bezpieczne i precyzyjne.

Przewód elektryczny: Dołączony do urządzenia przewód elektryczny zasilający ma długość 140 cm. Nie ogranicza on zatem zasięgu urządzenia.

 

Wady

Nagrzewanie się: Z opinii użytkowników wynika, że na wysokich obrotach frezarka mocno się nagrzewa. Bywa, że trudno utrzymać ją w dłoniach.

 

 

 

 

3. Beurer MP 42 Zestaw do manicure i pedicure

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez frezarki Beurer MP 42. Sprzęt zyskał sporo pozytywnych recenzji. Wynika to prawdopodobnie z tego, że urządzenie jest efektywne, a praca z jego użyciem to przyjemność. Wszystko przez spory komfort użytkowania – dobrze wyprofilowana głowica zapewnia pewny chwyt, a niewielka waga sprawia, że nie musimy się martwić o przeciążenie dłoni.

W zestawie znajduje się m.in. drobnoziarnisty i gruboziarnisty krążek szafirowy, stożek z powłoką filcową czy frez walcowy. Komplet zawiera łącznie 7 wymiennych końcówek. Każda z nich wykonana została z dobrych gatunkowo tworzyw, więc nie niszczy się zbyt szybko. Urządzenie osiąga prędkość do 4600 obrotów na minutę. Użytkownik może regulować szybkość pracy wybierając jeden z dwóch dostępnych poziomów.

Wiele osób uważa, że Beurer MP 42 to dobra frezarka do paznokci przeznaczona do domowego zastosowania. Przy użyciu sprzętu możemy z łatwością, a co istotne szybko przygotować paznokcie do zabiegu manicure i pedicure.

Frezarka do paznokci Beurer MP 42 osiąga prędkość do 4600 obrotów na minutę. W zestawie znajduje się 7 nakładek z szafiru i filcu.

 

Zalety

Osłonka na pył: Tym, co zdecydowanie usprawnia pracę i zwiększa jej komfort jest osłonka na pył. Nie musimy się obawiać o to, że w trakcie pracy pył będzie się mocno rozprzestrzeniał. 

Nakładki: W komplecie znajduje się wiele wymiennych nakładek, co sprawia, że prezentowany zestaw jest bardzo funkcjonalny. Przy jego użyciu można zadbać o odpowiednią pielęgnację zarówno paznokci u stóp, jak i dłoni. 

Kierunek obrotu: Aby lepiej dostosować urządzenie do swoich potrzeb konsument ma możliwość regulacji kierunku obrotu frezarki. 

 

Wady

Obudowa: Nieliczne osoby sugerują, że jakość wykonania obudowy nie zachwyca – jej powierzchnia jest podatna na zarysowania, więc łatwo ją uszkodzić.

 

 

 

 

Jaką frezarkę do paznokci do użytku domowego wybrać?

 

Kobiety coraz częściej decydują się na zakup własnej frezarki do paznokci. Dzięki temu urządzeniu można samodzielnie wykonać perfekcyjny manicure czy pedicure, bez konieczności wychodzenia z domu. Jednak takie produkty różnią się między sobą choćby parametrami technicznymi. W tym poradniku znajdziesz wskazówki, jak wybrać właściwy model, znajdziesz tu też ranking dwóch frezarek godnych polecenia.

Do użytku domowego świetnie nadają się typowe frezarki do manicure. Nie musimy od razu kupować produktu profesjonalnego, którym na co dzień posługują się doświadczone kosmetyczki. Ważne, aby wybrany przez nas model miał przede wszystkim wygodną i dobrze leżącą w dłoni rączkę. Dzięki temu szybciej nauczymy się właściwie operować tym urządzeniem. Nie powinno być ono zbyt ciężkie, aby nasza dłoń zbyt szybko się nie zmęczyła, ponieważ to skutecznie może nas zniechęcić do korzystania z niego.

Wybierając frezarkę do manicure, koniecznie sprawdzajmy, ile wynosi ilość jej obrotów. Dobrze, jeśli ta wartość będzie wynosić od 4000 do 30 000 obrotów na minutę z możliwością regulacji. Kolejny parametr techniczny, na jaki powinno się zwracać uwagę przy zakupie to moc. Ta powinna wynosić nie mniej niż 50 W, a im większa ona będzie, tym lepiej. W ten sposób urządzenie będzie działać szybciej i wydajniej. Ponadto najlepsza frezarka do paznokci do użytku domowego w 2024 roku do manicure powinna mieć szybkie mocowanie frezów, np. na tzw. „klik”. Dzięki temu zmiana frezu na inny nie będzie za bardzo kłopotliwa.

Wśród dostępnych na rynku frezarek możemy wyróżnić również modele do pedicure, a więc z ich pomocą zadbamy o paznokcie oraz skórę stóp. Nie różnią się one tak bardzo od produktów do manicure, jednak powinny mieć one nieco wyższą moc, minimum 60 W. To dość istotne, ponieważ skóra i paznokcie u stóp zwykle okazują opór większy niż paznokcie u dłoni. Ilość obrotów w tym przypadku również powinna wynosić od 4000 do 30 000 na minutę.

Jeśli chodzi o frezarkę do manicure, najlepiej sięgać po produkty wyposażone w specjalny pochłaniacz pyłu. Dzięki niemu odpowiednio zabezpieczymy swoje drogi oddechowe i zadbamy o czystość miejsca, w którym wykonujemy manicure. W przypadku typowych urządzeń do pedicure taki pochłaniacz nie jest koniecznością. Zwykłe zabiegi pielęgnacyjne stóp wykonuje się po uprzednim ich wymoczeniu w wodzie z olejkiem zmiękczającym lub innym specjalistycznym kosmetykiem. Dlatego podczas frezowania zazwyczaj nie powstają duże ilości pyłu (choć małe drobinki mogą oczywiście krążyć w powietrzu).

Bez względu na to, jaki rodzaj frezarki wybierzemy, zawsze zwracajmy uwagę, czy w zestawie znajduje się komplet frezów i jakiej one są jakości. To istotny element bez którego urządzenie jest tak naprawdę bezużyteczne. Dobre jakościowo frezy są dość kosztowne, niemniej jednak to od nich w dużej mierze zależy wygląd naszych paznokci. Jeszcze przed użyciem frezarki warto zapoznać się z dokładnym opisem wybranego frezu i przestrzegać określonej ilości obrotów przypisanej do niego.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Produkty te nie są już dostępne

 

 

AEG MPS 4920

 

Frezarka o nazwie AEG MPS 4920 jest produktem służącym do wykonywania manicure i pedicure, nadaje się ona do bezpośredniego kontaktu ze skórą. W zestawie znajduje się aż 10 różnych nasadek, w tym 2 polerujące, 2 pilniki oraz szczoteczka służąca do usuwania skórek. To sprawia, że produkt staje się wielofunkcyjny i można go wykorzystać na mnóstwo różnych sposobów.

Ten model ma możliwość zasilania akumulatorowego lub sieciowego. Ma wygodny włącznik i wyłącznik w uchwycie oraz przełącznik umożliwiający wybór jednej spośród 4 dostępnych prędkości pracy. Ponadto posiada on również bieg w prawo oraz w lewo, co ułatwia odpowiednie przygotowanie paznokci. Wymiary produktu wynoszą: 20,5 cm x 7 cm x 15 cm. Waży on 0,48 kg, dlatego jest komfortowy w użytkowaniu.

Konsumenci zauważają, że jedną z największych zalet tego urządzenia jest możliwość wielokrotnego ładowania akumulatora. Zgodnie twierdzą oni, że jest to frezarka do paznokci do użytku domowego w dobrej cenie, z pomocą której można profesjonalnie i bezpiecznie przygotować nie tylko paznokcie u dłoni, ale i u stóp.

 

 

[ /show_more av_uid=’av-2hkk2p’]

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ