Ostatnio aktualizowane: 07.07.22

 

Frezarka do paznokci do użytku domowego – Poradnik zakupowy, ranking i test

 

Zastanawiasz się nad zakupem frezarki do paznokci do użytku domowego? Z uwagi na ilość dostępnych modeli nie wiesz jednak, na co się zdecydować? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na te pytania, mamy dla Ciebie dobrą propozycję. Przeczytaj przygotowany przez nas ranking – znajdziesz w nim ciekawe produkty, które zyskały wiele pozytywnych ocen konsumentów. Ich zakup bez wątpienia okaże się dla Ciebie dobry – wszystkie znajdujące się w zestawieniu produkty wyróżnia: dobra jakość, funkcjonalność i prosta obsługa. Najlepszą frezarką do paznokci do użytku domowego okazał się Beurer MP 62. Model ten jest bezpieczny w użytkowaniu. Co więcej, mogą z niego korzystać diabetycy. W zestawie znajduje się wiele wymiennych końcówek, dlatego będziesz mógł łatwo dopasować urządzenie do aktualnych potrzeb. Na drugim miejscu w rankingu uplasowała się frezarka do paznokci do użytku domowego Mercedes 2000. Sprzęt można kupić w przystępnej cenie. Model ma wiele dodatkowych akcesoriów w zestawie.

 

3 najlepszych frezarek do paznokci do użytku domowego. Opinie w 2022 roku

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Frezarka ma niewielkie wymiary, dlatego jej przechowywanie i przenoszenie jest bardzo proste. Duża moc gwarantuje wydajną pracę. Poza tym model ma możliwość regulowania intensywności obrotów, co pozwala na dopasowanie pracy frezarki do swoich preferencji. Podświetlenie zapewnia większą precyzję pracy.

Wady

Urządzenie pozbawione jest uniwersalnego wejścia na frezy. Dlatego nie podłączysz do sprzętu końcówek innych producentów.

Podsumowanie

Produkt jest zasilany sieciowo, więc trzeba podłączyć go do gniazdka. Urządzenie może być używane na sucho lub mokro, co zmniejsza wydzielanie płynu. Wymiary produktu wynoszą: 15 cm x 5,8 cm x 4,5 cm. Sprzęt waży zaledwie 250 g. Frezarka ma też ładny design.

Drugi wybór

Zalety

Model ma płynną regulację obrotów, co pozwala na dokładne ustawienie intensywności pracy do naszych preferencji. Rączka frezarki została wykonana tak, by dopasować się do kształtu dłoni. Ładny design urządzenia sprawia, że dobrze się ono prezentuje. W zestawie znajduje się sporo elementów, co pozwala na odpowiednią pielęgnację paznokci.

Wady

Prezentowany sprzęt ma dość duże wymiary, dlatego jego przenoszenie jest niewygodne. W zestawie nie ma torby do przechowywania wszystkich dodatków.

Podsumowanie

Prezentowana frezarka ma wygodną podstawę pod rączkę. Została ona wzmocniona, co chroni urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. W zestawie znajduje się 6 sztuk uniwersalnych końcówek i 6 nakładek ściernych. Regulacja prędkości odbywa się w przedziale od 0 do 20000 rpm.

Rozważ też

Zalety

Sprzęt ma dwustopniową regulację pracy. Co więcej, w czasie zabiegu urządzenie obraca się w prawo i lewo, więc szybciej osiągniemy pożądane efekty. Produkt ma osłonę przeciw pyłowi, co zapewnia czystą i komfortową pracę. Wszystkie końcówki znajdujące się w zestawie mogą być używane przez diabetyków.

Wady

Produkt ma ograniczoną ilość nakładek, dlatego wykonanie pewnych zabiegów kosmetycznych jest utrudnione. Poza tym do urządzenia nie można podłączyć frezerów innych marek.

Podsumowanie

Model jest zasilany sieciowo. Sprzęt ma długi przewód, który nie ogranicza naszych ruchów podczas wykonywania zabiegów. Prędkość pracy frezarki to 4600 obr/min. Do urządzenia dołączono 7 nakładek wykonanych z szafiru i filcu. Mają one różne kształty i wielkości, co ułatwia pielęgnacje paznokci.

 

1. Beurer Mp 62 Do Manicure I Pedicure

 

Beurer Mp 62 to frezarka do paznokci, z pomocą której możemy wykonać nie tylko manicure, ale też pedicure. Jest ona zasilana sieciowo, dlatego w celu jej użycia należy podłączyć ją do gniazdka. Wyróżnia się ona tym, że może być stosowana nie tylko na sucho, ale również na mokro, dzięki czemu możemy nieco zmniejszyć ilość generowanego podczas frezowania pyłu.

Urządzenie zostało wyposażone w podświetlenie LED, które pozytywnie wpływa na komfort użytkowania. Może być ono stosowane nawet przez diabetyków, co świadczy o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Ma płynną regulację prędkości, a także obrót w prawo i w lewo. Wymiary produktu wynoszą: 15 cm x 5,8 cm x 4,5 cm. Waży on zaledwie 250 g.

Konsumenci uważają, że jednym z największych plusów tego modelu jest estetyczny design oraz wygoda użytkowania. Uważają oni, że najlepsze frezarki do paznokci do użytku domowego powinny mieć dołączony do zestawu komplet różnych frezów. Tak też jest w tym przypadku, dzięki czemu dobierzemy odpowiednią końcówkę do własnych potrzeb.

Frezarka do użytku domowego Beurer MP 62 ma w zestawie 10 szafirowych nakładek. Moc urządzenia jest równa 7,5 W. Prędkość pracy wynosi do 5400 obrotów na minutę.

 

 

 

 

2. Frezarka Mercedes 2000 DR298 12W + Frezy

 

Dobrą i tanią frezarką do paznokci jest Mercedes 2000. Prezentowany model jest przeznaczony do użytku domowego. Moc urządzenia jest równa 10 W, a maksymalna prędkość, jaką może uzyskać sprzęt, wynosi do 20000 obrotów na minutę. Jak łatwo stwierdzić, sprzęt jest efektywny, dzięki czemu pozwala w szybki sposób odpowiednio zadbać o paznokcie.

Ciekawym rozwiązaniem jest to, że do zestawu dołączono praktyczną podstawkę, na którą można odstawić frezarkę. Stanowi ona dobre zabezpieczenie przed przypadkowym ześlizgnięciem się urządzenia ze stołu czy blatu w łazience. W komplecie znajduje się 6 nakładek ściernych i 6 uniwersalnych frezów. Model ma kompaktowe wymiary i jest lekki.

Jeśli nie chcesz przepłacać, a szukasz sprawdzonej frezarki, model Frezy Hit powinien spełnić Twoje oczekiwania. Osoby, które zdecydowały się kupić ten sprzęt twierdzą, że był to dobry wybór. Urządzenie jest efektywne, ma łatwy system obsługi, a dodatkowo zajmuje niewiele miejsca, przez co jego przechowywanie nie stanowi problemu.

Frezy Hit to bardzo dobra frezarka do paznokci do użytku domowego do 100 zł. Moc urządzenia jest równa 10 W. Maksymalna prędkość sprzętu to 20000 obrotów na minutę.

 

 

 

 

3. Beurer MP 42 Zestaw do manicure i pedicure

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez frezarki Beurer MP 42. Sprzęt zyskał sporo pozytywnych recenzji. Wynika to prawdopodobnie z tego, że urządzenie jest efektywne, a praca z jego użyciem to przyjemność. Wszystko przez spory komfort użytkowania – dobrze wyprofilowana głowica zapewnia pewny chwyt, a niewielka waga sprawia, że nie musimy się martwić o przeciążenie dłoni.

W zestawie znajduje się m.in. drobnoziarnisty i gruboziarnisty krążek szafirowy, stożek z powłoką filcową czy frez walcowy. Komplet zawiera łącznie 7 wymiennych końcówek. Każda z nich wykonana została z dobrych gatunkowo tworzyw, więc nie niszczy się zbyt szybko. Urządzenie osiąga prędkość do 4600 obrotów na minutę. Użytkownik może regulować szybkość pracy wybierając jeden z dwóch dostępnych poziomów.

Wiele osób uważa, że Beurer MP 42 to dobra frezarka do paznokci przeznaczona do domowego zastosowania. Przy użyciu sprzętu możemy z łatwością, a co istotne szybko przygotować paznokcie do zabiegu manicure i pedicure.

Frezarka do paznokci Beurer MP 42 osiąga prędkość do 4600 obrotów na minutę. W zestawie znajduje się 7 nakładek z szafiru i filcu.

 

 

 

 

Jaką frezarkę do paznokci do użytku domowego wybrać?

 

Kobiety coraz częściej decydują się na zakup własnej frezarki do paznokci. Dzięki temu urządzeniu można samodzielnie wykonać perfekcyjny manicure czy pedicure, bez konieczności wychodzenia z domu. Jednak takie produkty różnią się między sobą choćby parametrami technicznymi. W tym poradniku znajdziesz wskazówki, jak wybrać właściwy model, znajdziesz tu też ranking dwóch frezarek godnych polecenia.

Do użytku domowego świetnie nadają się typowe frezarki do manicure. Nie musimy od razu kupować produktu profesjonalnego, którym na co dzień posługują się doświadczone kosmetyczki. Ważne, aby wybrany przez nas model miał przede wszystkim wygodną i dobrze leżącą w dłoni rączkę. Dzięki temu szybciej nauczymy się właściwie operować tym urządzeniem. Nie powinno być ono zbyt ciężkie, aby nasza dłoń zbyt szybko się nie zmęczyła, ponieważ to skutecznie może nas zniechęcić do korzystania z niego.

Wybierając frezarkę do manicure, koniecznie sprawdzajmy, ile wynosi ilość jej obrotów. Dobrze, jeśli ta wartość będzie wynosić od 4000 do 30 000 obrotów na minutę z możliwością regulacji. Kolejny parametr techniczny, na jaki powinno się zwracać uwagę przy zakupie to moc. Ta powinna wynosić nie mniej niż 50 W, a im większa ona będzie, tym lepiej. W ten sposób urządzenie będzie działać szybciej i wydajniej. Ponadto najlepsza frezarka do paznokci do użytku domowego w 2022 roku do manicure powinna mieć szybkie mocowanie frezów, np. na tzw. „klik”. Dzięki temu zmiana frezu na inny nie będzie za bardzo kłopotliwa.

Wśród dostępnych na rynku frezarek możemy wyróżnić również modele do pedicure, a więc z ich pomocą zadbamy o paznokcie oraz skórę stóp. Nie różnią się one tak bardzo od produktów do manicure, jednak powinny mieć one nieco wyższą moc, minimum 60 W. To dość istotne, ponieważ skóra i paznokcie u stóp zwykle okazują opór większy niż paznokcie u dłoni. Ilość obrotów w tym przypadku również powinna wynosić od 4000 do 30 000 na minutę.

Jeśli chodzi o frezarkę do manicure, najlepiej sięgać po produkty wyposażone w specjalny pochłaniacz pyłu. Dzięki niemu odpowiednio zabezpieczymy swoje drogi oddechowe i zadbamy o czystość miejsca, w którym wykonujemy manicure. W przypadku typowych urządzeń do pedicure taki pochłaniacz nie jest koniecznością. Zwykłe zabiegi pielęgnacyjne stóp wykonuje się po uprzednim ich wymoczeniu w wodzie z olejkiem zmiękczającym lub innym specjalistycznym kosmetykiem. Dlatego podczas frezowania zazwyczaj nie powstają duże ilości pyłu (choć małe drobinki mogą oczywiście krążyć w powietrzu).

Bez względu na to, jaki rodzaj frezarki wybierzemy, zawsze zwracajmy uwagę, czy w zestawie znajduje się komplet frezów i jakiej one są jakości. To istotny element bez którego urządzenie jest tak naprawdę bezużyteczne. Dobre jakościowo frezy są dość kosztowne, niemniej jednak to od nich w dużej mierze zależy wygląd naszych paznokci. Jeszcze przed użyciem frezarki warto zapoznać się z dokładnym opisem wybranego frezu i przestrzegać określonej ilości obrotów przypisanej do niego.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Produkty te nie są już dostępne

 

 

AEG MPS 4920

 

Frezarka o nazwie AEG MPS 4920 jest produktem służącym do wykonywania manicure i pedicure, nadaje się ona do bezpośredniego kontaktu ze skórą. W zestawie znajduje się aż 10 różnych nasadek, w tym 2 polerujące, 2 pilniki oraz szczoteczka służąca do usuwania skórek. To sprawia, że produkt staje się wielofunkcyjny i można go wykorzystać na mnóstwo różnych sposobów.

Ten model ma możliwość zasilania akumulatorowego lub sieciowego. Ma wygodny włącznik i wyłącznik w uchwycie oraz przełącznik umożliwiający wybór jednej spośród 4 dostępnych prędkości pracy. Ponadto posiada on również bieg w prawo oraz w lewo, co ułatwia odpowiednie przygotowanie paznokci. Wymiary produktu wynoszą: 20,5 cm x 7 cm x 15 cm. Waży on 0,48 kg, dlatego jest komfortowy w użytkowaniu.

Konsumenci zauważają, że jedną z największych zalet tego urządzenia jest możliwość wielokrotnego ładowania akumulatora. Zgodnie twierdzą oni, że jest to frezarka do paznokci do użytku domowego w dobrej cenie, z pomocą której można profesjonalnie i bezpiecznie przygotować nie tylko paznokcie u dłoni, ale i u stóp.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ