Najlepsza frezarka do paznokci profesjonalna

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

 

Poszukiwanie profesjonalnej frezarki do paznokci nie jest proste. Kupując urządzenie, musimy mieć pewność, że jest ono efektywne, bezpieczne w użytkowaniu i nadaje się do intensywnej pracy. Przed podjęciem decyzji inwestycji w dany sprzęt, warto poznać opinie na jego temat. Często okazuje się to pracochłonnym zadaniem, dlatego postanowiliśmy zrobić to za Ciebie. Przygotowaliśmy ranking, w którym znajdziesz opisy najlepszych profesjonalnych frezarek do paznokci. MARATHON 3 Champion to model, który znalazł się na szczycie wspomnianego zestawienia. Urządzenie ma płynną regulację obrotów, więc można je dostosować do potrzeb każdej klientki. Sprzęt może być wykorzystywany zarówno przy robieniu manicure, jak i pedicure. W zestawie znajduje się m.in. dobrze wyprofilowana podstawka na głowicę i pedał nożny. Na drugim miejscu w rankingu znalazł się profesjonalna frezarka do paznokci Clavier 40 W. Prędkość obrotów można regulować za pomocą pokrętła na bazie lub pedału nożnego. W komplecie otrzymujemy wymienne frezy.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Profesjonalna frezarka będzie odpowiednia zarówno do wykonywania manicure, jak i pedicure. Prędkość urządzenia można regulować w zakresie od 0 do 30 tysięcy obrotów na minutę. Ten parametr ustawia się za pomocą pedału nożnego lub z poziomu bazy.

Wady

Głowica jest dobrze wyprofilowana, więc łatwo się nią posługuje. Niemniej jednak jest ona stosunkowo ciężka, więc kilka zabiegów wykonywanych pod rząd może być bardzo męczących.

Podsumowanie

Model nie jest bez wad, ale mimo wszystko uznaje się go za jeden z lepszych sprzętów przeznaczonych do profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Frez wymienia się bardzo szybko. Aby to zrobić, wystarczy jeden sprawny ruch dłonią.

Drugi wybór

Zalety

Model jest sprzedawany z wieloma przydatnymi akcesoriami. W zestawie znajduje się 36 frezów diamentowych i 6 nakładek papierowych. Obsługa sprzętu nie jest skomplikowana. Prędkość można regulować, korzystając z pedału, co jest wygodne w trakcie intensywnej pracy.

Wady

Z opinii kupujących wynika, że sprzęt bardzo szybko się nagrzewa. Już po kilkudziesięciu minutach może pojawić się trudność ze swobodnym utrzymaniem głowicy, co wynika z tego, że jest ona bardzo ciepła.

Podsumowanie

Produkt jest estetycznie wykonany. Frez obraca się zarówno w prawo, jak i w lewo. Dołączona do kompletu podstawka na głowicę jest dobrze wyprofilowana. Znajdujące się na bazie pokrętło regulacji obrotów działa płynnie.

Rozważ też

Zalety

W zestawie znajduje się 9 końcówek, dzięki którym można wypolerować swoje paznokcie, skrócić je czy pozbyć się skórek. Sprzęt jest solidnie wykonany. Obsługa frezarki nie jest skomplikowana. Końcówki łatwo się wymienia i można je wyciągnąć w każdej chwili.

Wady

Niektórzy uważają, że 1 metrowy kabel zasilania sprzętu nie jest wystarczająco długi, aby swobodnie wykonywać frezowanie. Urządzenie musi znajdować się blisko gniazdka.

Podsumowanie

Do zestawu producent dołączył pedał do regulacji prędkości, co jest wygodnym rozwiązaniem. W komplecie znajduje się 9 końcówek oraz 4 frezy, dzięki którym można skutecznie piłować paznokcie. Sprzęt pozwala na swobodną zmianę kierunku obrotu.

Frezarki do paznokci profesjonalne – ranking

 

 

MARATHON 3 Champion

 

Jeżeli szukasz urządzenia zarówno do użytku domowego, jak i do gabinetu, to zapraszamy Cię do zapoznania się z opisem MARATHON 3 Champion. Sterowanie tym sprzętem jest bardzo łatwe. Mamy możliwość regulowania obrotów, więc dopasowanie prędkości do typu paznokci nie będzie problemem.

Do zestawu dołączony został specjalny pedał nożny, który przy zwiększonym nacisku sprawia, że urządzenie zwiększa obroty. Zwiększyć prędkości można również za pomocą bazy. Regulacja prędkości jest możliwa od 0 do 30 000 obrotów na minutę. Głowica tego urządzenia została wykonana w technologii Twist Lock. Umożliwia nam ona szybkie podłączanie i odłączanie frezów.

Prezentowana frezarka ma moc 45 W. Jeżeli chodzi o jej rączkę, to wielu użytkowników donosi, że można się nią swobodnie obsługiwać i nawet przy dłuższej pracy ręka nie będzie boleć. Internauci szczególnie chwalą profesjonalne wykonanie produktu oraz łatwość obsługi.

Profesjonalna frezarka do paznokci MARATHON 3 Champion ma moc równą 45 W. Wymiary bazy to: 11,8 cm x 15,6 cm x 7,8 cm, a głowicy: 15,3 cm x 2,8 cm.

 

 

 

 

Clavier 40W 

 

Clavier to profesjonalna frezarka do paznokci dostępna w przystępnej cenie. Moc urządzenia wynosi 40 W, dlatego sprzęt jest uznawany za efektywny. Chętnie korzystają z niego kosmetyczki, choć na jego zakup decydują się także osoby poszukujące frezarki do domowego zastosowania.

Produkt ma wymiary: 14,5 cm x 10 cm x 8 cm. Średnica frezów wynosi od 2,32 mm do 2,35 mm. Prędkość pracy sprzętu można regulować w zakresie od 0 do 35 000 obrotów na minutę, używając w tym celu znajdującego się na obudowie pokrętła lub pedału nożnego. Głowica ma system twist-lock, co oznacza, że wymiana frezów przebiega szybko i nie ma konieczności używania do tego specjalnych narzędzi.

Opinie na temat prezentowanego urządzenia są pochlebne. Frezarka jest efektywna i łatwa w obsłudze. Dobrze wyprofilowana głowica gwarantuje pewny chwyt. W zestawie znajduje się praktyczna podstawka pod głowicę, jak również zestaw wymiennych frezów.

Clavier to bardzo dobra profesjonalna frezarka do paznokci do 150 zł. Moc urządzenia wynosi 40 W. Wymiary modelu to: 14,5 cm x 10 cm x 8 cm.

 

 

 

 

Semilac 13110

 

Osobom, które szukają dobrej frezarki do salonu lub do domu polecamy Semilac 13110, dobrze wykonany sprzęt, dzięki któremu idealnie poleruje się paznokcie. Frezarka nie generuje drgań, więc zabieg może być przeprowadzony sprawnie. Warto dodać, że urządzenie jest ciche, więc nie będzie przeszkadzać Tobie, domownikom, ani innym osobom. 

Za zaletę użytkownicy uważają obecność wielu końcówek, jest ich 9. Końcówki mają różne kształty, a także różne wzory ścierne, więc możesz frezować na wiele sposobów. Dodatkowo w zestawie znajdują się 4 frezy, które również pomogą w skutecznym zabiegu piłowaniu paznokci. W komplecie znajduje się kilka elementów zapasowych, które mogą przydać się później (gdy poprzednie się zużyją). 

Najczęściej chwalonym elementem jest pedał do zmiany prędkości frezowania. Wystarczy lekko przyciskać go nogą. Jest to idealne rozwiązanie, kiedy Twoje ręce są zajęte. Na obudowie znajduje się też osobne pokrętło do zmiany prędkości. Frezarka jest łatwa w obsłudze, ma tylko kilka przycisków, a korzystanie z niej jest całkowicie bezpieczne i wygodne (dobrze wyprofilowany uchwyt). 

Semilac 13110 to frezarka z 9 różnymi końcówkami. W zestawie znajduje się pedał do zwiększania lub zmniejszania prędkości. Moment obrotowy rączki wynosi 4,8 Ncm.

 

 

 

 

Bausch Beauty One

 

Spora grupa kosmetyczek poleca frezarkę do paznokci Bausch Beauty One. Jest to sprzęt, który znajdzie zastosowanie przy pielęgnacji dłoni i stóp. W zestawie znajduje się 9 wymiennych końcówek (frezy diamentowe i ceramiczne, szczotka i miękka polerka). Z ich pomocą można nie tylko spiłować płytkę paznokcia, ale też nadać jej ładny kształt i pozbyć się zrogowaciałych skórek.

Moc frezarki wynosi 35 W. Długość głowicy jest równa 17,6 cm. Prędkość obrotów można regulować w zakresie od 3000 do 12 000 obrotów na minutę. Model jest podłączany do prądu. W zestawie znajduje się solidnie zrobiony, a przy tym o stosunkowo długim kablu, zasilacz. W skład kompletu wchodzi także przezroczysty stojak z tworzywa sztucznego. W razie potrzeby możemy zamontować go na ścianie.

Bausch Beauty One to produkt wzbudzający zainteresowanie konsumentów. Model jest doceniany przede wszystkim za efektywną pracę i ładny design. Spore znaczenie ma też to, że obsługa urządzenia nie sprawia trudności.

Bausch Beauty One to profesjonalna frezarka do paznokci o mocy 35 W. Długość głowicy wynosi 17,6 cm.

 

 

 

 

 

 

Jaką frezarkę do paznokci profesjonalną wybrać?

 

Większość z nas marzy o ładnych i wypielęgnowanych paznokciach. Jednym z urządzeń, które może nam w tym pomóc, jest frezarka. Coraz częściej można ją spotkać nie tylko w salonach, ale także w domach. Urządzenie to staje się coraz popularniejsze, dlatego łatwo zgubić się w proponowanych ofertach. Zakup ułatwi Ci przygotowany przez nas poradnik. Podpowiemy Ci w nim, co jest istotne podczas kupowania profesjonalnej frezarki do paznokci.

 

 

Na początku przyjrzyjmy się budowie frezarki. Głównym elementem tego urządzenia jest głowica. To do niej doczepiamy potrzebny w danym momencie frez. Najlepsze profesjonalne frezarki do paznokci umożliwiają nam odblokowanie frezów jednym ruchem ręki. Skróci to nam czas przygotowania produktu do działania.

Kolejnym, istotnym elementem jest rączka. Ważne jest, aby jej trzymanie było komfortowe. W przeciwnym razie zabieg może wyjść nam niedokładnie lub po pewnym czasie nasza ręka może być zbyt zmęczona, by dalej pracować. Przed zakupem chwyć urządzenie i sprawdź, czy możesz swobodnie się nim posługiwać.

Nie bez znaczenia jest także moc danego produktu. Wiele osób uważa, że najlepsza profesjonalna frezarka do paznokci to taka, której moc wynosi co najmniej 40 W. Przy takim wyniku urządzenie jest w stanie rozwinąć odpowiednią prędkość(około 30 000 obrotów na minutę), by bez problemu frezować paznokcie. Zależność jest taka, że prędkość wzrasta wraz z mocą produktu.

Przypatrzmy się także rodzajom frezów dołączonych do zestawu. Wraz z frezarką powinniśmy dostać cały komplet frezów. Ważne jest, by różniały się one między sobą ziarnistością, ponieważ to pozwoli nam na lepsze przygotowanie paznokci do malowania. Ważny jest także materiał, z jakiego frezy zostały wykonane. Najpopularniejsze elementy wykonane są ze stali szlachetnej. Nie musimy się martwić, że nam zardzewieją, a także można je łatwo dezynfekować. Frezy wykonane z diamentu wyrównują płytkę paznokcia, co czyni ją bardzo gładką. Z kolei, żeby lekko skrócić paznokcie musimy poszukać w zestawie frezów wykonanych z kamienia. W niektórych kompletach znajdziemy także frezy polerki, które nadają paznokciom połysku.

 

 

Jak używać profesjonalnej frezarki?

 

Profesjonalne frezarki do paznokci mają zazwyczaj wiele funkcji oraz przycisków, więc łatwo można się w tym pogubić. Jeżeli nie wiesz dużo o sprzęcie tego typu, a koniecznie chcesz nauczyć się, jak używać frezarki, to skorzystaj z naszego artykułu. Dowiesz się, jakie funkcje ma frezarka, jak ją używać oraz co zrobić, aby paznokcie wyglądały naprawdę dobrze. Wszystkie porady znajdziesz w poniższym artykule. 

Czym jest profesjonalna frezarka?

Profesjonalna frezarka zazwyczaj różni się od tej, którą używają amatorzy. Ma ona więcej funkcji, a także operowanie nią jest trochę bardziej wymagające. Od amatorskiej, profesjonalna różni się również tym, że ma większą rozpiętość szybkości obrotów. Jaka profesjonalna frezarka do paznokci jest polecana? Taka, która pozwala na swobodną regulację szybkości obrotów. Najlepsza jest taka, która gwarantuje od 1000 obrotów na minutę do nawet 30 000 obrotów na minutę. 

 

Jak zmieniać obroty frezarki?

Profesjonalna frezarka do paznokci ma dwa rodzaje sterowania szybkością obrotów. Jednym z nich jest pokrętło. Kręcąc nim w obie strony można zmniejszać lub zwiększać szybkość obrotów. Czasem zdarza się jednak, że podczas wykonywania zabiegu obie ręce są zajęte. Dlatego producenci zdecydowali się na dołączenie do zestawu pedału regulującego obroty frezarki. Pedał jest zazwyczaj bardzo czuły, dlatego aby sterować frezarką trzeba mieć tzw. „lekką nogą”. Na początku najlepiej spróbować użyć frezarkę z pedałem na innym materiale, nie od razu na paznokciach, ponieważ istnieje ryzyko, że nadusisz na pedał zbyt mocno i uszkodzisz płytkę. Dopiero po pewnym czasie, kiedy już dokładnie wyczujesz pedał możesz używać go regularnie. Do tego czasu możesz korzystać z pokrętła, jest ono łatwiejsze w obsłudze. 

 

Dokładnie poznaj swoje urządzenie

Po zakupieniu frezarki warto dobrze poznać, jakie ma funkcje oraz jak dokładnie działa. Jeżeli zakupiłeś ją do salonu kosmetycznego, to lepiej nie sprawdzaj jej pierwszy raz na swojej klientce. Upewnij się, jak frezarka leży w dłoni oraz znajdź najlepsze miejsce do wykonywania zabiegu frezowania, aby było Ci jak najwygodniej. 

 

Korzystaj z wielu końcówek

Najczęstszym błędem osób korzystających z profesjonalnej frezarki do paznokci jest korzystanie z jednej lub co najwyżej dwóch końcówek. Trzeba wiedzieć, że istnieje wiele końcówek wykonanych z wielu materiałów, a każda jest przystosowana do innego zadania (np. polerowanie, ścieranie oraz inne). Aby paznokcie były przygotowane do zabiegów jak najlepiej nie wystarczy zaprzestać na tylko jednej końcówce, ponieważ efekt może być niezbyt zadowalający. 

Jak polerować paznokcie?

Na początku obejrzyj paznokcie i sprawdź, w jakim są stanie. Jeżeli są one dość cienkie oraz kruszą się, to zdecyduj się na niezbyt szybkie obroty. Jeżeli jednak paznokcie wyglądają zdrowo, to możesz od razu rozpocząć od trochę wyższych obrotów. Pamiętaj, że obroty zawsze możesz podwyższać, aby było widać efekt spiłowania i zmatowienia. Nie należy jednak korzystać z frezarki zbyt długo, ponieważ nawet mocne paznokcie mogą na tym ucierpieć. 

 

Co zrobić po zabiegu szlifowania paznokci?

Po zakończeniu korzystania z wszystkich dostępnych końcówek można delikatnie oczyścić paznokcie z opiłków. Będą one odpowiednio przygotowane do nałożenia na bazy czy lakieru.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Produkty te nie sa juz dostepne

 

 

Peggy Sage Style

 

Jeżeli szczególnie zależy Ci na wygodzie użytkowania, to polecamy Peggy Sage Style. Jest to profesjonalna frezarka, która została skonstruowana w taki sposób, aby posługiwanie się nią było jak najbardziej komfortowe. Rączka tego produktu jest wyprofilowana tak, że podczas pracy nasza dłoń się nie męczy.

Oprócz tego zmienianie prędkości obrotów przebiega w bardzo łatwy sposób. Używamy do tego pokrętła zainstalowanego w bazie – obroty możemy zmniejszać lub zwiększać od 0 do 20 000 na minutę. Prezentowana frezarka nie tylko nadaje się do wykonania manicure, ale także do pedicure i tipsów.

W zestawie wraz z frezarką znajdziemy 8 rodzajów frezów. Dzięki specjalnej głowicy możemy je łatwo zamontować i zdemontować. Frezy różnią się między sobą ziarnistością, a także materiałem, z jakiego zostały wykonane. Mamy więc możliwość wybrania odpowiedniego typu, w zależności od tego, jaką pracę chcemy wykonać. Kosmetyczki są zadowolone z solidnego wykonania produktu. Uważają, że jest on bezawaryjny nawet przy bardzo częstej eksploatacji.

 

 

Abckosmetyczne 65W

 

Moc frezarki Abckosmetyczne wynosi 65 W. Właśnie dlatego maksymalna szybkość obrotów to aż 35 000 na minutę. Przy tym mamy możliwość regulacji prędkości z pomocą pedału nożnego dołączonego do zestawu oraz specjalnego pokrętła znajdującego się na bazie.

Do zestawu dołączonych zostało 30 różnych frezów. Wśród nich możemy znaleźć końcówki do skracania paznokci, do polerki oraz do wyrównywania płytki paznokcia. Frezy wykonane są między innymi z diamentu, kamienia, a także ze stali szlachetnej. Taki komplet pozwoli nam na szybkie wykonanie profesjonalnego manicure.

Model wyposażony został w wygodny stojak, na którym możemy umieścić frezarkę. W czasie spoczynku prezentuje się ona bardzo elegancko, a do tego sprzęt jest zabezpieczony przed ześlizgnięciem się z blatu. Produkt ten zebrał bardzo wiele pozytywnych komentarzy na różnych platformach. Internauci komplementują wysoką moc frezarki oraz bardzo duży zestaw zawierający wiele przydatnych końcówek. Produkt znany jest jako profesjonalna frezarka do paznokci w dobrej cenie.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ