Najlepsza frezarka do paznokci Neonail

Ostatnio aktualizowane: 14.04.24

 

 

Frezarki do paznokci Neonail – Ranking

 

 

Neonail Marathon 3

 

Neonail Marathon 3 to wysokiej jakości urządzenie wykonane z najlepszych materiałów. Frezarka zdecydowanie przyda się każdemu specjaliście do salonu, które oferują zabiegi manicure i pedicure. Produkt jest profesjonalny, a jego moc wynosi 45 W. Rączka urządzenia została wykonana z wentylu, co pozwala na długą pracę na najwyższych obrotach bez szybkiego przegrzewania się frezarki. Warto też wspomnieć, iż frezowanie pod naciskiem nie spowalnia jej obrotów. W zestawie znajdują się: rączka, baza, pedał roboczy oraz zestaw frezów. Urządzenie jest proste w użyciu, a jego ergonomiczny kształt zapewnia jego łatwą obsługę. Za pomocą pedału roboczego możemy kontrolować urządzenie, zwalniając rękę z tego obowiązku, co daje większą możliwość skupienia się na stylizacji paznokci oraz innych zabiegach stóp i dłoni. Maksymalna ilość obrotów frezarki jest równa 30 tys, zaś najmniejsza to 0 obrotów. Do urządzenia dodane są następujące frezy: 5 diamentowych, 5 cylinderków ściernych wraz z jednym nośnikiem.

Użytkownicy frezarki uważają ją za efektywną oraz łatwą w użyciu. Wielu profesjonalistów zajmujących się stylizacją dłoni i paznokci także doceniło urządzenie za opcję komfortowej zmiany obrotów podczas pracy.

 

 

 

 

Neonail Marathon 3 Champion Plus

 

Profesjonalna frezarka do paznokci Neonail Marathon 3 Champion Plus z pewnością znajdzie miejsce w każdym salonie. Wymiary jej bazy są niewielkie: 118 x 156 x 78 mm, a waga wynosi 1,234 kg. Urządzenie pracuje z mocą 45 W. Rączka urządzenia ma kształt ergonomiczny i niewielkie rozmiary. Pozwala to na łatwe manewrowanie frezarką. Ponadto wielołożyskowa głowica pozwala na dużo precyzyjniejsze ruchy, co dodatkowo ułatwia pracę przy zabiegach takich jak manicure, czy pedicure. Urządzenie posiada także wbudowany system chłodzenia. Jest to idealne rozwiązanie dla profesjonalnych salonów, gdyż pozwoli to na używanie frezarki bez zbędnych przerw. W zestawie jest także pedał roboczy, uchwyt oraz podstawka na głowicę. Do urządzenia można spokojnie używać frezów o uniwersalnej średnicy 2,32 cm. Liczba obrotów frezarki wynosi 0 do 30 tysięcy obrotów. W dodatku jej rączka posiada wejście na frezy typu “twist-lock”, co umożliwia szybką ich wymianę.

Klienci, którzy zdecydowali się na zakup Neonail Marathon 3 Champion Plus docenili wygodną obsługę urządzenia, a także jego system chłodzący, który pozwala na długą pracę.

 

 

 

 

Neonail JD 500 35 W

 

Neonail JD 500 35 W to frezarka do paznokci w przystępnej cenie. Urządzenie z pewnością spełni wymagania osób, które chciałyby zadbać o pielęgnację dłoni w domu. Ergonomiczny kształt rączki ułatwi wykonywanie różnego rodzaju zabiegów manicure, czy pedicure. Frezarka znajdzie swoje miejsce w niejednym salonie. Urządzenie jest lekkie i łatwe w użyciu. Rączka ma wejście na frezy “twist-lock”, co sprawia, że wymiana ich jest szybka i prosta. Produkt posiada możliwość regulacji obrotów, a ich minimalna ilość wynosi 500, zaś maksymalna 30 000. Komplet do pielęgnacji dłoni zawiera w sobie: bazę, głowicę z podstawką oraz pedał roboczy. Frezy wchodzące w skład zestawu są następujące: 3 diamentowe, 1 cylinder ścierny. Wejście na ich wymianę jest uniwersalne, wynosi 2,32 cm. Frezarka działa z mocą 35 W. Do całości zestawu dołączona jest także instrukcja urządzenia.

Według konsumentów Neonail JD 500 35 W to frezarka do paznokci w dobrej cenie. Użytkownicy chwalą sobie ją za piękny design oraz trwałość produktu.

 

 

 

Jaką frezarkę do paznokci Neonail wybrać?

 

 

Firma Neonail zajmuje się produkcją urządzeń przeznaczonych do pielęgnacji dłoni. Odbiorcy produktów to nie tylko profesjonalne salony kosmetyczne, manicure, pedicure, czy ośrodki SPA, ale także indywidualni klienci. Jakość urządzeń Neonail jest bardzo wysoka.

Jeżeli nie masz jeszcze frezarki do paznokci i zastanawiasz się nad takim zakupem, to ten artykuł pomoże Ci zorientować się na co warto zwrócić uwagę podczas szukania odpowiedniego dla siebie produktu. Tego typu urządzenie nie tylko może służyć profesjonalistom w salonach, ale także mogą go używać indywidualni klienci do domowej pielęgnacji dłoni. Oczywiście produkty będą różniły się ceną w zależności od ich przeznaczenia.

Przy zakupie frezarki do paznokci warto zwrócić uwagę na jakość materiałów, z których została zrobiona. Porządnie wykonane urządzenie może posłużyć nam latami. W salonie frezarka może nie tylko przyspieszyć proces zabiegu upiększającego dłonie i paznokcie, ale także ułatwić pracę. Odpowiednio dobrane frezy ściągną z paznokcia warstwę lakieru hybrydowego, masy akrylowej lub żelowej. Dodatkowo za ich pomocą sama stylizacja paznokci będzie bardziej skuteczna niż przykładowo zwykłym pilniczkiem. Moc urządzenia powinna wynosić minimum 45 W. Najlepsze frezarki do paznokci Neonail zapewniają pracę w zakresie od 0 do 30 tysięcy obrotów na minutę. Pozwoli to dobrać odpowiednią prędkość do danego zabiegu. Bardzo istotne jest zwrócenie uwagi na kształt urządzenia. Zdecydowanie powinien on być ergonomiczny, aby praca za pomocą frezarki była łatwa i przede wszystkim wygodna. Ponadto warto zwrócić uwagę na ilość i jakość frezów dołączonych do produktu. Najlepiej, gdy będą się one różnić nie tylko kształtem, ale też materiałem.

Z pewnością przydadzą się frezy drobnoziarniste, średnioziarniste i gruboziarniste. Każdy z nich przeznaczony jest do innego rodzaju zabiegu. Frezarka może posłużyć nie tylko do skracania paznokci. Za pomocą tego urządzenia można precyzyjnie usunąć skórki bez najmniejszego problemu. W dodatku odpowiedni frez pomoże wypolerować powierzchnię paznokcia. Każde z proponowanych poniżej urządzeń, to najlepsza frezarka do paznokci Neonail w 2024 roku. Niektóre z nich są dedykowane dla specjalistów, ale wśród nich również znajdzie się urządzenie, którego można używać w warunkach domowych.

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ