Ranking 3 najlepszych frezarek do paznokci 35 W w 2024

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

Najlepsza frezarka do paznokci 35 W – Przewodnik zakupowy, ranking i test

 

Poniżej znajdziesz zestawienie dobrych frezarek do paznokci 35 W. Wybieraliśmy je, biorąc pod uwagę kilka kwestii, w szczególności opinie użytkowniczek i solidność wykonania. Często polecanym modelem jest JSDA JD700, czyli frezarka do paznokci, której obroty można regulować w szerokim zakresie. Można ją więc łatwo dopasować do swoich potrzeb. Sprzęt wykonuje obroty w prawo i w lewo. Mechanizm twist-lock gwarantuje możliwość szybkiej wymiany frezu. Frezarka do paznokci ma wygodną rączkę, którą można pewnie trzymać w dłoni. Dodatkowo w zestawie znajduje się praktyczna podstawka, na której możemy umieścić sprzęt, kiedy robimy sobie krótką przerwę. Nie tylko opisywany model zdobywa dobre opinie. Sporo pozytywnych recenzji można też przeczytać na temat frezarki do paznokci JSDA for SUNONE. Do jej wykonania wykorzystano dobrej jakości tworzywa, chcąc zapewnić maksymalną trwałość urządzenia. Przed dopuszczeniem do sprzedaży sprzęt przeszedł test w profesjonalnym salonie urody, podczas którego sprawdzono efektywność jego działania.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Rączka jest tak skonstruowana, aby była wygodna i dopasowywała się do każdej dłoni. Frezarka ma ciekawy design, wyglądem przypomina wzmacniacz muzyczny. Dodatkowo zestaw zawiera 30 frezów diamentowych. Docierają one do najgłębiej osadzonych skórek, a także dobrze przygotowują płytkę paznokcia do dalszych zabiegów.

Wady

Zmiana kierunku obrotu powoduje, że sprzęt czasami się zacina. Podczas dłuższego użytkowania urządzenie może być zbyt głośne.

Podsumowanie

Do zestawu dołączono podstawkę pod rączkę oraz pedał do napędu. Moc frezarki wynosi 35 W. Sprzęt jest cichy podczas użytkowania, a dzięki mechanizmowi twist-lock, wymiana frezu jest bardzo prosta. Urządzenie ma certyfikat CE.

Drugi wybór

Zalety

Frezarka jest przeznaczona zarówno do użytku profesjonalnego, jak i amatorskiego. Podczas pracy nie przegrzewa się i jest bezawaryjna. Rączka została zaprojektowana na wzór sprzętu dentystycznego, aby uzyskać możliwie największą precyzję podczas wykonywanych zabiegów.

Wady

Dołączone do zestawu frezy nie są najlepszej jakości. Nie zawsze idealnie dopasowują się do urządzenia. Zakres obrotów może być zbyt mały przy wykonywaniu bardzo częstych zabiegów.

Podsumowanie

Sprzęt umożliwia dostosowanie prędkości obrotów do aktualnych potrzeb. Jego moc wynosi 35 W, a moment obrotowy 2.5 Nm. Pedał, który został dołączony do zestawu pozwala na włączanie i wyłączanie frezarki bez konieczności korzystania z pokrętła.

Rozważ też

Zalety

Urządzenie ma dobrze wyprofilowaną rączkę, którą można pewnie chwycić, co gwarantuje komfort pracy. W zestawie znajdziemy dodatkowe elementy: 5 frezów, 6 cylindrów ściernych oraz frezowałek. Obsługa sprzętu nie jest skomplikowana, to odpowiedni model również dla początkujących stylistek paznokci.

Wady

Niektórym konsumentkom nie odpowiada prosty design frezarki. Uważają one, że urządzenie prezentuje się mało elegancko, a w salonie kosmetycznym dużą wagę przywiązuje się także do wystroju wnętrza.

Podsumowanie

Sprzęt ma moc równą 35 W i daje możliwość regulacji prędkości w bardzo szerokim zakresie, od 0,5 do 30 000 obrotów. Rączka ma długość 14 cm i została wyposażona w mechanizm twist-lock, ułatwiający wymianę frezu.

 

 

Frezarki do paznokci 35 W – ranking

 

 

1. Frezarka JSDA Power JD700 35W

 

JSDA JD700 to jedna z najpopularniejszych frezarek dostępnych na rynku. Jest ona szczególnie ceniona za bardzo łatwą obsługę. Osoby, które zaopatrzyły się w prezentowane urządzenie uważają, że jest ono solidnie wykończone. Jedną z największych zalet frezarki jest możliwość regulowania obrotów. Najniższa wartość wynosi jedynie 0,5 tysiąca obrotów na minutę. Z kolei najwyższa to aż 30 000 obrotów na minutę.

Mechanizm Twist Lock na rączce sprzętu sprawia, że wymiana frezów zajmuje kilka sekund. Warto dodać, że w zestawie znajdziemy 3 frezy diamentowe oraz nakładkę ścierną. Rączka frezarki jest wykonana w taki sposób, że bardzo łatwo się ją trzyma, więc nawet długie piłowanie nie jest uciążliwe.

Na obudowie znajduje się kilka bardzo dobrze opisanych przycisków. Dlatego wybranie odpowiedniego oraz posługiwanie się frezarką nie jest trudne. Jeżeli chodzi o regulację kierunku obrotów, to jest ona możliwa. Frezarka może działać w prawo lub w lewo. Wymiary sprzętu to: 13 cm x 8,5 cm x 13 cm, więc nie zajmuje dużo miejsca. Rączka ma długość 14 cm. Produkt ma certyfikat CE.

Frezarka do paznokci JSDA JD700 ma wymiary: 13 cm x 8,5 cm x 13 cm. Obroty można regulować w zakresie 500 do 30 000.

 

 

 

 

2. Profesjonalna Frezarka do Paznokci JSDA for SUNONE 35W

 

Frezarka do paznokci JSDA for SUNONE jest sprzedawana w zestawie z wieloma przydatnymi akcesoriami. Kupujący poza frezarką otrzymuje głowicę, pedał i zestaw frezów. Głowica z mechanizmem twist-lock sprawia, że wymiana akcesoriów jest prosta i można to robić swobodnie w trakcie pracy. Pedał pozwala na łatwe włączanie i wyłączanie obrotów, bez konieczności używania do tego pokrętła.

Prezentowana frezarka do paznokci jest zrobiona z dobrej jakości materiałów, a jak zapewnia producent, przed dopuszczeniem do sprzedaży przeszła liczne testy. Potwierdziły one jej wytrzymałość i efektywność działania. Urządzenie nie nagrzewa się intensywnie w trakcie pracy. Dzięki temu, że działa wydajnie, pozwala na szybkie przygotowanie paznokci do dalszych etapów manicure.

Czy warto zdecydować się na zakup frezarki do paznokci JSDA for SUNONE? Większość osób, które mają ten sprzęt, twierdzi, że tak. Jest on łatwy w obsłudze, efektywnie pracuje i dodatkowo estetycznie wygląda. JSDA for SUNONE to frezarka do paznokci o mocy 35 W. Jej moment obrotowy to 2,5 Nm. Model ma białą obudowę.

 

 

 

 

3. Frezarka JSDA POWER JD500 35W

 

Warto zapoznać się z opisem frezarki do paznokci JSDA POWER JD500 o mocy 35 W. Jest ona solidnie wykonana, co daje podstawy sądzić, że będzie nam długo służyła. Obudowa nie nagrzewa się intensywnie w trakcie pracy. Prędkość obrotowa jest regulowana w zakresie od 500 do 30 000. Można ustawić, czy głowica ma się obracać w lewo czy w prawo.

Dokładne wymiary podstawy to: 15 cm x 7,5 cm x 12,4 cm. Rączka ma długość równą 14 cm. Urządzenie ma certyfikat CE, więc możemy być pewni, że zrobiono go z dobrej jakości materiałów i korzystanie z niego jest bezpieczne. W zestawie poza frezarką znajduje się: rączka z obrotową główką, pedał do napędu, podstawka i zestaw 5 frezów diamentowych wraz z cylindrami ściernymi.

Frezarka JSDA POWER JD500 35W zdobywa dobre opinie kupujących. W recenzjach dotyczących tego produktu można przeczytać, że jest on odpowiedni dla amatorów i profesjonalistów. Pozytywnie ocenia się jakość wykonania i łatwość obsługi urządzenia.
Model JSDA POWER JD500 to dobra frezarka do paznokci 35 W do 150 zł. Jej wymiary to: 15 cm x 7,5 cm x 12,4 cm.

 

 

 

 

Jaką frezarkę do paznokci 35 W wybrać?

 

Frezarka do paznokci to urządzenie, które pozwoli na poprawienie wyglądu paznokci oraz na przygotowanie ich do wykonania hybryd, żeli lub innego manicure. Jeżeli jesteś osobą początkującą w dziedzinie upiększania paznokci lub po prostu szukasz dobrego urządzenia tego typu, to możesz przeczytać ten poradnik. Jest w nim wiele informacji na temat zakupu odpowiedniej frezarki, a także opisy kilku urządzeń, które mogą Cię zainteresować. W naszym artykule zajmiemy się modelami, których moc wynosi 35 W. Jest ona wystarczająca, aby szybko oraz sprawnie wypolerować paznokcie i sprawić, aby można było nałożyć na nie lakier.

 

 

Bez wątpienia najlepsza frezarka do paznokci 35 W w 2024 roku ma dobrze skonstruowaną głowicę. Element ten powinien mieć specjalny system, który pozwoli na łatwą zmianę wybranych przez nas końcówek. Oprócz tego głowica nie powinna być zbyt duża, aby posługiwanie się nią nie sprawiło, że się zranimy.

Przed zakupem sprawdź prędkość obrotową wybranego przez siebie urządzenia. Nie należy się tu jednak sugerować najwyższymi wynikami. Zbyt duża prędkość obrotowa może zniszczyć paznokcie, a nawet nas zranić. Dlatego wiele osób poleca frezarki, których ten parametr można regulować, najlepiej w zakresie od 500 do 30000 obrotów na minutę.  Początkujące osoby powinny używać mniejszych obrotów, około 2000, a doświadczone mogą zwiększyć moc.

Kosmetyczki, które już od wielu lat używają sprzętu tego typu podkreślają, że najlepsze frezarki do paznokci 35 W są dobrze wyprofilowane i wygodne podczas dłuższego piłowania płytki. Dlatego najlepiej wybierać niewielkie sprzęty z wyprofilowanymi uchwytami, które nie obciążają zbytnio dłoni.

Sprawdź również, co dostajesz w zestawie. W wielu wypadkach będą to frezy wykonane z różnych materiałów. W dobrym komplecie powinny znajdować się końcówki diamentowe, które wyrównują płytkę paznokcia, a także kamienne skracające paznokcie. Oprócz tego ważne są frezy typu polerka, dzięki którym paznokcie będą ładnie błyszczeć. Upewnij się, czy w zestawie znajdują się końcówki drobnoziarniste oraz gruboziarniste. Z takim kompletem można dobrze przygotować paznokcie do malowania.

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Produkty te nie sa juz dostepne

 

 

 

Electric Nail Drill 220-240V

 

Electric Nail Drill 220-240V to frezarka do paznokci 35 W w dobrej cenie, z pomocą której możesz idealnie wypolerować paznokcie. Jest to sprzęt zasilany sieciowo. Głowica Twist Lock umożliwia umieszczanie oraz wkładanie frezów jednym ruchem. Warto dodać, że głowica jest skonstruowana w taki sposób, że można na niej umiejscowić każdy typ frezów.

Jeżeli chodzi o obroty, to są one regulowane w zakresie od 4000 do 30000 obrotów na minutę. Można więc je manualnie dopasować do warunków polerowania. Frezarka składa się z głowicy oraz bazy. Na tej drugiej znajdują się wszystkie przyciski oraz ustawienia. Z kolei głowica jest dobrze wyprofilowana i pozwala na długą pracę.

Dostępnych jest kilka kolorów frezarki, więc można wybrać ten, który najbardziej pasuje do wystroju salonu lub pokoju. W zestawie znajduje się również kilka frezów, dzięki którym możemy od razu wypróbować urządzenie. Wymiary frezarki to: 24 cm x 9,5 cm x 20 cm. Użytkowniczkom podoba się pełen zestaw oraz dobrze wyprofilowana rączka.

 

 

Allepaznokcie JD700

 

Allepaznokcie JD700 to frezarka, która nie zajmuje zbyt dużo miejsca i sprawia, że paznokcie są idealnie wypolerowane. Jest to z pewnością rezultat dość wysokiej mocy, a także możliwość regulowania szybkości obrotów głowicy w zakresie od 0,5 tysiąca do 30000 obrotów na minutę.

Użytkowniczki najbardziej doceniają niewielkie gabaryty tego sprzętu oraz fakt, że jest on bardzo lekki. Jego waga wynosi jedynie 200 g. Osoby zaopatrzone we frezarkę uważają, że dużą zaletą jest możliwość wybrania obrotów prawych lub lewych. Obsługa urządzenia nie jest skomplikowana, więc nawet początkujący się nie pogubią.

Uchwyt frezarki jest skonstruowany w taki sposób, że trzymanie go w ręce przez długi czas nie jest uciążliwe. Z kolei rączka Twist Lock pozwala na bardzo szybką wymianę frezów. Warto dodać, że w zestawie znajdziemy kilka końcówek, które można od razu zamontować i wypróbować.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ