Najlepsze depilatory laserowe do twarzy

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

 

Jaki depilator laserowy do twarzy wybrać? Jeśli szukasz odpowiedzi na to pytanie, zachęcamy Cię do zapoznania się z przygotowanym przez nas rankingiem. Obejmuje on dokładne opisy urządzeń, które uzyskały najwięcej pochlebnych recenzji użytkowników. Po przeanalizowaniu wielu komentarzy doszliśmy do wniosku, że najlepszym depilatorem laserowym do twarzy jest Philips Lumea Prestige BRI956/00. Model ten jest bezpieczny w użytkowaniu. Wszystko dlatego, że sprzęt wyposażono w czujnik SmartSkin, który automatycznie dobiera intensywność generowanego przed depilator światła do typu naszej skóry. Istotną zaletą jest również fakt, że urządzenie jest zasilane sieciowo-akumulatorowo. Oznacza to, że w razie potrzeby mamy zapewnioną pełną swobodę ruchów i możemy używać sprzętu niezależnie od miejsca, w jakim się znajdujemy. Drugie miejsce w rankingu należy do depilatora laserowego do twarzy Braun Silk BD 5008. Model jest polecany przez dermatologów. Jego użytkowanie jest w pełni bezpieczne dla skóry. Konsumenci twierdzą, że użytkowanie urządzenia przynosi zadowalające rezultaty.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Depilator ma sieciowo-akumulatorowe zasilanie, po naładowaniu baterii może przez 40 minut pracować bezprzewodowo. Model wyposażono w czujniki rozpoznające fototyp skóry. Sprzęt ma 5-stopniową regulację intensywności światła, a to pozwala uniknąć poparzenia skóry podczas depilacji.

Wady

Do produktu dołączono kosmetyczkę do przechowywania. Wykonano ją jednak z cienkiego materiału, dlatego istnieje ryzyko, że podczas transportu urządzenie ulegnie uszkodzeniu.

Podsumowanie

Sprzęt ma w komplecie 4 wymienne nakładki. Są one przeznaczone do depilacji twarzy, pach, okolic bikini i większych partii ciała. Urządzenie wyposażono w lampę, której trwałość wynosi do 250 000 impulsów świetlnych. Model jest poręczny i łatwy w obsłudze. Produkt pozwala na długo pozbyć się niechcianego owłosienia.

Drugi wybór

Zalety

Sprzęt ma czujnik kontaktu ze skórą, pozwalający na sprawdzenie jej fototypu. Dzięki temu podnosi się poziom bezpieczeństwa depilacji. Trwałość lampy to ok. 120 000 impulsów świetlnych, co oznacza, że nie ma potrzeby jej wymiany.

Wady

Niektórym Paniom przeszkadza to, że aby przeprowadzić depilację, trzeba podłączyć model do prądu. To sprzęt zasilany sieciowo, a więc nie ma wbudowanego akumulatora.

Podsumowanie

Urządzenie ma w zestawie szczoteczkę do twarzy pozwalającą na oczyszczenie cery z resztek makijażu i innych zanieczyszczeń. Depilator skutecznie działa na włosach w kolorze: brązowym, czarnym oraz ciemnego blondu. Produkt pozwala na wydepilowanie całego ciała, a więc nie tylko twarzy, ale i ramion, łydek czy pach.

Rozważ też

Zalety

Urządzenie pozwala na zredukowanie ilości zbędnego owłosienia na twarzy już po 3 zabiegach. Sprzęt jest wyposażony w filtr zapewniający skórze odpowiednią ochronę. Model ma też wyświetlacz LCD umożliwiający szybkie ustawienie mocy impulsów świetlnych.

Wady

Depilator niezbyt dobrze nadaje się do usuwania niechcianych włosków z dużych partii ciała jak np. łydki czy ramiona. Wszystko przez to, że produkt ma głowicę z niewielkim okienkiem świetlnym.

Podsumowanie

Model waży 0,5 kg, co oznacza, że można go bez trudu utrzymać w dłoni przez długi czas. Zwiększa to komfort depilacji. Urządzenie ma w komplecie ściereczkę do czyszczenia oraz etui do przechowywania. Produkt wyposażono w żarówkę, której trwałość wynosi do 6000 impulsów świetlnych.

 

 

Depilatory laserowe do twarzy – Ranking

 

 

Philips Lumea BRI956/00

 

Philips Lumea BRI956/00 to urządzenie, które działa za pomocą technologii IPL. Wskutek tego depilator wysyła impulsowo wiązki światła o określonej długości fal, która sprawia, że włosy zostają uszkodzone wraz z cebulką. Na początku zabieg usuwania włosów trzeba wykonywać częściej, z odstępem około dwóch tygodni, ale z czasem czynność ta ograniczy się nawet do 8 tygodni, w zależności od rodzaju włosa.

Philips Lumea BRI956/00 jest wysokiej jakości urządzeniem dobrej marki, do którego dołączone są specjalnie wyprofilowane nasadki ułatwiające pozbycia się owłosienia z poszczególnych części ciała, takich jak: okolice bikini, pachy, twarz. Dodatkowo urządzenie ma opcję, która pozwala na użycie go bezprzewodowo po uprzednim naładowaniu akumulatora. Kolejnym atutem tego depilatora laserowego jest specjalna opcja SmartSkin, która dobiera moc urządzenia w zależności od koloru skóry użytkownika (5 odcieni).

Czas trwania poszczególnych zabiegów został obliczony (1,5 – 8,5 minuty). Minimalna żywotność błysków lampy wynosi 250 000. Depilator ma wbudowany filtr ochronny UV. Konsumenci chwalą sobie produkt za prostotę obsługi oraz czas trwania zabiegów. Użytkownicy są zachwyceni nasadkami umożliwiającymi precyzyjne wykonanie depilacji.

Philips Lumea Prestige BRI956/00 to depilator laserowy przeznaczony do usuwania zbędnego owłosienia z twarzy, nóg, okolic bikini i pach. Model jest zasilany sieciowo-akumulatorowo.

 

 

 

 

Braun Silk BD 5008

 

Depilator laserowy  Braun SILK EXPERT BD 5008 zdecydowanie można zaliczyć do efektywnych i ergonomicznych produktów. Technologia IPL pozwala na skuteczną i bezpieczną depilację za pomocą impulsów światła. Depilator najlepiej działa na włosach o kolorze: ciemny blond, brązowy, czarny. Urządzenie jest także wyposażone w specjalny sensor, SensoAdapt, który ma 4 opcje pozwalające na dobranie mocy światła do koloru skóry użytkownika.

Depilator działa poprzez podłączenie do sieci. Urządzenie wyposażone jest w impulsy światła, a ich ilość równa 300 000 obliczona jest na 15 lat zabiegów. Czas trwania zabiegów wynosi około 8 minut. Braun SILK EXPERT BD 5008 jest wykonany z wysokiej jakości materiału, a marka zapewnia korzystną umowę gwarancyjną. Depilator został przetestowany klinicznie przez profesjonalistów i można go używać bezpiecznie w domu.

Do każdego urządzenia została dołączona specjalna szczoteczka do czyszczenia twarzy z makijażu oraz martwego naskórka. Szczoteczka ta pozwala na przygotowanie powierzchni twarzy do zabiegu depilacji. Użytkowników produktu zachwyciła jego jakość i efektywność. Dodatkowo doceniona została ergonomiczność urządzenia pozwalająca z łatwością dokładnie usunąć włoski na ciele.

Depilator laserowy Braun Silk BD 5008 jest przeznaczony do twarzy i innych części ciała. Model jest zasilany sieciowo. Sprzęt ma białą obudowę.

 

 

 

 

Remington IPL2000

 

Polecany przez nas depilator laserowy Remington i-Light Reveal IPL2000 pozwala na długotrwałe usunięcie włosów. Już po trzech pierwszych zabiegach można zobaczyć różnicę w odrastaniu włosów, która zostaje mocno ograniczona. Urządzenie jest także rekomendowane przez dermatologów, co pozwala nam na komfortowe zabiegi bez obaw przed ubocznymi efektami.

Depilator zaopatrzony jest w sensor oraz filtr przeciw UV, co pozwala na wykonanie bezpiecznego zabiegu w warunkach domowych. Urządzenie jest bezprzewodowe, a ergonomiczny kształt pozwala na dokładne pozbycie się w łatwy sposób zbędnego owłosienia. Powierzchnia ciała przed przystąpieniem do zabiegu powinna zostać ogolona. Światło urządzenia dociera aż po cebulki włosów.

Większość użytkowników zachwala sobie produkt jako depilator laserowy do twarzy w dobrej cenie. Klienci zgodnie uważają, że na efekt trzeba trochę dłużej czekać w porównaniu do droższych laserów, ale warto, ponieważ bez dwóch zdań dorównuje on produktom najwyższej marki.

Remington IPL2000 to dobry depilator laserowy do twarzy do 550 zł. Model jest zasilany sieciowo-akumulatorowo. Sprzęt wyposażono w żarówkę kwarcową (6000 impulsów świetlnych).

 

 

 

 

Jaki depilator laserowy do twarzy wybrać?

 

Masz dość odrastających włosków na swoim ciele i zastanawiasz się jaki depilator laserowy będzie najlepszy? Jeśli tak, to ten poradnik jest właśnie dla Ciebie.  Depilator laserowy został stworzony z myślą usunięcia włosków z ciała w sposób jak najbardziej efektywny i bezbolesny. Takie urządzenie jest najbardziej skuteczne oraz tańsze od innych środków, takich jak depilacje woskiem w salonach lub sposobem domowym, czy też zwykłą golarką lub elektryczną maszynką. Depilator laserowy działa na całość włosa, obejmując zarazem jego trzon i macierz. Laser za pomocą fototermolizy przenika w głąb skóry uszkadzając komórki odżywcze włosa. Pod wpływem ciepła włos wraz cebulką zostaje trwale uszkodzony i nie odrasta.

 

 

Czy użycie depilatora laserowego jest bezpieczne? Warto zadać sobie to pytanie, bo przecież wszyscy wiemy, że tego typu produktów używają specjaliści w salonach. Oczywiście prezentowane depilatory nie są takie, jakich używają profesjonaliści podczas zabiegów. Przedstawione poniżej propozycje, to najlepsze depilatory laserowe do twarzy w 2024 roku. Depilatory różnią się od profesjonalnych tym, że ich siła jest słabsza, aby zabieg domowy był całkowicie bezpieczny, a zarazem są one mniejsze, przez co zabieg staje się możliwy do wykonania w komfortowych warunkach w domu. Dodatkowo, owszem, cena nie jest porównywalna ze zwykłą maszynką do golenia, czy też plastrami do depilacji, natomiast efekt jest długotrwały, a sam zabieg można powtarzać bez dodatkowych kosztów. Warto też wiedzieć, czy tego typu depilacja jest bolesna. Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Oczywiście zabieg nie jest bardzo bolesny, ale w zależności od osoby, zdarzają się przypadki, gdzie niektórzy mogą odczuć lekki dyskomfort.

Przy wyborze depilatora powinniśmy się kierować kilkoma czynnikami, na które warto zwrócić uwagę. Pierwsza rzecz przy dobieraniu depilatora laserowego będzie to materiał, z którego produkt jest zrobiony. Jeśli już płacimy kilkaset złotych to po to, aby produkt nie zepsuł się i spełnił oczekiwania. Kolejna istotna sprawa przy kupnie tego typu sprzętu to marka. Przy zakupach warto zwrócić uwagę na markę, ponieważ depilator laserowy ma kontakt z ciałem i włoskami. Jeśli nie chcemy zbędnych niespodzianek, to bezpieczniej jest kupić produkt sprawdzonej i porządnej marki, a przy okazji mieć lepszą umowę gwarancyjną.

Najlepsze depilatory laserowe do twarzy mają większą powierzchnię działania. Takie depilatory powinny mieć także dodatkowe nakładki, które umożliwiają depilację na poszczególnych częściach ciała. Jeśli chodzi o moc urządzenia, to warto zwrócić uwagę na ilość emitowanych impulsów – im większa, tym lepszy efekt. Dodatkowo dobrze, gdy depilator wyposażony jest w regulator mocy.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ