Najlepszy depilator laserowy Rio

Ostatnio aktualizowane: 19.05.24

 

 

Depilatory laserowe RIO – ranking

 

 

RIO LAHR2C Beauty

 

RIO LAHR2C BEAUTY to laser diodowy wytwarzający stałą, niezużywalną wiązkę światła. Jest to niewielki sprzęt pozwalający na precyzyjne usunięcie pojedynczych włosków. Urządzenie jest polecane Paniom, które korzystały zabiegów depilacji laserowej w salonie kosmetycznym i mają problem z odrastającymi, pojedynczymi włoskami.

Regulacja mocy na pięciu poziomach pozwala nam na dostosowanie sprzętu do włosów. Osoby z jasnym owłosieniem mogą korzystać z najmniejszej mocy, a te z ciemnym docenią 5 poziom intensywności. Sprzęt można bez obaw stosować w domu – ma on czytelny panel sterowania ułatwiający wybranie opcji pracy. Poza tym depilator ma wiele zabezpieczeń – jak chociażby wyłącznik czasowy, czujnik termiczny i dotykowy skóry.

Jest to niezawodny depilator laserowy RIO w dobrej cenie. Urządzenie jest wysoce bezawaryjne, a do tego bardzo poręczne. Zabiegi przy wykorzystaniu prezentowanego depilatora przebiegają bezproblemowo i są mało bolesne. Konsumentki potwierdzają, że wykonywanie depilacji przy użyciu tego sprzętu przebiega szybko i stosunkowo przyjemnie.

 

 

 

 

RIO Yes Laser

 

RIO YES LASER LAHC6 to urządzenie pozwalające nam na usuwanie pojedynczych włosków, jak również depilację większych partii – w sumie urządzenie pozwala nam na usuwanie jednocześnie nawet 60 włosków. Model ten jest w pełni bezpieczny i umożliwia wykonanie depilacji nie tylko na nogach czy ramionach, ale też na twarzy, w okolicach bikini i pach.

Produkt jest wyposażony w łatwy w obsłudze panel sterowania, przy użyciu którego wybierzemy moc sprzętu – jeden z pięciu poziomów, a także ustawimy inne parametry pracy, które możemy zapisać w pamięci urządzenia.

Prezentowany model ma dobrze wyprofilowaną rękojeść, co ułatwia zabieg. Poza tym posiada czujnik termiczny i dotykowy skóry, a także specjalny wyłącznik czasowy – takie zabezpieczenia są szczególnie doceniane przez Panie, które po raz pierwszy stosują depilator – daje im to pewność, że zabieg przebiegnie bezpiecznie. Konsumentki doceniły też efektywność działania lasera – pozwala nie tylko usunąć pojedyncze włoski, ale też szybko wydepilować większe partie ciała.

 

 

 

 

RIO Hello Skin

 

Depilator RIO BEAUTY IPHR-C Hello Skin to urządzenie zaawansowane, odpowiednie do stosowania przez profesjonalistów oraz osoby niedoświadczone. Urządzenie nadaje się do depilacji prawie każdego typu skóry – z wyjątkiem bardzo ciemnej. System IPL skutecznie osłabia owłosienie, dzięki czemu włoski wolniej odrastają i po kilku zabiegach są zdecydowanie rzadsze.

Prezentowany depilator jednym błyskiem obejmuje nawet 180 włosków, co oznacza, że depilacja pachy zajmie nam około 1 minuty, a nóg maksymalnie 22 minuty. Jest to bardzo dobry wynik, jak na sprzęt dostępny do użytku domowego. Podobnie, jak inne modele RIO, produkt ma system zabezpieczenia przed przegrzaniem i czujniki skóry, dzięki którym depilator uruchamia się dopiero wtedy, gdy dobrze przyłożymy go do skóry.

Sprzęt ma wygodny panel sterowania – na nim wybierzemy jedną z 5 mocy depilacji i ustawimy inne parametry. Konsumentki pozytywnie odnoszą się nie tylko do łatwości obsługi produktu, ale także jego trwałości – lampa może nam służyć przez wiele lat, a panel sterowania jest wysoce bezawaryjny.

 

 

 

Jaki depilator laserowy Rio wybrać?

 

Depilacja to dla większości kobiet codzienność, zwłaszcza latem, gdy zamiast długich spodni nakładamy szorty oraz sukienki. Codzienne golenie się zwykłą maszynką jest nie tylko kłopotliwe, ale też podrażnia skórę. Nie dziwi więc fakt, że większość kobiet szuka sposobów na skuteczniejszą depilację i coraz częściej sięga po urządzenia laserowe.

Depilacja laserowa jest wygodniejsza i daje lepsze efekty – przy regularnych zabiegach włoski nie rosną tak intensywnie, jak wcześniej. Chociaż w rzeczywistości wiele osób twierdzi, że zabiegi laserem nie są bolesne tak naprawdę trzeba mieć na uwadze, że w przypadku bardzo ciemnych włosków jednak będziemy odczuwać lekkie szczypanie. Wciąż zabieg tego typu jest mniej bolesny niż depilacja depilatorem z pęsetami czy dyskami.

W sklepach z elektroniką nie brakuje różnych urządzeń znanych i mniej popularnych producentów. Wśród tych drugich na uwagę zasługuje RIO – depilatory tej marki, chociaż mają dużą konkurencję niewątpliwie zwracają uwagę wielu konsumentów, zwłaszcza tych bardziej doświadczonych. Dlaczego? Marka RIO oferuje swoim klientom urządzenia laserowe w formie bardziej profesjonalnej – z dużym wyświetlaczem, na którym regulujemy opcje pracy, a sam laser jest połączony z bazą sterującą przewodem. Jak zauważa wiele osób, taki system wpływa na skuteczność pracy urządzenia.

Chcąc kupić najlepszy depilator laserowy RIO w 2024 roku musimy w pierwszej kolejności określić, na czym dokładnie nam zależy. Marka oferuje bowiem produkty niedrogie, z mniejszym okienkiem i wąskim systemem regulacji – służące do usuwania pojedynczych włosków, jak i te bardzo zaawansowane i działające prawie tak samo, jak sprzęty typowo profesjonalne.

Dość istotne znaczenie ma system obsługi – wiele osób twierdzi, że sprzęt powinien być jak najmniej skomplikowany, aby stosowanie go nie stanowiło dla nowicjuszki żadnego problemu. Ważne jest to, aby panel sterowania był maksymalnie uproszczony – istotna będzie też dobrze skonstruowana instrukcja obsługi.

Szybkość depilacji będzie zależeć między innymi od tego, jak duże okienko posiada depilator – im jest ono większe, tym szybciej depilujemy ciało, bo okienko obejmuje jednocześnie większą partię skóry. Jeśli jednak mamy problem z pojedynczymi włoskami, na pewno zainteresuje nas sprzęt działający punktowy, naświetlający te partie skóry, które depilacji nie potrzebują. Kolejny aspekt to żywotność samej lampy – im dłuższa, tym sprzęt będzie wydajniejszy. Bardzo przydają się też dodatkowe nakładki ułatwiające depilowanie delikatnych partii ciała. Skoro już wiesz, jakie cechy wyróżniają najlepsze depilatory laserowe RIO, zapraszamy do zapoznania się z poniższym rankingiem.

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ