Opinie o Braun Silk Expert Pro 5

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Bardzo elegancki model depilatora zapewniający bezpieczeństwo dla skóry podczas zabiegu. Długi przewód nie ogranicza ruchów operatora, a lekkość modelu sprawia, że zabieg nie jest uciążliwy. Sprzęt ma wbudowany czujnik koloru skóry, w którym sensor nieustannie dopasowuje błyski światła do karnacji. Głośność pracy, jaką oferują depilatory laserowe Braun Silk Expert Pro 5 jest również zadowalająca. 

 

Najważniejsze wady:

Podczas wykonywania zabiegu wskazane jest używanie okularów ochronnych, jednak producent nie dołącza ich do sprzedawanego urządzenia. Każda z użytkowniczek musi zaopatrzyć się w nie sama uwzględniając specyfikę błysków emitowanych przez sprzęt. Również przydałby się wyłącznik umieszczony na kablu lub urządzeniu, obecnie włączanie i wyłączanie odbywa się jedynie przy wkładaniu i wyjmowaniu wtyczki do gniazdka.

 

Werdykt: 9.6/10

Braun Silk Expert Pro 5, jak pokazuje test urządzenia emituje 400 000 impulsów jest praktycznie niezniszczalnym depilatorem usuwającym niechciane owłosienie z twarzy, rąk, stóp, pach, pachwin i reszty ciała w sposób łatwy szybki i bezbolesny. Biorąc to pod uwagę mamy wrażenie, że urządzenie Braun Silk Expert Pro 5 i jego cena oscylująca w okolicach 1200 PLN jest zachęcająca. Sprzęt działa zasilany z domowego gniazdka elektrycznego, ma długi przewód zasilający, który nie ogranicza ruchów osoby depilującej niechciane włosy, a także jest bezpieczny w użytkowaniu, bo przy każdym ruchu analizuje kolorystykę skóry i do niej dostosowuje poziom błysków w taki sposób, aby były na tyle silne, aby uszkodziły włosy, ale nie naruszyły skóry. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Bezpieczeństwo użytkowania

To chyba najważniejszy parametr sprzętu do usuwania zbędnego owłosienia. Skóra każdej z pań jest inna, ma inną wrażliwość na bodźce i czynniki zewnętrzne, Dlatego sprzęt zaopatrzono w SensoAdaptTM z ochroną przed promieniami UV. Sensor ten podczas zabiegu odczytuje koloryt skóry, a następnie dopasowuje intensywność błysków świetlnych do karnacji w taki sposób, aby bezpiecznie usunąć jak największą ilość włosów, a skórze zapewnić bezpieczeństwo. Fakt bezpieczeństwa użytkowania Braun Silk Expert Pro 5 potwierdzają opinie klientów.

Zakres stosowania

Braun Silk Expert Pro 5, jak podaje producent jest skuteczny przy stosowaniu do depilacji włosów od naturalnego blondu po ciemny brąz i czerń. Jak pokazują realia, większość pań jest posiadaczkami takich właśnie kolorów owłosienia. IPL działa też u osób o jasnej i średniej karnacji skóry. Najlepiej, jeśli skóra jest jaśniejsza od włosów, bo wtedy urządzenie w sposób bezbłędny działa na cebulki włosów nie uszkadzając skóry. Z tego też względu Braun Silk Expert Pro 5 nie jest polecany do stosowania przez posiadaczki włosów bardzo jasnych, siwych i rudych, a także do stosowania przez kobiety o innej niż biała, rasie. 

 

Aplikacja

Produkt najlepiej użytkować wspomagając się aplikacją Braun Silk·expert Pro, która staje się osobistym przewodnikiem wskazującym jak najlepiej korzystać z urządzenia. Aplikacja pozwala na personalizację i utworzenie planu zabiegów dla wszystkich obszarów ciała, a także na śledzenie postępów. Dzięki aplikacji pobranej na smartfona użytkowniczka dowie się też jak działa technologia SensoAdaptTM i co sprawia, że to właśnie ten depilator jest tak bezpieczny. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ