Opinie o JD700

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Frezarka do paznokci nadaje się do robienia manicure i pedicure. Ma ona rączkę typu TWIST-LOCK, więc wymiana frezów nie jest niczym trudnym. Co istotne, model ma włącznik nie tylko na obudowie. W komplecie znajduje się pedał nożny zapewniający większy komfort pracy.

 

Najważniejsze wady:

Jak można się domyślić czytając opinie o JD700, urządzenie generuje spory hałas w trakcie pracy. Może być to męczące, w przypadku gdy często używamy frezarki do paznokci.

 

Werdykt: 9.7/10

Choć model ma drobne wady zdecydowanie łatwiej jest znaleźć jego zalety. Z tego też powodu ten sprzęt jest określany jako dobra frezarka do paznokci. Urządzenie jest polecane nie tylko do domowego zastosowania, ale też do salonów kosmetycznych. Model ma płynną regulację obrotów pozwalającą na idealne dopasowanie ustawień w zależności od potrzeb danej osoby.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dane techniczne

Przy zakupie frezarki do paznokci warto w szczególności zwrócić uwagę na jej dane techniczne, bo to właśnie od parametrów zależy efektywność działania sprzętu, a tym samym zadowolenie z jego nabycia. Prezentowane urządzenie ma moc równą 35 W. Częstotliwość działania wynosi 50/60 Hz. Cała frezarka waży 1 kg, a rączka tylko 210 g. W związku z tym korzystanie z urządzenia, nawet przez dłuższy czas bez przerwy, nie powinno być zbyt męczące. Istnieje możliwość płynnej regulacji obrotów, maksymalnie można ustawić 30 000 obrotów na minutę. Co istotne, sprzęt wykonuje ruch zarówno w prawo, jak i w lewo, a to zwiększa efektywność jego działania. 

Elementy zestawu

W komplecie znajdują się niezbędne akcesoria, które czynią korzystanie z frezarki do paznokci bardziej przyjemnym. Baza jest poręczna, a do wykonania jej obudowy wykorzystano dobre gatunkowo materiały. Na bazie umieszczone są wszystkie przyciski niezbędne do szybkiego dostosowania ustawień sprzętu do aktualnych potrzeb. Są one odpowiednio opisane, więc nie ma wątpliwości, do czego służą. Rączka frezarki jest lekka, wygodnie trzyma się ją w dłoni i pozwala zachować odpowiednią precyzję podczas pracy. Dodatkowo komplet zawiera podstawkę pod rączkę, więc można na chwilę odłożyć ją w bezpieczne miejsce. Przydatnym akcesorium okazuje się adapter nożny z przewodem. W opakowaniu znajduje się też zestaw 3 frezów, które są niezbędne do piłowania paznokci. Test JD700 wykazał, że wspomniane elementy są solidnie zrobione, więc można być pewnym, co do ich trwałości. 

 

Przeznaczenie

Frezarka do paznokci jest przeznaczona do szerokiego grona odbiorców. Na jej zakup mogą się zdecydować zarówno kobiety potrzebujące sprzętu jedynie do domowego zastosowania, jak i osoby prowadzące salony kosmetyczne i profesjonalnie zajmujące się stylizacją paznokci. Dodatkowo warto też podkreślić, że sprzęt nadaje się zarówno do zabiegów manicure, jak i pedicure. Można nim piłować nie tylko lakier hybrydowy, ale też akryl i żel. Mimo sporej uniwersalności cena JD700 nie jest wysoka. 

 

Łatwa wymiana frezów

Prezentowane urządzenie ma głowicę typu TWIST-LOCK, co oznacza, że wystarczy jeden ruch, aby wymienić końcówkę na inną. Nie ma konieczności korzystania z trzpieni czy specjalnych kluczyków. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ