Opinie o Mercedes 2000

Ostatnio aktualizowane: 24.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Urządzenie ma certyfikat CE, a to potwierdza, że wykonano je z zachowaniem określonych prawem norm. Można z tego wywnioskować, że frezarka do paznokci jest bezpieczna w użytkowaniu. Produkt jest dostępny w zestawie z wszystkimi potrzebnymi akcesoriami, a to pozwala ograniczyć dodatkowe koszty związane z korzystaniem z frezarki do paznokci. 

 

Najważniejsze wady:

Sprzęt generuje stosunkowo duży hałas w trakcie pracy, co bywa irytujące nie tylko dla osób z niego korzystających, ale też innych domowników. Konsumentki zwracają też uwagę na to, że przewód zasilający nie jest wystarczająco solidnie zrobiony. 

 

Werdykt: 9.4/10

To bardzo tania frezarka do paznokci. Cena Mercedes 2000 wynosi około 50 złotych, co biorąc pod uwagę jakość wykonania i efektywność działania sprzętu jest bardzo niską kwotą. Moc urządzenia to 10 W, a maksymalna prędkość obrotowa jest równa 20 000 rpm. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Kompaktowe wymiary

Wiele osób zgadza się ze stwierdzeniem, że frezarka do paznokci do domu powinna być poręczna i niezbyt duża, tak żeby nie było żadnego problemu z jej przechowywaniem. Trudno się z tym nie zgodzić, bo przecież pod uwagę należy wziąć, że do zrobienia ładnego manicure potrzebujemy sporo akcesoriów, nie tylko wspomniane urządzenie, więc jego wielkość ma znaczenie, szczególnie jeśli mamy małe mieszkanie. Prezentowany model zajmuje mało miejsca, dokładne wymiary stacji zasilającej to 13 cm x 6 cm. Długość rączki wynosi 13,7 cm.

Możliwość regulacji prędkości pracy

Dlaczego konsumentki wydają pozytywne opinie o Mercedes 2000? Powodem jest przede wszystkim to, że sprzęt jest łatwy w obsłudze. Można bez trudu dopasować jego ustawienia do aktualnych potrzeb. Na obudowie znajduje się pokrętło, które służy do ustawiania prędkości pracy, jej maksymalna wartość wynosi 20 000 rpm. Sprzęt ma także przycisk nazwany Polarity, którego używa się w celu zmiany kierunku obrotu frezów. Końcówki mogą się ruszać zarówno w prawo, jak i w lewo. 

 

Zestaw frezów

Przy zakupie tego urządzenia otrzymuje się w komplecie zestaw frezów z kapturkami. Te końcówki są niezbędnego do tego, aby precyzyjnie i bezpiecznie spiłować paznokcie i to nie tylko naturalne, ale też żelowe i akrylowe. Frezy przydają się też do skutecznego usuwania skórek i okazują się nieocenione do zabiegu pedicure. Producent zapewnia, że jakość opisywanych elementów jest bardzo dobra, potwierdza to też test Mercedes 2000. Warto podkreślić, że kapturki na frezy dobrze trzymają się nośnika i nie ma konieczności poprawiania ich ułożenia w trakcie zabiegu. Są one jednorazowe, co zapewnia wysoki poziom higieny. 

 

Estetycznie wyglądająca obudowa

Dla wielu kobiet znaczenie ma nie tylko efektywność działania sprzętu, ale też jego wygląd. Konsumentki doceniają prezentowaną frezarkę do paznokci za estetykę jej wykonania. Ma ona jasną obudowę, która dobrze komponuje się z ciemnymi przyciskami. W komplecie znajduje się też fioletowa podstawka. Przydaje się ona, kiedy chcemy na chwilę odłożyć głowicę i mieć pewność, że nie będzie ona miała kontaktu z żadnymi zabrudzeniami. Obudowa jest wykonana z solidnych tworzyw, na jej powierzchni nie pojawiają się zarysowania ani ślady innych uszkodzeń mechanicznych.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ