Opinie o Neonail Marathon 3 Champion Plus

Ostatnio aktualizowane: 19.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Urządzenie jest lekkie i pozwala na komfortową, wielogodzinną pracę. Wyposażono je w długi przewód, który nie jest podatny na plątanie, w efekcie czego nie będziemy narzekać na ograniczenie swobody ruchów. Frezarka do paznokci pozwala na szybkie usunięcie lakieru hybrydowego, jak również masy akrylowej i żelowej.

 

Najważniejsze wady:

Chociaż jest to profesjonalny sprzęt wyróżniający się efektywnym działaniem, nie wszystkie opinie o Marathon 3 Champion Plus są w pełni pozytywne. Niektóre konsumentki uważają, że urządzenie mogłoby bardziej estetycznie się prezentować (choć większość kobiet uznaje minimalistyczny design za zaletę modelu).

 

Werdykt: 9.4/10

Frezarka może być używana w salonie kosmetycznym, jak również w domu. Nie zajmuje ona dużo miejsca na stoliku, ponieważ jej wymiary to: 11,8 cm x 15,6 cm x 7,8 cm. Urządzenie ma moc równą 45 W, może być wykorzystywane nie tylko do usuwania manicure, ale i pedicure. Nie zatrzymuje się ono nawet przy dużym nacisku.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Łatwa wymiana frezów

Kupując frezarkę do paznokci, bardzo ważne jest sprawdzenie, czy wymiana frezu jest łatwą czynnością. Jak pokazał specjalny test Marathon 3 Champion Plus, zakładanie wybranej końcówki nie sprawia żadnych trudności, co wynika głównie z zastosowania głowicy twist-lock. Wystarczy jeden ruch dłonią, żeby zamontować właściwy frez, nie musimy używać przy tym dużej siły. To sprawia, że praca z użyciem frezarki przebiega sprawnie.

Wygoda użytkowania

Osoby, które kupiły ten sprzęt uważają, że jest on jednym z lepszych wśród tych, które obecnie można znaleźć na rynku. Gwarantuje on bardzo komfortową pracę. Możemy sami zmieniać prędkość obrotową i dopasowywać ją do indywidualnych potrzeb (maksimum to 30 000 obrotów). Głowica jest wielołożyskowa i nie wywołuje drgań, a w rączce jest wbudowany system chłodzenia. To sprawia, że nie nagrzewa się ona w wyniku dłuższej pracy. Co więcej, na obudowie są specjalne otwory służące do umieszczenia w nich frezów, dlatego wszystkie niezbędne elementy zawsze mamy pod ręką. Istnieje możliwość sterowania urządzeniem za pomocą nożnego pedału, który został dołączony do kompletu. Jego wymiary są równe: 7 cm x 10,5 cm x 3,5 cm.

 

Intuicyjna obsługa

Posiadaczki frezarki przekonują, że jej obsługa jest intuicyjna. Także kobiety, które do tej pory nie miały styczności z podobnymi sprzętami uważają, że praca z użyciem urządzenia Marathon jest bardzo wygodna i łatwa. Do zmiany ilości obrotów służy duże pokrętło na korpusie, które wystarczy przekręcić w odpowiednią stronę. Jeżeli chcemy sterować frezarką za pomocą pedału nożnego, wystarczy przestawić przełącznik z pozycji H na F (znajdziemy go z tyłu korpusu). Urządzenie włącza się i wyłącza poprzez przycisk On/Off, a po podłączeniu pedału poprzez regulator prędkości. To bardzo ciekawa propozycja zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych stylistek paznokci i kosmetyczek. Sprzęt działa niezawodnie i jest przystosowany do dłuższej pracy, dlatego nie ulegnie awarii na skutek intensywnej eksploatacji. Jest on kupowany przez konsumentki także ze względu na to, że cena Marathon 3 Champion Plus jest niska (choć jest to profesjonalny model).

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ