Opinie o Philips BRI953/00 Lumea Prestige

Ostatnio aktualizowane: 23.06.24

 

Najważniejsze zalety:

To bezpieczny w użyciu domowy depilator laserowy, za pomocą którego można skutecznie pozbyć się zbędnego owłosienia z różnych części ciała. Jest on łatwy w obsłudze i został zaprojektowany we współpracy z dermatologami. Po zainstalowaniu specjalnej aplikacji na smartfonie możemy ustalić szczegółowy harmonogram depilacji oraz korzystać z cennych wskazówek.

 

Najważniejsze wady:

Bardziej wrażliwe kobiety przyznają, że na początku zabiegi depilacji nie są w 100% komfortowe. Wszystko przez to, że podczas błysków odczuwalne jest ciepło i lekkie pieczenie. Jednak jak pokazują opinie o IPL Philips BRI953/00 Lumea Prestige, z czasem uczucie dyskomfortu mija.

 

Werdykt: 9.4/10

W zestawie razem z urządzeniem otrzymujemy trzy wymienne nasadki: do twarzy, pach i okolic bikini, a także większych partii ciała. Sprzęt może być używany nie tylko przez kobiety, ale i mężczyzn, skuteczność jego działania potwierdził test IPL Philips BRI953/00 Lumea Prestige. Depilator jest przystosowany do różnych typów karnacji i koloru włosów.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Bezpieczna depilacja w domu

Urządzenie pozwala na przeprowadzenie efektywnej i przede wszystkim bezpiecznej depilacji w domowym zaciszu. Nie musimy co pewien czas odwiedzać gabinetu kosmetycznego, aby na długo zapomnieć o problemie niechcianych włosków na nogach, pod pachami i w innych częściach ciała. Depilator został wyposażony w innowacyjny czujnik SmartSkin. Wykrywa on odcień skóry, co znacząco ułatwia dobór poziomu intensywności błysków, a jeśli pojawi się taka potrzeba, możemy zmienić ustawienia samodzielnie. Sprzęt jest poręczny, a w dodatku zasilany na dwa sposoby. Może on działać w trybie akumulatorowym, a jeśli bateria się rozładuje, wystarczy podłączyć go do prądu i kontynuować depilację. Jeśli weźmiemy pod uwagę to, jaką kwotę należy przeznaczyć na wizyty w profesjonalnym salonie, cena IPL Philips BRI953/00 Lumea Prestige nie będzie wydawać się wysoka. To bardzo dobra inwestycja.

Trzy nasadki

Dołączone do kompletu nasadki są przeznaczone do depilacji określonych partii ciała. Ta do twarzy ma podwójny, ciemnoczerwony filtr i płaskie okienko o powierzchni 2 cm2. Możemy precyzyjnie usunąć włoski nad górną wargą, na linii żuchwy i w okolicach podbródka, nie martwiąc się o swoje bezpieczeństwo. Nasadka do pach i okolic bikini ma nieco większe okienko, jego powierzchnia wynosi 3 cm2. Emitowana wiązka światła skutecznie działa na grube włoski. Z kolei nasadka do większych części ciała daje możliwość przeprowadzenia szybkiego zabiegu depilacji łydek, przedramion, pleców itp. Ma ona zakrzywiony kształt i dobrze przylega do skóry. Okienko o powierzchni 4,1 cm2 generuje błysk docierający do większej ilości włosków. To sprawia, że na wydepilowanie obu łydek wystarczy poświęcić ok. 8,5 minuty.

 

Aplikacja na smartfona

Każdy posiadacz urządzenia Philips może zainstalować na smartfonie aplikację Philips Lumea IPL. Daje ona możliwość stworzenia spersonalizowanego harmonogramu depilacji dla wszystkich części ciała osobno, w efekcie czego z pewnością nie pominiemy żadnego zabiegu. Telefon sam nam przypomni, kiedy trzeba ponownie sięgnąć po depilator, co jest dużą zaletą dla osób zapominalskich. Ponadto w aplikacji znajdziemy wiele cennych wskazówek o tym, jak prawidłowo przeprowadzać zabieg, aby uzyskać oczekiwane rezultaty. Przeciętnie wystarczą trzy zabiegi, aby zredukować ilość niechcianych włosków nawet o 92%, a po dwunastu możemy cieszyć się gładką skórą nawet przez pół roku.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ