Opinie o Philips Lumea Prestige BRI950/00

Ostatnio aktualizowane: 19.05.24

 

Najważniejsze zalety:

W zestawie z urządzeniem dostajemy dwie nasadki. Jedna służy do usuwania niechcianych włosków z twarzy, a druga z większych partii ciała. Za sprawą sprzętu możemy zredukować ilość owłosienia o ponad 90% już po trzech zabiegach. Podobnie jak inne depilatory laserowe Philips, model Lumea Prestige BRI950/00 jest poręczny i lekki.

 

Najważniejsze wady:

Niektóre Panie narzekają, że podczas depilacji wrażliwych części ciała (głównie pach i okolic bikini) odczuwalne jest delikatne, nieprzyjemne pieczenie. Problem nie znika, nawet gdy ustawimy najniższy poziom mocy.

 

Werdykt: 9.3/10

Co prawda urządzenie nie jest bez wad, ale zapewnia znacznie lepsze efekty niż użycie maszynki czy wosku. Pochlebne opinie o Philips Lumea Prestige BRI950/00 są potwierdzeniem, że to godny uwagi model. Obsługa sprzętu nie jest skomplikowana, więc szybko nauczymy się, jak bezpiecznie przeprowadzić zabieg depilacji. W dodatku depilator wyposażono w trwałą lampę.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Sieciowo-akumulatorowe zasilanie

Na rynku jest wiele urządzeń do depilacji laserowej, które są zasilane sieciowo i mają krótki przewód, dlatego używanie ich nie jest w pełni komfortowe. Jednak sprzęt marki Philips pozwala zapomnieć o tym problemie. To, co go wyróżnia, to sieciowo-akumulatorowe zasilanie. Możemy podłączyć urządzenie do prądu, ale nie jest to konieczne. Wbudowana bateria pozwala na użycie depilatora także w miejscach bez dostępu do energii elektrycznej.

Automatyczny dobór intensywności światła

Nie musimy samodzielnie dobierać mocy, a tym samym intensywności emitowanego światła. Może to być bardzo trudne, zwłaszcza dla osób, które do tej pory nie miały styczności z laserowym depilatorem. Sprzęt wyposażono w praktyczny czujnik SmartSkin. Wystarczy włączyć sensor (wciskając przycisk z symbolem lupy), a następnie przyłożyć głowicę do ciałą. W ten sposób urządzenie sprawdzi odcień skóry i włosków, na tej podstawie automatycznie ustawi optymalną moc. Nie trzeba się obawiać, że intensywne światło doprowadzi do poparzenia skóry lub wiązka będzie za słaba i nie osiągniemy oczekiwanych efektów depilacji. Jednocześnie trzeba zaznaczyć, że cena Philips Lumea Prestige BRI950/00 według wielu kupujących nie jest wysoka. 

 

Komfortowa depilacja twarzy i całego ciała

Dołączona do sprzętu nasadka do twarzy umożliwia precyzyjne pozbycie się włosków w okolicach ust. Została ona zaprojektowana tak, aby dobrze przylegała do skóry i można było uniknąć narażenia oczu na działanie świetlnych impulsów. Nakładka ma wbudowany filtr UV, a powierzchnia okienka roboczego wynosi 2 cm2. To w zupełności wystarczy, aby szybko wykonać zabieg i wydepilować skórę przy górnej wardze, na podbródku oraz linii żuchwy. Większa nasadka jest przystosowana do usuwania owłosienia na pozostałych częściach ciała, czyli m.in. ramionach i nogach. Okienko jest duże, dlatego średni czas depilacji obu łydek to ok. 8,5 minuty, a pach 1,5 minuty. Test Philips Lumea Prestige BRI950/00 dowiódł, że usuwanie włosków nie trwa zbyt długo i możemy zyskać chwilę dla siebie.

 

Tryby Single Flash i Multi Flash

Depilator ma dwa różne tryby pracy: Single Flash oraz Multi Flash. Ten pierwszy jest przeznaczony głównie do depilowania mniejszych obszarów ciała. Po włączeniu go możemy ręcznie wyzwalać błyski, co pozwala uniknąć nadmiernego naświetlania skóry w tym samym miejscu (mogłoby to doprowadzić do poparzenia). Tryb Multi Flash przydaje się podczas depilacji nóg, ramion itp. Błyski wyzwalane są automatycznie, co 3 sekundy.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ