Opinie o Philips Lumea Prestige BRI956/00

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Urządzenie ma sieciowo-akumulatorowe zasilanie, a więc nie musimy podłączać go do prądu, aby przeprowadzić zabieg depilacji. Jest ono stosunkowo lekkie i poręczne, a w dodatku łatwe w obsłudze. W zestawie są cztery nasadki: do usuwania włosków w okolicach pach, na twarzy, większych partiach ciała oraz okolicach bikini. Wiele osób przekonuje, że cena Philips Lumea Prestige BRI956/00 nie jest wygórowana.

 

Najważniejsze wady:

Część użytkowników uważa, że akumulator jest mało pojemny i często nie pozwala na przeprowadzenie zabiegu depilacji do końca. Wtedy konieczne jest podłączenie urządzenia do prądu, a przewód nieco ogranicza swobodę ruchów.

 

Werdykt: 9.8/10

Jak dowodzą przeanalizowane opinie Philips Lumea Prestige BRI956/00, depilator cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród Pań, ale także Panów. Z jego pomocą można pozbyć się niechcianego owłosienia niemal ze wszystkich części ciała. To praktyczny sprzęt, który umożliwia szybką depilację. Ma on 5-stopniową regulację mocy. Pierwsze efekty używania urządzenia można zauważyć już po 3 zabiegach.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Czujnik SmartSkin

Depilator został wyposażony w innowacyjny czujnik SmartSkin. Przeprowadzono test Philips Lumea Prestige BRI956/00, który udowodnił, że dzięki temu rozwiązaniu zabieg depilacji laserowej w domowym zaciszu staje się bezpieczniejszy. Czujnik pozwala na sprawdzenie swojej karnacji i automatyczne ustawienie optymalnej wartości mocy. Aby go włączyć, wystarczy wcisnąć przycisk z lupą i przyłożyć głowicę do skóry. W razie konieczności możemy ręcznie zmienić ustawienia. W instrukcji obsługi znajduje się tabelka z kolorami włosów i odcieniami karnacji, na podstawie której można dobrać właściwą intensywność emitowanego światła.

 

Cztery nasadki w zestawie

Ponieważ w zestawie znajdziemy cztery nasadki, urządzenie możemy wykorzystać do depilacji różnych części ciała. Końcówka do twarzy ma wbudowany filtr UV, który chroni oczy podczas zabiegu, a dodatkowo pozwala na niemal bezbolesne usunięcie włosków nawet na wrażliwej skórze. Nasadka do okolic bikini ma przezroczysty filtr, który skupia wiązkę światła na mniejszej powierzchni, co zapewnia większą efektywność zabiegu. Końcówka do okolic pach jest lekko wypukła i dobrze przylega do skóry, z kolei ta do większych partii ciała ma szerokie okienko, co skraca czas trwania zabiegu. Średni czas depilacji łydek wynosi ok. 8,5 minuty.

 

Poręczność

Najlepszy depilator laserowy musi być lekki i poręczny. To samo można powiedzieć o sprzęcie marki Philips. Ma on długą rączkę, którą można pewnie chwycić, a to znacząco ułatwia przesuwanie głowicy wzdłuż depilowanej części ciała. Z uwagi na to, że urządzenie nie jest zbyt duże, w razie potrzeby możemy spakować je do walizki i zabrać ze sobą na wyjazd. Zabieg depilacji możemy wykonać poza domem, aby zachować systematyczność i na długo pozbyć się niechcianego owłosienia.

 

Aplikacja na smartfony

Posiadacze depilatorów laserowych Philips mogą pobrać na smartfony aplikację. Z jej pomocą możliwe jest ustalenie harmonogramu kolejnych zabiegów i to osobno dla każdej partii ciała. W ten sposób zyskujemy również dostęp do przydatnych wskazówek, które ułatwią korzystanie ze sprzętu. Aplikacja jest na bieżąco aktualizowana. Według większości osób jest ona intuicyjna w obsłudze, a co ważniejsze, dostępna w polskiej wersji językowej.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ