Opinie o Remington IPL 6750

Ostatnio aktualizowane: 24.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Depilator laserowy pozwala na bezpieczne przeprowadzenie zabiegów w domu, bez odczuwania dyskomfortu i narażania się na poparzenia czy przebarwienia skóry. Wyposażono go w nowoczesne technologie wpływające na zwiększenie efektywności zabiegu. Urządzenie pomaga w usunięciu niechcianego owłosienia z ramion, nóg, klatki piersiowej itp. To model odpowiedni dla kobiet, jak i mężczyzn.

 

Najważniejsze wady:

Co prawda urządzenie ma długi przewód, ale jest on podatny na plątanie, na co wskazują opublikowane na temat Remington IPL 6750 opinie. Przez to sprzęt nie jest w pełni komfortowy w użytkowaniu.

 

Werdykt: 9.4/10

Depilator pozwala na znaczną redukcję ilości niechcianych włosków już po kilku zabiegach. Zapewnia on skuteczność i zadowolenie z zakupu. Wielu użytkowników przekonuje, że cena Remington IPL 6750 jest korzystna. Warto zainwestować w sprzęt, bo jest bardzo dobrą alternatywą dla zwykłego depilatora. W czasie zabiegu nie odczuwamy bólu i nie musimy się martwić o swoje bezpieczeństwo.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wygodne przechowywanie

Depilator ma kompaktowe wymiary i jest łatwy w przechowywaniu. Wynika to także z tego, że do kompletu dołączono praktyczną, zasuwaną na zamek błyskawiczny walizeczkę. Ma ona biały kolor i nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne. Włożony do środka sprzęt jest odpowiednio zabezpieczony przed osiadaniem kurzu, gdy nie jest używany. Co więcej, za sprawą etui możemy bez obaw przewozić urządzenie, nie martwiąc się o jego zniszczenie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć depilator ze sobą na wakacyjny czy służbowy wyjazd.

Duże okienko świetlne

Szybkość depilacji zależy przede wszystkim od wielkości okienka świetlnego znajdującego się na głowicy. Jak pokazał test Remington IPL 6750, z pomocą tego modelu można w krótkim czasie wydepilować mniejsze, jak i większe partie ciała, w tym klatkę piersiową i plecy. Został on wyposażony w większe o 50% okienko (w porównaniu do innych sprzętów tej samej marki). Dotyczy to nakładki do ciała. Nasadki przystosowane do depilacji twarzy oraz okolic bikini są niewielkie i umożliwiają zachowanie precyzji w czasie zabiegu.

 

Skuteczność

To skutecznie działające urządzenie, które jest rekomendowane przez dermatologów. Wykorzystuje ono technologię ProPulse. Sprzęt emituje intensywne światło impulsowe, które wnika głęboko w skórę i dociera aż do mieszków włosowych. Wzrost włosków zostaje w ten sposób zahamowany. Już po trzech zabiegach przeprowadzonych w odpowiednich odstępach czasu można zauważyć, że ilość włosków zmniejszyła się o kilkadziesiąt procent. Ważne jest to, że nie musimy już sięgać po jednorazową maszynkę, piankę czy wosk do depilacji, aby cieszyć się gładką skórą. Każdy zabieg trwa ok. kilkanaście minut (zależnie od wybranej części ciała), więc na pewno znajdziemy czas na ich przeprowadzenie.

 

Do jasnej i ciemniejszej karnacji

Po sprzęt mogą bez przeszkód sięgnąć osoby mające jasną, jak i ciemniejszą karnację. Pozwala on na usunięcie włosków w odcieniach: ciemny blond, brąz oraz czerń. To praktyczny model, dający możliwość wydepilowania prawie całego ciała. Może on być używany przez wszystkich domowników. 5-stopniowa regulacja mocy daje pewność, że zabieg będzie efektywny, a jednocześnie bezpieczny (poziom 1 jest najniższy, a 5 najwyższy).

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ