Opinie o Remington IPL6250

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

 

Najważniejsze zalety:

Depilator jest łatwy w obsłudze. 5-stopniowa regulacja mocy sprawia, że możemy z łatwością dobrać intensywność emitowanego światła do swojej karnacji i odcienia włosków. Model jest wyposażony w żarówkę kwarcową, która nie wymaga wymiany. Z pomocą sprzętu możemy bezpiecznie przeprowadzić zabieg depilacji na prawie całym ciele, a test Remington IPL6250 to potwierdził.

 

Najważniejsze wady:

Urządzenie generuje duży hałas podczas pracy, który może przeszkadzać innym domownikom, zwłaszcza gdy przebywają w tym samym pomieszczeniu. Z tego powodu wiele osób planuje zabieg depilacji w czasie, kiedy nikogo nie ma w domu.

 

Werdykt: 9.7/10

Sprzęt nie jest pozbawiony wad, ale z jego pomocą można na długo zapomnieć o niechcianych włoskach pod pachami, w okolicach bikini, na ramionach, nogach, a nawet klatce piersiowej i plecach. Depilator laserowy może być używany przez kobiety i mężczyzn. Dobrze sprawdza się on przy jasnej, jak i ciemniejszej karnacji. To model z wbudowanym filtrem UV.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Technologia ProPulse

Urządzenie wykorzystuje technologię ProPulse, która gwarantuje efektywność działania. Odpowiada ona za ogrzewanie mieszków włosowych i skupianie energii w cebulkach. W ten sposób dochodzi do przerwania cyklu wzrostu włosków, w efekcie czego skóra pozostaje gładka. Energia z emitowanego światła jest pochłaniania przez melaninę, czyli pigmenty znajdujące się zarówno we włosach, jak i samej skórze. Depilator emituje impulsy świetlne co 3 sekundy. Przeanalizowane opinie o Remington IPL6250 są dowodem na to, że efekty depilacji można zauważyć stosunkowo szybko, już po przeprowadzeniu trzech zabiegów.

Dwa tryby pracy

Sprzęt ma do wyboru dwa tryby pracy. Pierwszym jest Multi Flash, który umożliwia ciągłe działanie urządzenia, bez potrzeby ręcznego wznawiania błysku. To sprawia, że usuwanie włosków z większych partii ciała, takich jak ramiona i nogi, zajmuje znacznie mniej czasu (wpływa na to także duża powierzchnia robocza, równa 3 cm2). Drugi tryb, czyli Single Flash, pozwala na samodzielnie wyzwalanie błysków, co jest przydatne podczas depilacji mniejszych partii ciała. Możemy zachować większą precyzję przy usuwaniu pojedynczych włosków.

 

Nieskomplikowana obsługa

Wiele osób ma wątpliwości, czy poradzą sobie z obsługą laserowego depilatora. Model oferowany przez markę Remington pozwala na szybkie przeprowadzenie zabiegu. Przed depilacją konieczne jest ogolenie wybranego obszaru ciała, aby emitowane światło mogło wniknąć w głąb skóry. Następnie należy uruchomić sensor odcienia karnacji, aby dobrać optymalną moc, wybrać interesujący nas tryb pracy i przyłożyć sprzęt do ciała. Zależnie od tego, jaki obszar depilujemy, zabieg potrwa od kilku do kilkunastu minut. Systematyczna depilacja, powtarzana średnio co dwa tygodnie, pozwala na cieszenie się gładką skórą przez długi czas. Możemy więc zapomnieć o innych metodach, takich jak wosk, jednorazowa maszynka czy zwykły depilator.

 

Rekomendowany przez dermatologów

Depilator jest rekomendowany przez dermatologów. Przeprowadzono badania, które wykazały, że jest on bardzo dobrze przystosowany do użytku w domu. Dzięki urządzeniu możemy bezpiecznie przeprowadzić zabiegi depilacji, nie ma potrzeby korzystania z usług profesjonalnego salonu. Sprzęt ma filtr chroniący przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Co więcej, usuwanie włosków nie jest bardzo bolesne. Jeśli zachowamy środki ostrożności, na pewno unikniemy przebarwień i poparzenia skóry. Należy zaznaczyć, że cena Remington IPL6250 nie jest wysoka, choć to profesjonalne urządzenie z innowacyjnymi technologiami.

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ