Najlepszy masażer do nóg Beurer

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

 

 

Masażery do nóg Beurer – Ranking

 

 

Beurer FB 50

 

Wodny masażer do nóg FB 50 zapewnia doskonałą, wodną kurację, dzięki której poczujesz odprężenie i ulgę w nogach. Produkt ma 8 lamp podczerwieni, których zadaniem jest wykonanie kojącego masażu stóp. Co więcej, 2 tryby masujące pozwalają na dopasowanie urządzenia do naszych potrzeb. Do nich należy masaż wibracyjny, bąbelkowy a dodatkowa funkcja utrzymująca stałą temperaturę wody zapewni komfort w trakcie użytkowania urządzenia.

Do masażera można wlewać sól oraz olejki do kąpieli dla większego odprężenia w trakcie masażu. Produkt ma wymienne końcówki pielęgnujące stopy: do masowania, do usuwania zrogowaciałego naskórka oraz specjalną szczoteczkę. Takie rozwiązanie pozwoli nam na odpowiednią pielęgnację nóg. Możliwa jest również zmiana temperatury za pomocą przycisku, do wyboru mamy 5 poziomów: 35 st. C, 38 st. C, 42 st. C, 45 st. C i 48 st. C.

Przez to jesteśmy w stanie ustawić urządzenie wedle naszych upodobań. Jest to produkt, który zdobył popularność wśród konsumentów dzięki ustawieniom pozwalającym na dostosowanie intensywności masażu do potrzeb.

 

 

 

 

Beurer FB 35

 

Masażer Beurer FB 35 to produkt wielofunkcyjny, który pozwoli Ci się odprężyć po ciężkim dniu w pracy czy szkole. Masażer wykonuje kilka rodzajów masażu. Do najpopularniejszych należą: wibracyjny – poprawiający krążenie oraz rozluźniający mięśnie, bąbelkowy – bardzo delikatny przynoszący komfort, jak również magnetyczny – zwalczający wszelkiego rodzaju bóle i obrzęki.

Urządzenie utrzymuje stałą temperaturę podczas całego masażu, co jest bardzo komfortowe i odprężające, gdyż woda nie stygnie. Specjalne, punktowe działanie podczerwieni działa kojąco na nasze stopy i nogi. Dodatkowo masażer Beurer Fb 35 został wyposażony w wymienne końcówki do pedicure, dzięki czemu w trakcie masażu możemy zadbać jednocześnie o paznokcie. Sprzęt ma antypoślizgowe nóżki, które utrzymują go w stabilnej pozycji nawet na śliskiej podłodze.

Oprócz tego zdejmowany filtr zamontowany w tym modelu pozwala na łatwe używanie środków do kąpieli, takich jak sól czy aromaty. Jest to wyjątkowy produkt, który świetnie sprawdzi się do codziennego użytku. Sprzęt został doceniony również ze względu na dodatkowe końcówki do pielęgnacji naszych stóp.

 

 

 

 

Beurer FB 20

 

FB 20 to wodny masażer do nóg Beurer w dobrej cenie, którego wysoka jakość wykonania oraz funkcjonalność wpływa na dużą popularność produktu. Model zapewnia relaksującą aromaterapię dzięki wymiennym filtrom, pozwalającym na stosowanie olejków do kąpieli i soli. 16 zintegrowanych magnesów pozytywnie wpływa na jakość masażu oraz nasze odprężenie.

Aby zwiększyć izolację cieplną urządzenie ma podwójne ścianki, dzięki którym woda utrzymuje stałą temperaturę przez cały czas trwania zabiegu. Specjalne, żłobione podłoże urządzenia wzmacnia efekt masażu i pobudza krążenie krwi w stopach. Dodatkowo produkt ma zdejmowane nasadki rolkowe, które są odpowiedzialne za masaż stref refleksyjnych, odpowiedzialnych za uczucie ukojenia.

Masażer Beurer FB 20 ma tryb wibracyjny, bąbelkowy oraz kojące, punktowe działanie podczerwieni. Ponadto wymienne końcówki pozwolą na odpowiednią pielęgnację skóry stóp i paznokci. Jest to dobry masażer do nóg w atrakcyjnej cenie, którego zaletami są wysoka jakość wykonania oraz wielofunkcyjność. Opinie na temat tego produktu są bardzo pochlebne, głównie ze względu na skuteczność wykonywanego masażu.

 

 

 

Jaki masażer do nóg Beurer wybrać?

 

 

Masaż dolnych partii ciała zapewnia ukojenie i relaks po ciężkim dniu. Ma on również właściwości zdrowotne, gdyż poprawia krążenie i zapobiega powstawaniu żylaków czy obrzęków. Masażer do nóg to niewielki gadżet, który pozwoli Ci samodzielnie zadbać o odpowiedni masaż bez potrzeby wydawania pieniędzy w SPA. Z przygotowanego przez nas poradnika dowiesz się, na co zwrócić uwagę kupując taki produkt. W rankingu przedstawiliśmy ciekawe modele firmy Beurer.

Beurer jest liderem, jeśli chodzi o produkcję przyrządów zdrowotnych. Na rynku istnieje już od 95 lat. Firma oferuje opaski grzewcze, elektryczne koce, ogrzewacze na nogi, różnego rodzaju wagi czy produkty do aromaterapii. Urządzenia Beurer zapewniają relaks, a ich łatwy system obsługi sprawia, że konsumenci bardzo często po nie sięgają.

Wodne masażery do nóg mają kilka trybów pracy, które odpowiedzialne są za wykonywanie innego rodzaju masażu. Do nich należy tryb wibracyjny – najskuteczniej poprawia krążenie w nogach. Popularny jest też masaż bąbelkowy, który jest bardzo relaksujący. Najlepsze masażery do nóg Beurer mają również opcję masażu magnetycznego odpowiedzialnego za zwalczanie bólu czy obrzęku nóg.

Wybierając masażer sprawdź, czy dany model ma opcję utrzymania stałej temperatury. Jest to bardzo istotne, gdyż masaż powinien być wykonywany w ciepłej wodzie. Najlepszym rozwiązaniem są podgrzewane modele lub te mające podwójne ścianki.

Najlepszy masażer do nóg Beurer w 2024 roku to model, który ma żłobione dno oraz specjalne nasadki. Produkt tego typu nie tylko poprawia krążenie, ale dba również o nasz manicure i ogólny wygląd stóp.

Masażery mają wymienne końcówki pozwalające na lepszą pielęgnację naszych stóp. Wśród nich znajdziemy m.in. te do pedicure, które dbają o wygląd naszych paznokci. Oprócz tego dostępne są wszelkiego rodzaju pumeksy i tarki ścierające martwy naskórek. Do niektórych można wlewać olejki lub sól do kąpieli. Użycie dodatkowych końcówek umili czas masażu, a ich specjalne właściwości poprawią kondycję naszych nóg.

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ