Najlepszy masażer Beurer

Ostatnio aktualizowane: 18.06.24

Beurer FB 50 to masażer, który znalazł się na pierwszym miejscu w rankingu. Postanowiliśmy umieścić go na samym początku zestawienia, ponieważ produkt wyróżnia solidne wykonanie. Daje to pewność, że sprzęt nie zepsuje się szybko. Prezentowany model przeznaczony jest do masażu stóp. W zestawie otrzymujemy także wymienne nasadki, które przydadzą się w trakcie wykonywania zabiegu pedicure. Publikowane w Internecie recenzje na temat modelu wskazują, że jest on funkcjonalny, a duża ilość dostępny opcji pozwala dopasować sprzęt do potrzeb konsumenta. Niewątpliwym atutem produktu jest także bezpieczeństwo użytkowania. Urządzenie ma antypoślizgowe nóżki i wykonany z mocnych tworzyw kabel zasilający. Drugie miejsce w rankingu zajął masażer ręczny Beurer MG 100. Jest to model ceniony przede wszystkim za łatwy system obsługi. Zaletą sprzętu jest także dobrze wyprofilowany uchwyt. Rączka ma antypoślizgową powierzchnię, dzięki czemu mamy zagwarantowany pewny chwyt. Dodatkowo produkt ma wiele interesujących funkcji, jak np. podgrzewanie podczerwienią.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Duża moc masażera zapewnia wydajną pracę nawet przez kilkadziesiąt minut, bez konieczności robienia przerw. Sprzęt ma regulację temperatury wody, co pozwala nam dostosować sposób działania produktu do własnych preferencji. Urządzenie oferuje nam też kilka trybów pracy - między innymi masaż wibracyjny oraz bąbelkowy.

Wady

Część osób twierdzi, że przydałaby się funkcja chłodzenia stóp zimną wodą, która pobudza krążenie i ujędrnia skórę. Niestety, produkt jej nie posiada.

Podsumowanie

Jest to wygodne urządzenie do masażu stóp z wbudowanym systemem regulacji pracy oraz temperatury wody. Sprzęt jest łatwy w obsłudze i bardzo wygodny. Masaż przy użyciu modelu pozwala nam się zrelaksować oraz złagodzić bóle nóg.

Drugi wybór

Zalety

Urządzenie ma bardzo wygodną rączkę, dlatego wykonywanie masażu jest wyjątkowo przyjemne. System podczerwieni rozgrzewa tkanki, co zwiększa skuteczność masażu. Produkt wykonano z solidnych materiałów, odpornych na uszkodzenia mechaniczne.

Wady

Model ma przewód, który w pewnym stopniu ogranicza nasze ruchy. Sprzęt nie jest zbyt mobilny i masaż niektórych części ciała może być nieco utrudniony.

Podsumowanie

Ten wygodny masażer antycellulitowy pozwala uzyskać szybkie i widoczne efekty. Urządzenie ma system regulacji pracy oraz opcję masażu podczerwienią. Konsumenci zauważają, że nawet przewód ograniczający ruchy nie jest zbyt kłopotliwy, biorąc pod uwagę praktyczność produktu.

Rozważ też

Zalety

Masażer pozwala nam na wykonanie efektywnego masażu szyi. Model jest dość szeroki, więc swobodnie owiniemy nim barki. Głowice blokujące minimalizują ryzyko zsunięcia się produktu z ciała. Kilka programów masażu pozwala nam na dostosowanie pracy urządzenia do naszych potrzeb. Sprzęt ma wszelkie niezbędne zabezpieczenia.

Wady

Część osób narzeka na głośność pracy urządzenia. Niektórzy konsumenci twierdzą też, że produkt jest dość ciężki i przy dłuższym masażu może zbytnio obciążać nasze plecy.

Podsumowanie

Jest to bardzo praktyczny sprzęt do masażu szyi i karku, aczkolwiek można go też używać do rozmasowania innych części ciała. Urządzenie ma szeroki zakres regulacji pracy i zostało wykonane z bardzo solidnych, a przy tym bezpiecznych dla naszej skóry materiałów.

 

Masażery Beurer – Ranking

 

 

Beurer FB 50

 

Urządzenie FB 50 to bardzo wydajny i nowoczesny masażer marki Beurer, który pozwoli Ci pozbyć się napięcia w mięśniach na stopach. Za sprawą dużej mocy, która wynosi 390 W, model ten jest bardzo wydajny. Zatem jego częste użytkowanie pomoże Ci zredukować przewlekły ból nóg.

Ten najlepszy masażer Beurer w 2024 roku oferuje kilka programów, dzięki czemu każdy użytkownik będzie mógł sam wybrać ten tryb, który najbardziej odpowiada jego dolegliwości. Do wyboru mamy masaż wibracyjny, bąbelkowy oraz magnetyczny.

Dzięki bardzo przejrzystemu i prostemu w operowaniu systemowi obsługi, będziesz w stanie szybko zmienić tryb pracy.

Dużą zaletą modelu jest opcja podgrzewania wody w brodziku. Sprawi to, że znacznie dłużej będziesz mógł cieszyć się masażem, bez uczucia zimna. Dodatkowo, urządzenie pozwoli Ci na wybranie jednej z 5 temperatur, których wartość waha się do 35 st. C. do 48 st. C.

Powodem, dla którego prezentowany produkt posiada tak wiele pozytywnych opinii konsumentów jest opcja masażu podczerwienią. Sprawia ona, że maszyna wysyła wiązkę światła, która wnika do wnętrza tkanki, co przynosi szybkie ukojenie. Popularność podczerwieni wynika z jej właściwości bakteriobójczych.

Beurer FB 50 to masażer do stóp o mocy 400 W. Jest to model zasilany sieciowo. Produkt ma biało-szary kolor.

 

Zalety

Antypoślizgowe nóżki: U podstawy masażera znajdują się antypoślizgowe powłoki. W związku z tym możemy mieć pewność, że urządzenie nie będzie się przesuwało w trakcie użytkowania, co zagwarantuje nam odpowiedni komfort.

Funkcjonalność: Sprzęt ma wiele funkcji, dzięki czemu można łatwo dostosować ustawienia produktu do potrzeb. Użytkownik ma do wyboru opcję masażu wibracyjnego czy bąbelkowego, jak również funkcję podgrzewania wody (35–48 st. C).

Wykonanie: Na uwagę zasługuje solidne wykonanie produktu. Obudowa została zrobiona z wytrzymałych tworzyw, dlatego model nie niszczy się zbyt szybko.

Osłona przeciwrozpryskowa: Model ma osłonę przeciwrozpryskową, dlatego nie musimy się martwić, że woda będzie rozbryzgiwać się poza masażer, co spowodowałoby, że po zakończeniu zabiegu stracilibyśmy sporo czasu na sprzątanie.

Nasadki do pedicure: W komplecie otrzymujemy 3 wymienne nasadki do pedicure. Zdaniem konsumentów jest to bardzo przydatny dodatek.

 

Wady

Obsługa: Niektóre osoby są zdania, że obsługa modelu na początku jest trudna. Nie ułatwia tego mało precyzyjna instrukcja.

 

 

 

 

Beurer MG 100

 

Model MG 100 marki Beurer to jeden z najbardziej wydajnych i eleganckich masażery ręcznych. Jego dużą zaletą jest to, że może być wykorzystywana na całym ciele w celu zredukowania stresu, poprawy ukrwienie lub redukcji cellulitu.

Urządzenie posiada dwie wymienne nasadki, dzięki czemu Ty, jak i Twoja rodzina łatwiej dobierzecie system pracy modelu. Co więcej, sprzęt ten posiada możliwość regulowania intensywności pracy, zatem bez trudu dostosujesz siłę wibracji do danej części ciała.

Największą zaletą modelu jest opcja masażu podczerwienią. Umieszczona w urządzeniu lampa generuje wiązkę światła, która wnika do wnętrza tkanki, a następnie ją rozgrzewa. Takie tryby pracy polecane są osobom, które borykają się z przewlekłymi bólami różnych części ciała, bowiem podczerwień bardzo szybko niweluje uczucie dyskomfortu.

Ten bardzo wydajny masażer Beurer w dobrej cenie posiada ergonomiczny kształt, dzięki czemu operowanie nim jest bardzo proste. Całość obudowy została wykonana z wysokiej jakości aluminium, zatem sprzęt ten jest trwały.

Opinie konsumentów o tym urządzeniu są bardzo pozytywne. Wiele osób zdecydowało się na jego zakup ze względu na wielofunkcyjność maszyny.

Beurer MG 100 to masażer ręczny o mocy wynoszącej 25 W. Produkt jest zasilany sieciowo. Model ma szary kolor.

 

Zalety

Wyprofilowanie: Konsumenci pochlebnie wypowiadają się na temat budowy urządzenia. Masażer ma dobrze wyprofilowany kształt, co sprawia, że utrzymanie go w dłoni jest wygodne.

Programy masażu: Użytkownik może wybrać 1 z 4 programów masażu. Istnieje więc możliwość dostosowania pracy produktu do preferencji i aktualnych potrzeb konsumenta. W efekcie można nie tylko wypocząć po ciężkim dniu pracy, ale także zadbać o lepsze krążenie, a tym samym ujędrnić skórę.

Obsługa: Wiele osób uważa, że obsługa urządzenia nie jest skomplikowana. Na obudowie znajdują się odpowiednio duże i dobrze opisane przyciski pozwalające łatwo wybrać interesujące nas ustawienia.

Ogrzewanie podczerwienią: Model ma funkcję podgrzewania podczerwienią. Opcja ta jest szczególnie polecana w okresie jesienno-zimowym.

 

Wady

Głośność: Pewna grupa Internautów zaznacza, że produkt generuje hałas w trakcie pracy, co utrudnia zrelaksowanie się.

 

 

 

 

Beurer MG 150

 

Urządzenie Beurer MG 150 to bardzo wydajny i nowoczesny masażer do karku. Ze względu na swój ergonomiczny kształt, model może zostać owinięty wokół Twojej szyi. Dzięki temu, możesz z niego korzystać zarówno podczas relaksu w domu, jak i pracy w biurze. Dwie głowice, które znalazły się na masażerze sprawią, że nie spadnie on z Twoich ramion.

Dużą zaletą produktu jest jego wydajność i wielofunkcyjność, bowiem oferuje on aż 6 odmiennych programów. Dzięki temu bez trudu Ty i Twoja rodzina dobierzecie odpowiedni tryb pracy do swoich potrzeb. Wiedz też, że urządzenie posiada 3 różne poziomy intensywności pracy. Możesz zmieniać je manualnie, co zdecydowanie ułatwia użytkowanie.

Zmienianie programów czy dobór intensywności jest możliwe za sprawą niewielkiego panelu sterowania.

Pełnię bezpieczeństwa zapewni Ci system automatycznego wyłączenia, co zmniejsza ryzyko poparzenia się.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Wiele osób zdecydowało się na zakup tego sprzętu ze względu na jego małą wagę, która wynosi 2,4 kg. Dzięki temu zabranie masażera na wakacje czy do pracy nie stanowi problemu.

MG 150 to dobry masażer Beurer do 300 zł. Jest to model przeznaczony do masażu szyi i karku. Moc sprzętu jest równa 60 W.

 

Zalety

Regulacja: Użytkownik może wybrać jeden z kilku trybów masażu. Istnieje również możliwość regulacji intensywności pracy urządzenia. W rezultacie można łatwo dostosować produkt do potrzeb swojego ciała.

Łatwa obsługa: Umieszczony na modelu panel sterowania został dobrze opracowany. To sprawia, że nikt nie powinien mieć problemu z korzystaniem ze sprzętu.

Automatyczne wyłączanie: Produkt ma funkcję automatycznego wyłączania po określonym czasie. Nie musimy się więc martwić o to, że urządzenie przegrzeje się w trakcie pracy, co mogłoby spowodować jego uszkodzenie.

 

Wady

Utrzymanie w czystości: W recenzjach konsumenci podkreślają, że prezentowany masażer trudno utrzymać w czystości. Wszystko przez jego jasną kolorystykę.

 

 

 

Jaki masażer Beurer wybrać?

 

Przewodnik zakupowy

Długie godziny spędzone w pracy mogą mieć bardzo negatywne skutki dla naszego ciała. Z tego powodu coraz więcej osób cierpi na przewlekłe bóle stóp czy karku. Naturalnie, najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest regularne chodzenie na masaże. Niestety, jest to bardzo dobra opcja, na którą nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Właśnie dlatego dobrą alternatywą jest zakup własnego, domowego masażera, którego będziesz mógł używać w dowolnym momencie dnia. Aby zakupić możliwie najlepsze urządzenie na rynku, zachęcamy do przeczytania naszego poradnika. Dowiesz się z niego, na co zwrócić uwagę oraz jakie cechy powinien posiadać dobry model. Co więcej, na końcu naszego artykułu umieściliśmy niewielkie zestawienie, w którym znalazły się trzy najlepsze masażery Beurer.

Firma Beurer to jeden z najbardziej znanych niemieckich producentów sprzętów medycznych. W swoim asortymencie posiada również niewielkie urządzenia, które pomagają zachować zdrowie psychiczne i fizyczne. Dużą popularność na rynku międzynarodowym przyniosła jej dystrybucja takich urządzeń, jak koce elektryczne, ciśnieniomierze, masażery, pulsometry i wagi domowe. Beurer od wielu lat pracuje z wieloma specjalistami, dzięki czemu jego produkty są w pełni bezpieczne dla użytkowników.

Kupując masażer należy zwrócić uwagę na sposób jego zasilania. Obecnie możemy wybierać między urządzeniami sieciowymi lub akumulatorowymi. Pierwszy rodzaj potrzebuje do pracy stałego podłączenia do prądu. Zaś drugi wykorzystuje baterie lub uprzednio naładowane akumulatory. Ciekawą propozycja są modele, które łączą w sobie dwa typy zasilania, co daje większą możliwość użytkowania.

Warto przyjrzeć się, jakie typy masaży oferuje interesujące Cię urządzenie. Im posiada ono więcej programów, tym łatwiej będzie Ci dobrać styl pracy do Twojego nastroju. Przeciętne urządzenia posiadają od 3 do 4 programów.

Aby zapewnić sobie efektywny masaż warto zwrócić uwagę na to, czy urządzenie posiada regulator prędkości. Jest to bardzo ważne, gdyż niektóre miejsca na ciele wymagają większej delikatności. Im więcej poziomów prędkości będzie mieć masażer, tym prościej usuniesz swoje bóle. Ciekawą funkcją jest opcja minutnika, który poinformuje Cię, kiedy powinien zakończyć się masaż.

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ