Najlepszy masażer do stop Beurer

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

Beurer FB 50 to masażer do stóp, który znalazł się na pierwszym miejscu w rankingu. Wybraliśmy właśnie ten model, ponieważ jest on bardzo dobrze oceniany przez konsumentów, czego dowodem są liczne pozytywne opinie umieszczane w Internecie. Osoby, które miały okazję przetestować urządzenie, zapewniają, że jest solidnie wykonane i estetycznie wygląda. Umieszczone u podstawy antypoślizgowe nóżki zwiększają komfort użytkowania. Możliwość wyboru jednego z kilku trybów pracy pozwala lepiej dopasować masażer do naszych aktualnych potrzeb. Dodatkową zaletą produktu jest również jego łatwa obsługa. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że prezentowany model mógł nie przypaść Ci do gustu, dlatego też w zestawieniu znajdziesz opisy innych produktów. Na drugim miejscu w rankingu znalazł się masażer do stóp Beurer FB 35. Model można kupić w atrakcyjnej cenie, co stanowi niewątpliwy atut urządzenia. Produkt sprzedawany jest w zestawie z osłoną przeciwodpryskową – nie ma więc obaw o to, że zalejemy podłogę w trakcie korzystania z masażera.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Urządzenie ma 5 ustawień temperatury wody - od 35 st. C do 48 st. C. Każdy znajdzie więc wartość, która jest dla niego odpowiednia. Model ten został wyposażony w technologię podczerwieni, która wnikając w stopę, rozgrzewa mięśnie i przyspiesza regenerację zmęczonych nóg.

Wady

Produkt ma tylko funkcję podgrzewania wody, dlatego część osób uważa, że nie jest wystarczająco uniwersalny - mógłby mieć też opcję chłodzenia.

Podsumowanie

Masażer ma moc równą 390 W, co zapewnia wydajną pracę. Model wyposażono w elektroniczny wyświetlacz, przy użyciu którego łatwo ustawimy wszystkie parametry działania sprzętu. Produkt jest wygodny w obsłudze, a przeprowadzony nim masaż szybko przynosi ukojenie stopom.

Drugi wybór

Zalety

Produkt ma filtr do aromaterapii, dzięki któremu zwiększa się jego zastosowanie. Przy użyciu sprzętu możemy wykonać hydromasaż, masaż bąbelkowy oraz magnetyczny. Urządzenie ma też opcję pracy z podczerwienią - wiązki światła wnikają w skórę.

Wady

Część osób narzeka, że masażer jest głośny i nie pozwala się zrelaksować. Większość użytkowników znalazło jednak na to sposób - podczas masażu można słuchać ulubionej muzyki.

Podsumowanie

Jest to atrakcyjny, bardzo wygodny w użytkowaniu produkt z wieloma funkcjami pracy. Urządzenie łatwo się uruchamia i ustawia parametry masażu. Przeciwrozpryskowe osłonki chronią nasze meble, dywany i podłogi przed zachlapaniem wodą.

Rozważ też

Zalety

Niewielkie gabaryty masażera sprawiają, że jest bardzo poręczny. Model ten ma praktyczne funkcje, między innymi masażu wibracyjnego oraz bąbelkowego, a także system regulacji temperatury wody. Dzięki temu możemy łatwo dostosować pracę masażera do naszych potrzeb.

Wady

Urządzenie nie ma panelu sterowania, co może utrudniać ustawienie parametrów pracy. Produkt nie ma też zbyt mocnego silnika, więc wykonywanie długich, wielogodzinnych masaży nie jest możliwe.

Podsumowanie

Sprzęt ma moc równą 60 W. Urządzenie ma kilka ciekawych funkcji pracy pozwalający na relaks stóp. Produkt wyposażono we wszelkie zabezpieczenia - przeciwzwarciowe oraz chroniące przed chlapaniem wody na podłogę. Poza tym masażer uznawany jest za bardzo cichy.

 

 

Masażery do stóp Beurer – Ranking

 

 

Beurer FB 50

 

Model Beurer FB 50 to wysokiej klasy masażer do stóp. Jego nieco większa cena gwarantuje liczne, dodatkowe funkcje. Co więcej, dzięki nowoczesnemu, elektronicznemu wyświetlaczowi, będziesz mieć możliwość kontrolowania wszystkich aspektów masowania. Wiedz również, że dzięki dużej mocy modelu, która wynosi 390 W, sprzęt ten jest bardzo wydajny.

Prezentowane urządzenie oferuje kilka typów masażu, między innymi wibracyjny, bąbelkowy i magnetyczny, który pozwala na odżywienie komórek. Produkt ten posiada funkcję podgrzewania wody znajdującej się w brodziku oraz, po osiągnięciu odpowiedniej temperatury, utrzymania ciepła. Użytkownik może wybrać jedno z 5 ustawień, każde z nich oferuje inną temperaturę w granicach od 35 st. C. do aż 48 st. C.

Bardzo ciekawym udogodnieniem jest innowacyjna technologia podczerwieni. Sprawia ona, że wiązka światła wnika do wnętrza stopy, a następnie rozgrzewa mięśnie, co przynosi natychmiastowe ukojenie.

Prezentowane urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, bowiem niemal wszystkie czynności możesz wykonać przy pomocy stóp, bez pochylania się. Co więcej, specjalne osłonki gwarantują, że woda nie wyleje się z masażera.

Ten najlepszy masażer do stóp Beurer w 2024 roku posiada wiele pozytywnych opinii. Konsumenci docenili działanie sprzętu, w tym szeroki zakres funkcji, jakie posiada.

Masażer do stóp Beurer FB 50 ma moc równą 400 W. Produkt ma biało-szary kolor. Model jest zasilany sieciowo.

 

Zalety

Antypoślizgowe nóżki: Prezentowany masażer do stóp ma u podstawy antypoślizgowe nóżki, które skutecznie zabezpieczają przed przesuwaniem się produktu po podłodze. W efekcie użytkownik ma zagwarantowany komfort.

Tryby działania: Urządzenie ma kilka trybów działania, dzięki czemu można dostosować sprzęt do swoich potrzeb. Użytkownik ma do wyboru: masaż wibracyjny i masaż bąbelkowy, jak również funkcję podgrzewania wody.

Zabieg pedicure: Z pomocą Beurer FB 50 można szybko wykonać zabieg pedicure. Do zestawu producent dołączył 3 wymienne nakładki pozwalające zadbać o stopy i paznokcie.

Obsługa: Wiele osób zaznacza, że obsługa urządzenia nie jest skomplikowana. Na obudowie umieszczono niewielki panel umożliwiający sterowanie produktem za pomocą niewielkich przycisków. W związku z tym wybranie interesujących ustawień nie jest trudnym zadaniem.

Obudowa: Do wykonania masażera wykorzystano dobre gatunkowo materiały. Obudowa produktu wykazuje dużą odporność na zarysowania, co powoduje, że model przez długi czas wygląda jak tuż po jego zakupie.

 

Wady

Kabel zasilający: Użytkownicy uważają, że niewielkim minusem jest brak możliwości wypięcia kabla zasilającego.

 

 

 

 

Beurer FB 35

 

Model FB 35 to nowoczesny i bardzo elegancki masażer do stóp Beurer w dobrej cenie. Produkt jest nie tylko tani, ale i bardzo wydajny, a oferowane, liczne funkcje szybko przyniosą ukojenie zmęczonym stopom.

Dużą zaletą urządzenia jest nowoczesny filtr do aromaterapii, który pozwoli Ci lepiej zadbać o swoje zdrowie oraz odprężyć się. Prezentowany sprzęt oferuje liczne programy, takie jak: masaż bąbelkowy, magnetyczny czy hydromasaż. Co więcej, model ten ma opcję użycia podczerwieni, która wnika do wnętrza tkanki, rozgrzewa ją, co przynosi natychmiastowe ukojenie. Poza tym urządzenie posiada specjalne maty do masażu Shiatsu.

Warto dodać, że model ten posiada kilka nasadek rolkowych, które służą do redukcji napięcia w śródstopiu i innych strefach relaksacyjnych. Używanie produktu jest bardzo proste, większość funkcji użytkownik jest w stanie wybrać bez konieczności schylania się. Co więcej, masażer posiada osłonki przeciwrozpryskowe, które uchronią Twój dywan i parkiet przed zalaniem.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pozytywne. Wiele osób doceniło podwójne ścianki w maszynie, które pozwalają lepiej utrzymać ciepło.

FB 35 to bardzo dobry masażer do stóp Beurer do 200 zł. Moc urządzenia jest równa 140 W. Model ma zasilanie sieciowe.

 

Zalety

Podwójne ścianki: Masażer ma wzmocnione, podwójne ścianki, które zapobiegają zbyt szybkiemu ochłodzeniu wody znajdującej się w misce. Konsumenci uważają, że model dobrze podtrzymuje temperaturę wody.

3 rodzaje masażów: Użytkownik ma do wyboru 3 rodzaje masażów, a mianowicie: wibracyjny, bąbelkowy i magnetyczny. Sprawia to, że prezentowany model jest uznawany za funkcjonalny.

Osłona przeciwrozpryskowa: Kupując masażer, otrzymujemy w zestawie zdejmowaną osłonę przeciwrozpryskową. Dzięki niej nie musimy się obawiać, że w trakcie masażu woda będzie się rozlewać po podłodze, co spowoduje, że po zakończeniu zabiegu będziemy mieć dużo sprzątania.

Design: Produkt ma atrakcyjny design. Połączenie koloru białego i bladoróżowego ładnie się prezentuje, dlatego też model wygląda estetycznie.

 

Wady

Głośność: W kilku opiniach pojawiła się informacja o tym, że urządzenie generuje duży hałas w trakcie pracy. W rezultacie podczas zabiegu trudno się zrelaksować.

 

 

 

 

Beurer FB 30

 

Masażer do stóp Beurer FB 30 to bardzo elegancki i wydajny sprzęt. Jego największą zaletą jest niewielki rozmiar, który ułatwia przechowywanie.

Produkt ten oferuje użytkownikowi 2 programy: masaż wibracyjny i bąbelkowy. Co więcej, sprzęt ten posiada funkcje utrzymania temperatury. Spowodowane jest to tym, że to właśnie ciepła woda przynosi większe ukojenie.

Bardzo ciekawym dodatkiem jest specjalna funkcja podczerwieni, która generuje promień światła wnikający wewnątrz tkanki. Dzięki temu jest ona rozgrzewana, co w krótkim czasie przynosi ukojenie. Dużym udogodnieniem jest specjalna nakładka na urządzenie, która zapobiega wylewaniu się wody na zewnątrz. Ucieszy to szczególnie osoby, które z hydromasażera korzystają w czasie oglądania telewizji.

Za sprawą mocy o wysokości 60 W model ten jest bardzo wydajny i jest w stanie wygenerować dużą ilość bąbelków. Opinie o tym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wiele osób, których profesja zmusza do ciągłego stania w czasie pracy zdecydowało się na zakup tego masażera. Bowiem, bardzo szybko przynosi ukojenie.

Beurer FB 30 to masażer do stóp o mocy wynoszącej 60 W. Model ma biało-różowy kolor. Produkt jest zasilany sieciowo.

 

Zalety

Kompaktowość: Masażer jest składany, dzięki czemu nie zajmuje zbyt wiele miejsca. W związku z tym urządzenie jest chętnie wybierane przez osoby posiadające małe mieszkania. Warto również dodać, że sprzęt niewiele waży.

Zwijanie przewodu: Konsumenci pozytywnie wypowiadają się na temat uchwytów umożliwiających zwijanie przewodu. W efekcie kabel zasilający jest schowany, co ułatwia przechowywanie masażera.

Obsługa: Wielu Internautów podkreśla, że obsługa urządzenia nie jest trudna. W opakowaniu znajdziemy przejrzystą instrukcję obsługi ułatwiającą użytkowanie.

 

Wady

Utrzymanie temperatury: Część osób twierdzi, że ścianki modelu nie zostały odpowiednio wzmocnione, przez co znajdująca się w środku masażera woda szybko staje się chłodna.

 

 

 

Jaki masażer do stóp Beurer wybrać?

 

Przewodnik zakupowy

Wiele osób cierpi na przewlekłe bóle stóp. Tym, co pomoże Ci uporać się z tą dolegliwością jest dobry masażer do stóp. Zaletą tego typu urządzeń jest to, że możesz z nich korzystać podczas czytania książek lub też oglądania telewizji. Wiedz jednak, że zakup dobrej jakości sprzętu nie jest taki prosty. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji przygotowaliśmy ten oto poradnik, w którym znajdziesz informacje, jak wybrać najlepszy możliwy model. Ponadto na jego końcu umieściliśmy niewielki poradnik, w którym znalazły się trzy najlepsze masażery do stóp Beurer.

Niemiecka marka Beurer od niecałych 100 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją urządzeń medycznych oraz niewielkich sprzętów, które pomagają nam zachować zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Obecnie w swoim asortymencie firma ta posiada masażery, koce elektryczne, ciśnieniomierze, pulsometry oraz wagi. Wszystkie urządzenia oferowane przez markę Beurer posiadają niezbędne atesty oraz pozytywne opinie specjalistów.

Zanim dokonasz zakupu, powinieneś zastanowić się, jaki dokładnie model chcesz zakupić dla swoich stóp. Najpopularniejszym rodzajem masażerów są sprzęty wodne, które w czasie pracy wykorzystują uśmierzające ból działanie wody oraz specjalne wałki. Zaletą tego modelu jest to, że używając go, możesz się w pełni zrelaksować, bowiem cała praca jest wykonywana za Ciebie. Drugim rodzajem są sprzęty, które oferują masaż na sucho. Podobnie jak w przypadku pierwszego typu, nie musimy wykonywać żadnej pracy. Wystarczy bowiem wybrać odpowiedni program, a wibracje przyniosą nam ukojenie. Najbardziej tradycyjnym urządzeniem jest drewniany masażer do stóp. Jego użytkowanie wiąże się z większym zaangażowaniem. Ostatnim typem sprzętów są te, które w swojej pracy wykorzystują podczerwień. Specjalna lampa emituje światło, które wnika do wnętrza tkanek, a następnie rozgrzewa je, co przynosi ukojenie.

Jeśli nie możesz zdecydować się na konkretny model, radzimy zakup wysokiej klasy masażera wodnego, który łączy w sobie pracę wielu sprzętów. Niestety, takie urządzenia mogą być nieco droższe niż standardowe produkty oferujące jedynie hydromasaże. Jeśli zależy Ci nie tylko na pozbyciu się bólu stóp, ale również na poprawie ich wyglądu polecamy zainwestowanie w taki model, który ma dodatkowe nakładki z pumeksu. Kolejną rzeczą, którą powinien mieć interesujący Cię masażer jest generator ozonu. Posiada on bowiem właściwości bakteriobójcze, co szczególnie docenią osoby chorujące na grzybicę.

 

 

Jak używać masażera do stóp Beurer

 

Chcesz kupić masażer do stóp? W takim razie z pewnością chciałbyś wiedzieć, jak używać taki sprzęt. Nie jest to zbyt trudne zadanie, ale warto znać pewne podstawowe zasady, które mogą sprawić, że masowanie stóp będzie przyjemniejsze i bardziej skuteczne. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, dzięki którym możesz bezpiecznie używać masażera.

 

 

Co zrobić przed użyciem masażera?

Najważniejszą zasadą bezpiecznego użytkowania masażera jest położenie go w odpowiednim miejscu. Najlepiej, aby to była równa posadzka, płytki lub panele. Nie polecamy umieszczania sprzętu na dywanie, ponieważ woda w sprzęcie może się wylać, a to może być problemem. Niektóre osoby kupują specjalną podstawkę, aby łatwiej było korzystać z masażera. Sprzęt tego typu jest najczęściej zasilany sieciowo, więc pamiętaj, aby przygotować miejsce w pobliżu gniazdka. Polecamy również wybór wygodnego fotela, który pozwala na regulację wysokości siedzenia oraz położenia oparcia. W rezultacie będzie można ułożyć się bardzo wygodnie.

 

Podczas masowania

Zanim zaczniesz masaż, przygotuj duże naczynie z wodą, aby napełnić sprzęt. Lepiej to robić w taki sposób, ponieważ napełnianie masażera wodą bezpośrednio, a potem zaniesienie do miejsca masażu może być dość nieporęczne (niektóre modele są ciężkie). Sprawdź, ile wody możesz wlać do środka, ponieważ nie powinno się przekraczać maksymalnego dozwolonego poziomu wody. Po wlaniu wody do masażera możesz włączyć go i uruchomić funkcję grzania, jeżeli dany model taką opcję ma. W tym momencie można poczekać kilka minut na nagrzanie się wody, lecz jeżeli wolisz, to możesz nogi włożyć do środka od razu. Niektórych modeli nie napełnia się wodą. Wtedy wystarczy położyć nogi na masażerze i cieszyć się masażem.

 

Czerp przyjemność z masowania

Sprzęt zazwyczaj włącza się dużym przyciskiem. Niektóre modele mają przycisk, który można włączyć stopą. Jaki masażer do stóp Beurer jest polecany? Taki, który oprócz wody może być napełniany jeszcze innymi substancjami. Dobrze, jeśli do wody można dodać soli rozpuszczającej się w cieczy albo olejek zapachowy. Taki zabieg z pewnością sprawi, że cały proces masażu będzie jeszcze bardziej przyjemny. W trakcie masowania można łatwo zmieniać tryb masażu, a nawet jego intensywność. Wszystko zależy od naszych potrzeb. Można również skorzystać z nasadek rolkowych, które rozładowują napięcie w stopach.

 

 

Wyłączanie masażera

Niektóre modele podtrzymują generowane ciepło, z kolei inne podgrzewają wodę, a następnie pozwalają jej powoli stygnąć. Bardziej zaawansowane sprzęty pozwalają nam ustawić timer, zazwyczaj jest to od około 5 minut do nawet 20 minut. Większość urządzeń nie daje nam jednak wyboru i wyłącza się automatycznie po około 15 minutach. Dzięki automatycznemu działaniu sprzętu możesz być pewien, że nawet jeżeli uśniesz podczas masażu, to nic złego się nie stanie. Zawsze też to możesz po prostu wyłączyć masażer, używając przycisku.

 

Po masażu

Po skończonym masażu trzeba zadbać o sprzęt, aby działał bezawaryjnie jak najdłużej. Na samym początku dokładnie wytrzyj stopy. Następnie możesz wziąć cały model oraz opróżnić go z wody, wylewając ją. Jeżeli urządzenie jest dla Ciebie zbyt ciężkie, to po prostu użyj mniejszego naczynia. Potem przemyj masażer dokładnie wodą, szczególnie jeżeli wsypałeś do wody jakieś dodatkowe substancje. Ważne jest również dokładne osuszenie sprzętu z wody oraz schowanie go w odpowiednim miejscu. Możesz też zadbać o stopy, smarując je po zabiegu kremem, a potem daj im odpocząć.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ