Ranking 8 najlepszych odkurzaczy do wągrów w 2024

Ostatnio aktualizowane: 19.05.24

 

Odkurzacze do wągrów – przewodnik zakupowy, ranking i test 

 

Jeszcze parę lat temu nie było możliwości w domu przeprowadzić zabieg mikrodermabrazji połączony z usuwaniem wągrów. Dziś, dzięki wciąż rozwijającej się technologii, klienci mają szansę na zakup niewielkich i poręcznych urządzeń utrzymujących skórę twarzy w dobrej kondycji i o idealnym wyglądzie. Najchętniej obecnie kupowanym odkurzaczem do wągrów jest Yasumi Kea YUD038. Pozwala on na dogłębne oczyszczenie skóry, redukcję zmarszczek i pozbycie się wągrów i to wszystko przy umiarkowanej cenie. Drugim urządzeniem, na które klienci zwrócili uwagę jest Xiaomi MS7000. Ma ono 4 głowice dołączone do zestawu i pozwala na równie skuteczne pozbycie się zaskórników i oczyszczenia skóry twarzy. 

8 najlepszych odkurzaczy do wągrów. Opinie w 2024 roku 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z odkurzaczami do wągrów różnych producentów. Wśród naszych propozycji znajdują się wyłącznie te, które znalazły uznanie klientów i są przez nich polecane. Poniżej prezentujemy ranking 8 urządzeń począwszy od tych, które są najbardziej popularne. Zapraszamy do lektury. 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

To niewielki, przenośny odkurzacz do wągrów, za pomocą którego również można dogłębnie skórę oczyścić i wygładzić. Każda z 4 różnych końcówek przeznaczonych jest do innych działań, również do przeprowadzenia zabiegu mikrodermabrazji.

Wady

Klienci podają, że w obszarze nosa czasami ciężko jest usunąć zaskórniaki, bo końcówka nie zasysa ich skutecznie. Również przy wrażliwej skórze mogą pozostać lekkie siniaki, bo urządzenie w miejscach, gdzie skóra jest bardziej wiotka za mocno ją zasysa.

Podsumowanie

Sprzęt jest bardzo ładnie wykończony i poręczny w trzymaniu w dłoni podczas zabiegu. Wytwarza on ciśnienie do wartości 0,6 bar i można je regulować w zakresie 5 stopniowej skali.

Drugi wybór

Zalety

Niewielkie wymiary, ładny design i skuteczne działanie to cechy Xiaomi MS7000. Urządzenie jest zasilane akumulatorowo, a do zestawu dołączono przewód z końcówką USB do jego ładowania. Sprzęt ma 4 wymienne końcówki.

Wady

Według osób, które sprzętu używają na co dzień, wyłącznik na korpusie jest umieszczony w mało intuicyjnym miejscu i chcąc je uruchomić nie można palcem go znaleźć. Wyłączenie wymaga każdorazowo zlokalizowanie wzrokiem wspomnianego wyłącznika.

Podsumowanie

Sprzęt w swoim działaniu wykorzystuje technologię ZHIMEI, która sprawia, że polimerowy akumulator sprzętu ścisłe współpracuje z programem usuwania zaskórników, pracując dwuetapowo i naprzemiennie: Ssanie i zwalnianie ssania.

Rozważ też

Zalety

Działanie sprzętu to nie tylko złuszczanie naskórka i eliminacja zaskórników. Urządzenie jest przydatne też przy wykonywaniu liftingu, drenażu, likwidacji przebarwień i zmarszczek, a także leczeniu trądziku. To małe urządzenie, które wygodnie trzyma się w dłoni.

Wady

Część użytkowników uważa, że moc ssania wynosząca 3W jest zbyt słaba, aby poradzić sobie z usunięciem wszystkich wągrów. Ta grupa użytkowników polecałaby kupienie odkurzacza o większej mocy.

Podsumowanie

Odkurzacz to urządzenie bezprzewodowe, ładowane za pomocą przewodu USB i zasilacza. Mamy tu 5 wymiennych końcówek o różnym przeznaczeniu, a także 3 stopnie mocy do wyboru przez użytkownika.

 

Odkurzacz do wągrów Yasumi

 

1. Odkurzacz na Zaskórniki i Wągry Yasumi Kea YUD038

 

Jeśli borykasz się z zaskórnikami może wypróbujesz odkurzacz do wągrów, który ma doskonałe opinie. Mowa o Yasumi Kea YUD038, przenośnym urządzeniu pozwalającym oczyścić każdy typ skóry. Po zakupie tego sprzętu, bez wychodzenia z domu przeprowadzisz zabieg mikrodermabrazji, który oczyszcza pory i przebarwienia skóry, a także poprawia cyrkulację krwi wpływając na minimalizację zmarszczek.

Odkurzacz do wągrów Yasumi ma ustawienie stopnia zasysania zaskórników w 5 stopniowej skali, a także dysponuje 4 wymiennymi końcówkami, z których każda specjalizuje się w usuwaniu innego problemu. Końcówka diamentowa usuwa martwy naskórek i pozostawia skórę gładką i czystą. Końcówka o dużej mocy ssania oczyszcza skórę z zaskórników, owalna, wąska końcówka wspomaga redukcję zmarszczek mimicznych, a ostania z końcówek służy do usuwania zaskórników punktowo.

Odkurzacz do usuwania wągrów to przenośne urządzenie zasilane baterią ładowaną z sieci za pomocą kabla USB. Ponadto w zestawie klient otrzymuje, obok wspomnianej ładowarki z przewodem USB, także wymienione wcześniej 4 końcówki, 5 filtrów gąbeczkowych, 2 uszczelki i czytelną instrukcję obsługi. 

 

 

 

 

Odkurzacz do wągrów Xiaomi

 

2. Odkurzacz do Wągrów i Zaskórników Xiaomi MS7000

 

Dużym powodzeniem wśród klientów cieszy się odkurzacz do wągrów i zaskórników Xiaomi MS7000, który w nowoczesny sposób pozwoli uporać się z rozszerzonymi porami i wągrami na twarzy. Po zabiegu skóra twarzy pozostaje gładka i miękka. Producent oferuje wersję sprzętu zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, a także dla różnych typów skóry: Suchej, mieszanej i tłustej.

Odkurzacz do wągrów Xiaomi jest tak skonstruowany, że pozwala wydobyć zaskórniki metodą ssania aż do ich korzenia, a pomaga w tym technologia ZHIMEI do pielęgnacji skóry, która przy pomocy akumulatora i zaworu powietrza umożliwiającego silne ssanie usuwa wszystkie niechciane niedoskonałości. Na dobrą skuteczność wpływa sposób pracy, który składa się naprzemiennie z silnego ssania i zwalniania zasysania.

Opakowanie obok urządzenia zawiera przewód USB do jego ładowania i 4 wymienne głowice. Ten odkurzacz do wągrów zbiera pozytywne opinie klientów, którzy cenią go za kompaktowe wymiary, dobre wyprofilowanie, dopasowane do dłoni i skuteczne działanie. 

 

 

 

 

Odkurzacz do usuwania wągrów

 

3. Odkurzacz wągrów 12w1, Mikrodermabrazja Diamentowa BTM BTM0322

 

Odkurzacz do twarzy na wągry pozwalający na utrzymanie skóry w dobrej kondycji to również urządzenie: Odkurzacz wągrów 12w1, mikrodermabrazja diamentowa BTM BTM0322. Pozwala ono na bezbolesne oczyszczenie skóry twarzy, oczyścić ją z wągrów i trądziku, a także wykonać zabieg mikrodermabrazji. Sprzęt nadaje się do oczyszczania każdego rodzaju skóry, a podczas zabiegu usuwa martwy naskórek, wspomaga krążenie krwi i limfy i wykonuje mikro masaż oraz niweluje drobne zmarszczki.

Odkurzacz został wyposażony w 5 wymiennych końcówek, z których każda specjalizuje się w nieco innym zabiegu, a 3 stopnie mocy, pozwalają na ustawienie odpowiedniej siły ssania do problemu z jakim się borykamy.

Klientom odpowiada subtelny i elegancki design urządzenia, oraz to, że wygodnie się go używa, a wymiana końcówek nie nastręcza trudności. Nie ma też żadnych przeciwwskazań stosowania dla kobiet w ciąży czy alergików i mogą oni bez przeszkód używać odkurzacz do wągrów. Efekty zabiegu są widoczne zaraz po jego zakończeniu, a przy systematycznym używaniu sprzętu skóra nabiera zdrowszego wyglądu na długo. 

 

 

 

 

4. Beautifly Mikrodermabrazja B-Derma BF062

 

Osobom szukającym odkurzacza na wągry polecamy sprzęt bautifly mikrodermabrazja B-Derma BF062. Na funkcjonalność urządzenia wpływa wyposażenie go w 6 wymiennych głowic, z których każda ma inne zastosowanie. Dzięki ich różnorodności właściciel urządzenia nie tylko usunie zaskórniki, ale też wykona zabieg mikrodermabrazji za pomocą głowicy z mikrokryształkami diamentowymi, usunie martwy naskórek i wygładzi drobne zmarszczki pozostawiając skórę napiętą, wygładzoną i pozbawioną niedoskonałości. 

B-Derma BF062 wyposażono w 4 tryby mocy ssącej, co pozwala dopasować sprzęt do aktualnie wykonywanego zabiegu i wrażliwości pacjenta. Odkurzacz jest zasilany akumulatorowo i ładowany za pomocą zasilacza i przewodu z końcówką USB.

Do zestawu dołączono również wymienne filtry, a urządzenie wraz z akcesoriami umieszczono w etui podróżnym ułatwiającym zarówno podróżowanie ze sprzętem jak i jego przechowywanie.  Wśród opinii klientów znajdujemy informację, że akcesorium dobrze się spisuje przy pielęgnacji blizn, które stają się mniej widoczne. 

 

 

 

 

5. Odkurzacz Wągrów Premium 12w1, Mikrodermabrazja BTM 5W

 

Producent sprzętu Mikrodermabrazja BTM 5W podaje, że pełni ono 12 funkcji w jednym urządzeniu. Wśród nich jest mikrokrystaliczne złuszczanie naskórka, lifting oraz ujędrnianie skóry, oczyszczanie porów, a także usuwanie wągrów. Takie szerokie zastosowanie jest możliwe dzięki dołączonym do odkurzacza do wągrów 6 końcówek, z których każda ma nieco inne zastosowanie.

Dodatkowo sprzęt można regulować pod względem siły ssania dopasowując ją do aktualnie przeprowadzanego zabiegu. Odkurzacz na zaskórniki jest niewielkim urządzeniem przenośnym, o dobrze wyprofilowanym korpusie ułatwiającym wygodne trzymanie go w dłoni podczas zabiegu. Ładowanie akumulatora odbywa się za pomocą przewodu z końcówką USB.

Sprzęt jest też zapakowany w eleganckie pudełko, co w połączeniu z ładną jego kolorystyką i designem czyni go dobrym przedmiotem na prezent. Wśród klientów panuje opinia, że ten odkurzacz do wągrów o mocy 5 W potrafi skutecznie sobie poradzić z problemem pozostawiając skórę czystą, a także bardziej napiętą i wygładzoną. 

 

 

 

 

6. Odkurzacz Wągrów LED, Mikrodermabrazja + Masażer

 

To urządzenie, to komplet dwóch sprzętów do gruntownej pielęgnacji skóry twarzy. Pierwszym z nich jest odkurzacz do wągrów, który dodatkowo ma funkcję mikrodermabrazji i w zależności od użytej końcówki oczyszcza pory i usuwa wągry, wygładza zmarszczki, ujędrnia skórę pobudzając krążenie krwi i limfy, a także usuwa martwy naskórek w procesie dermabrazji diamentowej. Sprzęt można stosować do każdego rodzaju skóry i nie ma przeciwwskazań do użycia przez alergików czy kobiet w ciąży.

Jest to dobry sprzęt do przeprowadzenia szybkiego domowego liftingu. Drugim elementem zestawu jest masażer zasilany akumulatorowo, ładowany za pomocą przewodu USB. Masażer wykonano z medycznego silikonu i ma on wymiary 8 cm x 7,5 cm x 2,5 cm.

Jest również wodoodporny, więc zabieg można przeprowadzać pod prysznicem czy w kąpieli. Oba sprzęty stanowią doskonałe uzupełnienie i pozwalają na wykonanie kompletnego zabiegu oczyszczania i masowania skóry twarzy. Po zabiegu skóra jest jędrna i gładka, a masażer systematycznie używany utrzymuje ją w kondycji na długie lata.

 

 

 

 

7. Odkurzacz Wągrów, Mikrodermabrazja z Grzaniem DexXer 5W

 

Wiele osób jest zadowolonych z odkurzacza do wągrów z grzaniem DexXer 5W. Ma on zasilanie akumulatorowo – sieciowe, a jego akumulator charakteryzuje pojemność 500mAh. Moc ssania na poziomie 5 W pozwala na przeprowadzenie skutecznego zabiegu wykorzystującego próżnię w celu oczyszczenia skóry. Producent wyposażył swój sprzęt w regulację mocy ssania, aby móc lepiej dopasować ją do typu cery i wrażliwości pacjenta.

Podświetlany wyświetlacz ułatwia zarządzanie sprzętem, a podgrzewana końcówka sprawia, że zabieg jest skuteczny. W zestawie klient otrzymuje 4 wymienne końcówki, z których głowica ze średnim otworem to końcówka standardowa, z dużym otworem pozwala na pozbycie się nadmiaru sebum, owalna ułatwia dotarcie do zakamarków twarzy jak kąciki ust czy płatki nosa, a zaokrąglona z małym otworem dobrze się sprawdzi do działań punktowych.

Do rozgrzania skóry używana jest silikonowa nakładka, którą łatwo jest zdjąć i zdezynfekować po zabiegu. Do opakowania dołączono także przewód ułatwiający ładowanie, a także czytelną instrukcję obsługi. 

 

 

 

 

8. Odkurzacz na Wągry XN-8030

 

Odkurzacz na wągry XN-8030 kupujemy w eleganckim opakowaniu, które zawiera urządzenie, oraz 4 wymienne końcówki do zabiegów, 5 filtrów, 4 uszczelki, przewód zasilający USB oraz instrukcję obsługi. Sprzęt pozwala na przeprowadzenie bezbolesnego i nieinwazyjnego zabiegu oczyszczania skóry twarzy.

Za pomocą urządzenia pozbędziesz się wągrów, wyrównasz kolorystykę cery, usuniesz oznaki zmęczenia z twarzy, a także pozbędziesz się drobnych zmarszczek. Po zabiegu skóra jest jędrna i gotowa do lepszego przyswojenia substancji odżywczych pochodzących z kosmetyków. Urządzenie jest małe i poręczne, a także estetycznie wykonane. Jak już wspomniano, mamy tu 4 końcówki, z których każda ma nieco inne przeznaczenie.

Na przykład ta z owalnym otworem dobrze sprawdza się w oczyszczaniu zakamarków twarzy, bo łatwiej do nich dociera. Aby urządzenie było bardziej uniwersalne, producent umożliwia użycie sprzętu regulując jego moc w zakresie 2 stopni. Pozwoli to dostosować moc ssania do potrzeb i indywidualnych preferencji. 

 

 

 

 

Przewodnik zakupowy – Jaki odkurzacz do wągrów kupić

 

Odkurzacz do wągrów to stosunkowo nowy wynalazek, ale już zyskał wielu entuzjastów. Co to zatem jest? Jak znaleźć dobry i tani odkurzacz do wągrów, który spełni nasze oczekiwania? Czy ktoś już przeprowadzał test odkurzaczy do wągrów, aby sprawdzić, czy to tylko gadżet, czy użyteczne urządzenie? O tym właśnie jest ten artykuł, zapraszamy do lektury.

Charakterystyka urządzenia

Jak sama nazwa wskazuje; „Odkurzacz”, czyli mamy tu mechanizm, który zasysa nieczystości, w tym wypadku – wągry. Na rynku są dostępne różne opcje tego urządzenia, ale bezsprzecznie najlepszy odkurzacz do wągrów ma jeszcze szereg funkcji dodatkowych. Zatem urządzenie to obok funkcji zasysania i wyciągania wągrów, w zależności od dołączonych akcesoriów, złuszcza naskórek, wygładza niewielkie zmarszczki, likwiduje przebarwienia i blizny. Zatem zabieg ma także charakter liftingujący o cechach drenażu, wspomaga też leczenie trądziku. 

Aby przeprowadzić tak różnorodne zabiegi, urządzenie musi być wyposażone w szereg końcówek o wąskiej specjalizacji. W zależności od modelu, mamy w zestawie od 2 do 6 różnych końcówek, z których bezsprzecznie najważniejszą będzie ta o główny przeznaczeniu urządzenia – czyli końcówka o wąskim otworze, przeznaczona do punktowego odsysania wągrów. Przydaje się ona w takich miejscach jak okolice nosa do precyzyjnego usunięcia niedoskonałości, przy jak najmniejszym naruszeniu skóry wokół. 

Końcówka z dużym otworem ma za zadanie usuwać niedoskonałości z większych obszarów, więc można ją stosować na czole, policzkach czy nawet szyi. Ze względu na duży otwór mamy u mniejszą siłę ciągu, więc łatwiej sprzęt zastosować na delikatnych obszarach twarzy. Końcówka owalna służy do dotarcia w trudno dostępne miejsca, a zabieg nią pozwala na zwiększenie elastyczności skóry, zatem jest polecana do masażu kącików ust. Natomiast końcówka diamentowa, pokryta na wierzchu pyłem diamentowym, służy do oczyszczania twarzy i zabiegu domowej mikrodermabrazji. Pozwala ona na dogłębne oczyszczenie skóry twarzy, a także wymasowanie i wygładzenie naskórka. Po takim zabiegu skóra jest gotowa do przyjęcia kosmetyków odżywiających ją. 

 

Jaki jest najlepszy odkurzacz do wągrów?

Aby kupić dobry odkurzacz do wągrów, trzeba jednak skupić się na paru funkcjonalnościach, które stanowią o przydatności urządzenia. Dobrze jest też przed podjęciem decyzji zakupowej przeczytać opinie o odkurzaczach do wągrów i przeglądnąć ranking odkurzaczy do wągrów. To nam pozwoli na wyrobienie sobie opinii nie tylko na temat jakości poszczególnych urządzeń, ale też ułatwi sprecyzowanie własnych wymagań dotyczących urządzenia. Bezsprzecznie, aby kupić dobry odkurzacz do wągrów, musi on być zgodny z naszymi oczekiwaniami. Zatem na co zwracamy uwagę?

 

Sposób zasilania

Odkurzacze do wągrów to urządzenia bezprzewodowe o zasilaniu bateryjnym lub akumulatorowym. W większości przypadków, urządzenie akumulatorowe lepiej się sprawdzi biorąc pod uwagę siłę ssania, ale trzeba przy zakupie zwrócić uwagę, czy zostały dołączone do zestawu ładowarka i przewód do ładowania. Bywa, że producenci ograniczają się jedynie do przewodu. Dobrze jest też, aby urządzenie miało na obudowie wskaźnik naładowania baterii albo przynajmniej miało możliwość pracy podczas ładowania urządzenia. 

Moc ssania

Niestety to parametr podawany przez producentów niechętnie, a to jaki odkurzacz do wągrów wybrać głównie zależy właśnie od mocy ssania. Najczęściej możemy przeczytać ogólnie o mocy urządzenia wynoszącej na przykład 5 W. Nie jest to jednak dokładnie moc ssania. Niestety ta kwestia też jest bardzo indywidualna, bo podczas gdy dla jednej osoby ssanie urządzenia będzie za słabe, to tożsama moc u innego pacjenta będzie powodowała siniaki na twarzy. Dlatego bardzo istotnym jest, aby nasz odkurzacz został zaopatrzony w regulację mocy ssącej. Jest to istotne nie tylko przy usuwaniu wągrów, ale z zasady do innych zabiegów liftingowych moc ssania stosuje się mniejszą, więc czyni to urządzenie bardziej wszechstronnym. 

 

Wyświetlacz

Nie jest to bezwzględnie konieczna opcja, ale poprawia komfort pracy z urządzeniem. Wyświetlacz pomaga zarządzać sprzętem, a także informuje o aktualnych ustawieniach. Szukając więc odkurzacza do wągrów w dobrych cenach dobrze jest sprawdzić i tę opcję. 

 

 

FAQ

 

P1: Odkurzacz do wągrów, gdzie kupić?

Zakup odkurzacza do wągrów to nie jest trudne zadanie. Przede wszystkim znajdziemy sprzęt w sklepach z drobnym AGD i niektórych sklepach kosmetycznych. Jednak polecić chcielibyśmy zakup w Internecie. Ze względu na dużą ilość opcji do wyboru, w Internecie łatwo jest poszukać analogicznego przedmiotu w innym sklepie za lepszą cenę, a także bez problemu zapoznamy się z opiniami osób, które już sprzęt taki używają. Pozwoli to nam się zorientować, czy użytkownicy dany odkurzacz do wągrów polecają, jakie on ma wady i zalety. Drugą istotna sprawą jest to, że prawo polskie gwarantuje zwrot towaru zakupionego w Internecie. Przez 14 dni od daty zakupu masz prawo towar pełnowartościowy zwrócić bez podawania powodu zwrotu. Zatem jeśli urządzenie okaże się nietrafione, zawsze można skorzystać z tej opcji. Sklepy stacjonarne nie mają obowiązku przyjęcia zwrotu i często z tego prawa korzystają. 

 

P2: Jak używać odkurzacz do wągrów?

Używanie odkurzacza do wągrów nie jest skomplikowane, jednak warto się zapoznać z instrukcją obsługi zakupionego egzemplarza. Powie nam ona szczegółowo do czego służy która z końcówek, a także jak sprzęt ładować i konserwować. Z zasady większość urządzeń ma kilka stopni mocy do wyboru przez użytkownika. Zatem trzeba nastawić taką, która pozwoli na wyssanie wągrów, ale nie spowoduje zasinienia twarzy. Mniejszą moc ssania ustawiamy też na zabiegi liftingujące twarz oraz oczyszczające takie partie jak policzki czy czoło. Zawsze zaczynając użytkować sprzęt, trzeba się niejako jego „nauczyć” dlatego dobrze jest popróbować pod jakim kątem trzymać głowicę i jak mocno do twarzy dociskać, aby uzyskać zamierzony efekt. 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ