Opinie o Becca Shimmering Skin Perfector

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Kosmetyk jest dostępny w wielu odcieniach, zarówno chłodnych, jak i ciepłych, dlatego każda kobieta może znaleźć ten pasujący do swojej karnacji. Rozświetlacz jest zamknięty w poręcznym, solidnym i elegancko wyglądającym pudełeczku. Wewnątrz niego znajduje się duże lusterko pozwalające na szybkie dokonanie poprawek makijażu bez potrzeby wychodzenia do łazienki.

 

Najważniejsze wady:

Początkowo aplikacja rozświetlacza sprawia trudność, co wykazały opublikowane na temat produktu Becca Shimmering Skin Perfector opinie. Należy nakładać go na skórę w niewielkich ilościach i stopniowo poprawiać, jeśli efekt rozświetlenia nie jest wystarczający.

 

Werdykt: 9.4/10

Rozświetlacz może być używany codziennie lub tylko na wyjątkowe okazje (np. wieczorne wyjścia). Niezależnie od sposobu stosowania nie powinien zbyt szybko się skończyć. 8 g opakowanie wystarcza na długo, to bardzo wydajny kosmetyk. Potwierdziły to nie tylko zadowolone z zakupu konsumentki, ale i specjalny test Becca Shimmering Skin Perfector.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Szeroka gama kolorystyczna

Czasami kobiety narzekają, że nie mają do wyboru zbyt wielu odcieni rozświetlacza, w efekcie czego trudno jest go dopasować do koloru skóry. To może przyczynić się do uzyskania mało naturalnego efektu. Jednak nie dotyczy to kosmetyku Becca Shimmering Skin Perfector, gdyż jest on sprzedawany w 9 ciekawych odcieniach. Są to: Pressed Pearl, Pressed Moonstone, Pressed Opal, Pressed Rose Gold, Pressed C Pop, Vanilla Quartz, Chocolate Geode, Rose Quartz oraz Prismatic Amethyst. Jeśli lubimy eksperymentować z makijażem, możemy wybrać dwa lub trzy różne kolory i mieszać je ze sobą. Uzyskany efekt na pewno będzie oryginalny i pozwoli na odpowiednie podkreślenie rysów twarzy.

Brak brokatowych drobinek

Kobiety, które unikają kosmetyków z brokatowymi drobinkami w składzie mogą bez obaw zdecydować się na zakup produktu marki Becca. Za efekt rozświetlenia skóry odpowiadają niewielkie, wielobarwne perełki. Podkreślają one naturalny blask cery i co ważniejsze nie osypują się. Z tego względu zwykle nie ma potrzeby ponownej aplikacji rozświetlacza w ciągu dnia, również podczas upału. Daje on możliwość wykończenia makijażu w elegancki sposób, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać go codziennie. Cena Becca Shimmering Skin Perfector nie jest najniższa, ale warto mieć na uwadze, że to bardzo wydajny i trwały kosmetyk, który ładnie rozświetla skórę.

 

Oryginalne opakowanie

Na uwagę zasługuje nie tylko efekt, jaki zapewnia rozświetlacz, ale również opakowanie, w którym jest zamknięty. Ma ono okrągły kształt i przypomina puderniczkę, nie zajmuje dużo miejsca w kosmetyczce. Otwieranie opakowania nie stanowi żadnego problemu i nie ma ryzyka, że przypadkowo wyślizgnie się z dłoni. Umieszczone wewnątrz lusterko jest duże, dlatego można się w nim swobodnie przeglądać.

 

Łatwe konturowanie twarzy

Dzięki rozświetlaczowi możemy odpowiednio wykonturować twarz (to tzw. strobing). To oznacza, że mamy możliwość podkreślenia jej wybranych części. Co więcej, kosmetyk pozwala na zamaskowanie oznak zmęczenia i uzyskanie efektu młodszej oraz zdrowo wyglądającej skóry. Rozświetlacz jest odpowiedni zarówno dla młodszych, jak i starszych kobiet, w jego przypadku wiek nie ma istotnego znaczenia.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ