Opinie o Biotebal Rzęsy XXL

Ostatnio aktualizowane: 14.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Biotebal rzęsy XXL to zdaniem wielu kobiet dobra odżywka do rzęs, którą można kupić w przystępnej cenie. Kosmetyk jest łatwy w aplikacji, a wszystko za sprawą dobrze wyprofilowanego pędzelka. Warto dodać, że jest to preparat typu 2w1, bo nadaje się do stosowania nie tylko na rzęsy, ale też na brwi.

 

Najważniejsze wady:

Kobiety, które zdecydowały się na używanie tego produktu do brwi, wskazują, że nieco przyciemnia on włoski. W efekcie ta odżywka może okazać się nie do końca dobrym wyborem dla kobiet, które mają bardzo jasne włosy i zależy im na naturalnym wyglądzie.

 

Werdykt: 9.6/10

Opinie Biotebal Rzęsy XXL, jakie możemy przeczytać w Internecie, są pozytywne. Pochlebne recenzje wynikają głównie z tego, że odżywka przynosi oczekiwane efekty, czyli skutecznie odżywia rzęsy i sprawia, że stają się one dłuższe i bardziej wytrzymałe. Preparat jest przeznaczony do stosowania raz dziennie na noc.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dobry skład

Warto kupić ten produkt nie tylko ze względu na to, że cena Biotebal Rzęsy XXL nie jest wysoka. Niezwykle ważne jest również to, że preparat zawiera wiele cennych składników, które poprawiają kondycję naszych rzęs. W składzie produktu znajduje się bimatoprost, który pobudza wzrost włosków, a jednocześnie skutecznie chroni przed ich wypadaniem. Przy dłuższym stosowaniu sprawia, że rzęsy stają się mocniejsze i grubsze, nabierają też ciemniejszego koloru. Odżywka zawiera pantenol, który odpowiada za połysk i sprawia, że rzęsy stają się miększe, a jednocześnie grubsze. Ten składnik ma działanie regeneracyjne. Na uwagę zasługuje też ekstrakt z pestek dyni, a także biotyna. Drugi wymieniony składnik stymuluje wzrost brwi i rzęs. Dodatkowo w kosmetyku znajdziemy też ekstrakt ze świetlika lekarskiego, który działa kojąco na okolice oczu. Dzięki temu nie ma obaw o to, że regularne stosowanie odżywki będzie powodowało podrażnienia.

Efekty i aplikacja

Jak podaje producent, efekty stosowania odżywki można zobaczyć już po około 3 tygodniach od rozpoczęcia kuracji. Potwierdza to także test Biotebal Rzęsy XXL. Kobiety, które zdecydowały się na stosowanie tego preparatu, przyznają, że jest on skuteczny. Rzęsy po kilkudziesięciu dniach stają się zdrowsze, dłuższe i gęstsze. Codzienna aplikacja kosmetyku nie jest trudna, bo ma on wygodny pędzelek.

 

Bezpieczeństwo stosowania

Producent podkreśla, że odżywka do rzęs jest w pełni bezpieczna w stosowaniu. Przed dopuszczeniem do sprzedaży produkt przeszedł liczne testy. Preparat może być stosowany u osób, które mają bardzo wrażliwą cerę lub borykają się z atopowym zapaleniem skóry. Dodatkowo odżywka jest w pełni bezpieczna dla kobiet, które na co dzień noszą szkła kontaktowe. Produkt można więc uznać za uniwersalny. 

 

Przeznaczenie

Warto podkreślić, że prezentowana odżywka jest przeznaczona nie tylko do rzęs, ale też do brwi. Ma ona podwójne działanie, co docenia wiele osób. Po 3-tygodniowej kuracji rzęsy i brwi stają się gęstsze i zyskują bardziej wyrazisty kolor, więc nawet bez żadnego makijażu nasze oczy są ładnie podkreślone.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ