Opinie o Mysecret Face Illuminator Powder Princess Dream

Ostatnio aktualizowane: 21.07.24

 

Najważniejsze zalety:

Za pomocą rozświetlacza można uzyskać subtelny efekt promiennej cery. Pozwala on na podkreślenie naturalnego blasku skóry, co wynika z braku brokatowych, ciągle osypujących się drobinek. Chcąc mocniej rozświetlić twarz, np. na wieczorne wyjście, możemy zaaplikować większą ilość kosmetyku. Jego nakładanie nie jest trudne, gdyż stosuje się go podobnie, jak zwykły puder w kamieniu.

 

Najważniejsze wady:

Jak dowiodły poddane analizie opinie o Mysecret Face Illuminator Powder Princess Dream, podstawową wadą produktu jest delikatne opakowanie. Wykonano je z plastiku i może się zniszczyć na skutek upadku na ziemię.

 

Werdykt: 9.3/10

Zdaniem wielu kobiet rozświetlacz jest niezbędnym elementem w kosmetyczce. Dodaje on cerze blasku, pozwala ukryć oznaki zmęczenia, a w dodatku daje możliwość optycznego powiększenia oczu i wysmuklenia twarzy. Kosmetyk jest dostępny w 7,5 g opakowaniu, a to oznacza, że z pewnością nie skończy się za szybko.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Uniwersalność

Odcień rozświetlacza to ciepły beż, co czyni go uniwersalnym kosmetykiem. Dopasowuje się on do każdej karnacji, dlatego nie ma ryzyka uzyskania nienaturalnego efektu. Wystarczy zachować ostrożność podczas aplikacji rozświetlacza, co nie jest trudne (to produkt w kamieniu). Kosmetyk nie osypuje się na twarz ani ubrania i do tego nie ściera się. Nie musimy co pewien czas kontrolować, jak prezentuje się makijaż, a tym samym nie ma potrzeby jego poprawiania. Rozświetlacz dobrze sprawdza się zarówno zimą, jak i latem, potwierdził to test Mysecret Face Illuminator Powder Princess Dream.

Zdrowy i promienny wygląd skóry

Stosując taki kosmetyk, jak rozświetlacz cera wygląda młodziej, zdrowiej i promienniej. Mysecret Face Illuminator Powder Princess Dream to produkt dający możliwość uzyskania tzw. efektu tafli. Drobinki na twarzy ładnie odbijają światło, co znacząco zmniejsza widoczność cieni pod oczami, delikatnych obrzęków oraz innych oznak zmęczenia. To sprawia również, że kości policzkowe są wyraźnie podkreślone, a twarz wydaje się szczuplejsza.

 

Trwałość i wydajność

Czasem jest tak, że po kilku godzinach od pierwszej aplikacji należy ponownie nałożyć odrobinę rozświetlacza na twarz. Jednak w przypadku kosmetyku marki Mysecret nie trzeba o tym pamiętać. Makijaż przez cały dzień dobrze się prezentuje, niezależnie od temperatury i warunków atmosferycznych. Nawet jeśli będziemy codziennie używać rozświetlacza, nie skończy się za szybko. Wiele kobiet podkreśla w swoich recenzjach, że jedno opakowanie wystarcza nierzadko nawet na kilka miesięcy stosowania. To jeden z głównych atutów produktu, podobnie jak niska cena Mysecret Face Illuminator Powder Princess Dream.

 

Dla kobiet w każdym wieku

Na zakup kosmetyku mogą zdecydować się zarówno młodsze, jak i starsze konsumentki. Jest on na tyle uniwersalny, że dobrze sprawdza się nawet w przypadku cery dojrzałej (pod warunkiem, że jest aplikowany w odpowiedni sposób). Warto zaznaczyć, że  rozświetlacz może być nakładany nie tylko na wybrane części twarzy, ale i na dekolt oraz ramiona. W ten sposób można podkreślić wakacyjną opaleniznę, gdy zakładamy strój odsłaniający górną partię ciała, np. na wieczorne wyjście.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ