Opinie o The Balm Mary Lou Manizer

Ostatnio aktualizowane: 14.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Wiele kobiet uważa produkt za najlepszy rozświetlacz nie tylko do twarzy, ale i całego ciała. Pozwala on na odpowiednie podkreślenie kości policzkowych, a nawet wakacyjnej opalenizny. Kosmetyk jest trwały i utrzymuje się na skórze przez wiele godzin, dlatego nie ma potrzeby poprawiania makijażu w ciągu dnia.

 

Najważniejsze wady:

Nie wszystkim konsumentkom przypadło do gustu opakowanie. Zdaniem niektórych trudno się je otwiera i może przypadkowo wyślizgnąć się z dłoni. Jeśli rozjaśniacz spadnie na ziemię, może potłuc się umieszczone wewnątrz opakowania lusterko. Część kobiet twierdzi też, że opakowanie wygląda mało elegancko.

 

Werdykt: 9.8/10

Z uwagi na to, że kosmetyku nie trzeba aplikować na skórę kilka razy w ciągu dnia, wystarcza na długo (jest on dostępny w 8,5 g opakowaniu). Przeanalizowane opinie o the Balm Mary Lou Manizer są dowodem na to, że rozjaśniacz może być bez przeszkód używany codziennie, a mimo to nie skończy się za szybko. Co ważne, jest on dobrym uzupełnieniem makijażu wieczorowego, jak i dziennego.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Kilka odcieni do wyboru

Kosmetyk jest dostępny w kilku różnych odcieniach: Mary Lou, Bonnie Lou Manizer, Cindy Lou Manizer oraz Betty Lou Manizer. Możemy więc z łatwością znaleźć rozświetlacz, który pasuje do naszej karnacji i typu urody. Tym samym unikniemy efektu maski.

Promienna i młodo wyglądająca cera

Po użyciu rozświetlacza cera staje się bardziej promienna. Ma on satynowe wykończenie i bardzo ładnie odbija światło. Konsumentkom podoba się, że to kosmetyk bez brokatu (często się osypuje i zostaje na ubraniach). Pozwala na uzyskanie subtelnego lub bardziej wyrazistego efektu, a wszystko zależy od tego, w jakich ilościach zaaplikujemy go na skórę. Za sprawą rozświetlacza skóra wygląda zdrowo, potwierdziły to też osoby, które zdecydowały się na test The Balm Mary Lou Manizer. Mogą go bez przeszkód używać posiadaczki cery normalnej, jak również mieszanej, suchej czy dojrzałej. Aby nie podkreślić zbyt mocno niedoskonałości skóry, takich jak zmarszczki czy rozszerzone pory należy zachować ostrożność podczas nakładania kosmetyku.

 

Łatwa aplikacja

Ponieważ jest to rozświetlacz w pudrze, jego aplikacja nie jest skomplikowana. Należy nakładać go na podkład, służy do wykończenia makijażu. Za pomocą kosmetyku można efektownie rozświetlić szczyty kości policzkowych, czoło, łuki brwiowe oraz tzw. łuk kupidyna, czyli obszar między górną wargą a nosem. Co więcej, może on zastąpić zwykłe cienie do powiek, wystarczy zaaplikować jego niewielką ilość w wewnętrznych kącikach oczu (dzięki temu optycznie je powiększymy). Bardzo często rozświetlacz jest polecany do stosowania na dekolt i ramiona, gdy zakładamy bluzkę odsłaniającą te partie ciała. Jak widać kosmetyk może być wykorzystywany na różne sposoby, ale nie tylko to wpływa na jego popularność. Cena The Balm Mary Lou Manizer nie jest wygórowana, dlatego warto wypróbować ten produkt.

 

Możliwość stosowania przez cały rok

Rozświetlacz może być stosowany przez cały rok, a więc nie tylko latem i wczesną jesienią, kiedy nasza skóra jest opalona. Zimą tego typu kosmetyk pozwala zamaskować szary odcień cery, a także oznaki zmęczenia. Z tego względu coraz więcej kobiet uważa, że to obowiązkowy element wyposażenia kosmetyczki.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ