4 Sprawdzone Sposoby na Babski Wieczór

Ostatnio aktualizowane: 13.07.24

 

Chcesz rozerwać się z koleżankami, a wspólne przesiadywanie nad Netflixem i picie wina już się wam znudziło? Jeśli nie masz dobrego pomysłu na spędzanie czasu w towarzystwie najlepszych przyjaciółek, sprawdź te sprawdzone i niebanalne sposoby na dobrą zabawę w piątkowy wieczór.

 

Sport to zdrowie

Imprezę możecie urządzić nie tylko w domu, ale także na świeżym powietrzu. Jeśli akurat pogoda sprzyja, zabierz przyjaciółki na przebieżkę do lasu, albo na rowery. Jeśli natomiast za oknem jest zima, warto przejść się na siłownię, aby tam na przykład wziąć udział w aerobiku. Z kolei wspólny wypad na kurs tańca może zaowocować nie tylko nowymi ruchami na parkiecie, ale może nawet poznaniem kogoś ciekawego.

A jeśli się nie boicie i macie odpowiednią kondycję, możecie wziąć wspólnie udział w miejskim maratonie. Aktywny tryb życia to nie tylko adrenalina i przyjemność, ale także możliwość zrzucenia kilku zbędnych kilogramów. Nie liczy się tu zajęte miejsce, ale wspólna zabawa i budowanie więzi!

 

Idźcie do salonu bingo

Bingo to świetna zabawa z nagrodami w odgadywanie liczb, która staje się coraz bardziej popularna także w naszym kraju. Dlatego jeśli chcecie się rozerwać, warto zrobić wspólny wypad do salonu bingo. Takie salony są prowadzone przez Totalizator Sportowy, czyli państwową spółkę mającą prawa do urządzania gier typu bingo i lotto. A jeśli nie chcecie ruszać się w domu, możecie też zagrać w bingo w Internecie. Gra online dostępna jest zarówno na komputerach, jak i na smartfonach. Bingo dostępne w kasynach internetowych posiada wiele wariantów, a do tego ponadprzeciętne współczynniki zwrotów. Jest to więc świetna zabawa, która może przynieść dodatkowe korzyści.

 

Kreatywne zabawy z rękodziełem

Ozdabianie albumów ze zdjęciami, czyli scrapbooking, tworzenie figurek z masy solnej czy malowanie akwarelami to rozwijające zajęcia dla każdego. Do kreatywnej zabawy z przyjaciółkami możecie włączyć także waszych chłopaków i mężów, odrywając ich od oglądania meczu czy rozmów o polityce. Takie kreatywne działania to zresztą nie tylko zabawa. Po skończonej sesji malowania, klejenia i składania, pozostaną wam ciekawe dzieła, z których możecie być dumne. A jeżeli nie masz pomysłu, albo uważasz że nie posiadasz plastycznych zdolności, skorzystaj z pomocy. W serwisach takich jak Youtube znajdziesz pełno instruktażowych filmów, które w prosty sposób wprowadzą cię w tajniki własnej twórczości.

Krajoznawcza wycieczka dla każdego

Wreszcie, jeśli macie wolny weekend, warto wybrać się za miasto. W ten sposób możecie zwiedzić okolicę, wybierając się na rowerową albo pieszą wycieczkę po miejscach, które nie są dobrze znane. Można wybrać się do lasu, nad jezioro, albo w okoliczne góry, spędzając czas z przyjaciółkami pod namiotem albo na kempingu. Jeśli jednak nie macie tyle czasu, popołudnie można spędzić też w mieście. Zamiast jednak umawiać się w pubie czy w dyskotece, spróbujcie zwiedzić lokalne muzeum albo zróbcie wypad na starówkę. Przekonacie się same, że w okolicy jest mnóstwo atrakcji do zwiedzania, których nie znałyście.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ